Skocz do zawartości

Skąd pomysł na Twój nick?


Diana

Polecane posty

Cześć <papa>

Skąd taki pomysł na nick? może ma jakieś ciekawe początki. Wybrany na chybił trafił czy może dokładnie przemyślany, związany z jakimiś wydarzeniami z życia, ulubioną rzeczą, imieniem itd.?

Pochwalcie się <hejka>

Nie będę oryginalna mój nick, to moje drugie imię. Przeważnie na forach, czatach właśnie z niego korzystam. <luzik>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Pomysł na mój nick wpadł bardzo szybko - jest jednocześnie zastanawiający, a z drugiej strony bardzo prosty - jest to zdrobnienie mojego imienia od tyłu. A dla niektórych stanowi to nie lada zagadkę. <haha2>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na mój nick wpadł bardzo szybko - jest jednocześnie zastanawiający, a z drugiej strony bardzo prosty - jest to zdrobnienie mojego imienia od tyłu. A dla niektórych stanowi to nie lada zagadkę. <haha2>

Trudny do wymówienia ;) ale grunt to dobry pomysł ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Może to śmiesznie zabrzmi ale mój pomysł wziął się z jakiejś bajki lub serialu już nie pamiętam dokładnie jakiego no i również wpływ na to miała gra Resident Evil : Nemezis :D ot to tyle. Potem się dowiedziałam, że Nemezis to Grecka bogini zemsty i sprawiedliwości .

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 8 months later...

Mój nick składa się z pierwszej litery imienia i nazwiska oraz z dnia i miesiąca urodzenia. Czemu tak? Jeśli nie mam czasu, podpisuję się zazwyczaj A.D., a wymienione cyfry są dla mnie ważne<kawka>  Mało kreatywne, wiem :P 

  • Lubię! 1
  • Psikus 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
2 godziny temu, gosc12 napisał:

a ja już dawno miałam zmienić nick i nic mi do głowy nie przychodzi <bezradny>

patrząc na Twój avatar może Mystique lub Black Orchid ? to tylko moje luzne, myśli "nieuczesane"<język>

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Luna napisał:

patrząc na Twój avatar może Mystique lub Black Orchid ? to tylko moje luzne, myśli "nieuczesane"<język>

Luna, bardzo dziękuję za propozycje, zastanowię się <bukiet>

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2019 o 16:02, ad175 napisał:

Mój nick składa się z pierwszej litery imienia i nazwiska oraz z dnia i miesiąca urodzenia. Czemu tak? Jeśli nie mam czasu, podpisuję się zazwyczaj A.D., a wymienione cyfry są dla mnie ważne<kawka>  Mało kreatywne, wiem :P

Nie mało kreatywne.Fajnie,że liczby mają dla Ciebie znaczenie<okey>

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Nazwę wziąłem od planety z filmu i powieści Diuna. Wydawała mi się dobrze brzmieć.  Aby nie kojarzyła się z planetą i była unikatowa zamieniłem litery.  Wiem Jestem skomplikowanym człowiekiem ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...