Skocz do zawartości

42. Francja - Islandia (3.07)


Ismena
 Share

Polecane posty

Francja - Islandia

 

Pierścionek - Kotwica

 

Wygrana Islandii byłaby na pewno zaskoczeniem, ale szanse na to mają. Jako piersi strzelą bramkę i długi czas taki wynik się utrzyma. Wygląda na to, że drużyna z Islandii będzie grać dużo lepiej, będą mieć pomysł na grę. Zaryzykuję... niech będzie, że Islandia wygra :D (2-1).

 

Zapraszam do wspólnej zabawy, jaki wynik typujecie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja 10 Mieczy, 10 Pucharów, Rycerz Monet

Islandia As Mieczy, 7 Mieczy, Król Buław

 

 

10 Mieczy sugeruje, że Francuzi w pierwszej fazie meczu zostaną zaskoczeni golem ze strony Islandii albo będą zaskoczeni ich postawą na boisku i będzie im się ciężko grało, może nawet zawodnik francuski dostanie czerwoną kartkę. Po trudnych początkach jest szansa na pozytywną zmianę co symbolizuje 10 Pucharów. Rycerz Monet pracowitość i wytrzymałość w dążeniu do celu, więc Francuzi mają dużą szansę na wygranie tego spotkania, ale na pewno nie będzie im łatwo tak jak wielu ludzi myśli.

 

As Mieczy oznacza wyzwanie. I jakby na to nie patrzeć przed Islandią najważniejszy mecz patrząc na ostatnie lata. I tak już sprawili niespodziankę awansując do osemki najlepszych drużyn w Europie, ale mają szansę na dalszy awans. 7 Mieczy budzi pewien niepokój, ponieważ oznacza ona ingerencję osób trzecich w przebieg danego wydarzenia...Czyżby Islandczycy grali dobrze, a sędzia będzie pomagał Francji, by to oni jako gospodarze awansowali do dalszej fazy? Symbolizuje też błędy w działaniu, więc całkiem możliwe, że Islandczycy zacznął się gubić przy rozgrywaniu piłki. Król Buław oznacza powodzenie w działaniu, więc hmm dziwnie ten rozkład wygląda.

 

Turdno coś mi wyrokować z tych kart.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Share

×
×
  • Utwórz nowe...