Skocz do zawartości

Katana - broń

Magda09

Polecane posty

Na początku nie pamiętam o czym śniłam ale miałam wrażenie że mnóstwo sytuacji przechodziło ich przed oczami, było ich tak dużo że się nagle ocknęłam we śnie i zauważyłam że trzymam katanę która przebijała ciało od brzucha do pleców starszemu panu

Witaj,od dawna interesuje sie interpretacja snow,zeby dobrze Twoj sen zinterpretowac potrzebuje informacji co czulas,jakie uczucie bylo najbardziej znaczace dla Ciebie w tym snie.Pozdrawiam

:)

Jak zobaczyłam co robię to na początku byłam lekko zdziwiona ale patrząc na to nie czułam jakiegoś strachu czy coś, raczej patrzyłam potem na to wszystko z obojętnością jakby ta cała sytuacja nie wywierała już na mnie jakiegoś znaczenia.

Najbardziej to ta obojętność.

Tak prawde mowiąc Twoj sen to byla zimna zbrodnia(bez urazy,),ale musimy nazwsc rzecz po imieniu,by doszukac sie znaczrnia,symboliki.Katana byla tylko narzedziem.Narzedzie bylo ciche,jednak duze.Twoja obojetnosc na wlasny czyn? Nie planowalas tego,nie zdazylas przemyslec,dzialalas odruchowo.Twoj sen zaliczyc mozna do snow zle prognozujacych,ale tragedii nie ma.Sen przepowiada,ze poczujesz wielka agresje,do osoby starszej id Ciebie,ktos nie zadziała na Twoją korzysc,wrecz przeciwnie- utrudni Ci cis,bedziesz miala ogromne pretensje do swiata.Spadnie to na Ciebie nagle.Czesto takie sny mowia o stosunkach w pracy,w szkole,tam tez bedzie mial miejsce incydent.Dziekuje za mozliwosc interpretacji Twojego snu.Zycze tylko dobrych sennych prignoz.

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...