Skocz do zawartości

sen o psach

kinga55

Polecane posty

Przepraszam za bledy,zepsula mi sie chyba klawiatura.............Prosze mi wyjasnic nastepujacy sen..........Oto on.............,,Spaceruje sama.Ide licznymi drogami.Jest ich wiele.Wokol drzewa,totalna cisza.Nagle na drodze ,po ktorej spaceruje zaczynaja pojawiac sie psy.Jeden po drugim .Wilczury,jedne duze ,drugie male.Sa sliczne .Bawia sie ,klada na drodze,nie szczekaja.Potem powoli znikaja w zaroslach...............Dziekuje i jeszcze raz przepraszam za bledy.

Przepraszam za bledy,zepsula mi sie chyba klawiatura.............Prosze mi wyjasnic nastepujacy sen..........Oto on.............,,Spaceruje sama.Ide licznymi drogami.Jest ich wiele.Wokol drzewa,totalna cisza.Nagle na drodze ,po ktorej spaceruje zaczynaja pojawiac sie psy.Jeden po drugim .Wilczury,jedne duze ,drugie male.Sa sliczne .Bawia sie ,klada na drodze,nie szczekaja.Potem powoli znikaja w zaroslach...............Dziekuje i jeszcze raz przepraszam za bledy.

Skoro te psy są nastawione pozytywnie, to raczej i cały sen ma taki wydźwięk. Pies, kojarzy mi się z przyjacielem, kimś wiernym. Jeżeli pojawiają się na Twojej drodze, to może jest to dla Ciebie informacja, że jesteś na właściwej ścieżce i że nawet pomimo smutku, możesz liczyć na życzliwe osoby z Twojego otoczenia?

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...