Skocz do zawartości

tarot i początki


olensja

Polecane posty

kiedy zaczęłyście się interesować tą tematyką?ja przyznam szczerze że od dawna interesuje mnie ta tematyka a zwłaszcz karty tarota, nawet zastanawiam się czy nie zaczać się uczyć tylko nie jestem pewna w 100% czy tego chce,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ophelia2040
kiedy zaczęłyście się interesować tą tematyką?

10 lat temu.

 

ja przyznam szczerze że od dawna interesuje mnie ta tematyka a zwłaszcz karty tarota, nawet zastanawiam się czy nie zaczać się uczyć tylko nie jestem pewna w 100% czy tego chce,

Tutaj nic nie poradzimy, jak będziesz chciała, to się za to zabierzesz <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Witam, jako nowy użytkownik chcę poznać wasze zdanie na temat tarota - wg. mnie najlepszy jest tarot na 3 karty [reklama] - jakie są wasze odczucia?

 

Witaj na sam początek z rozkładaniem kart tarota 3 karty są wystarczające

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
kiedy zaczęłyście się interesować tą tematyką?ja przyznam szczerze że od dawna interesuje mnie ta tematyka a zwłaszcz karty tarota, nawet zastanawiam się czy nie zaczać się uczyć tylko nie jestem pewna w 100% czy tego chce,

Dawno temu ;)

Olensjo jeżeli masz wątpliwości, to poczekaj. Być może jeżeli masz podążać tą droga, to prędzej, czy później "coś" Cię do tego skusi <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...