Skocz do zawartości

Wilki

MalinowyDeszcz

Polecane posty

MalinowyDeszcz

Dzisiaj miałam bardzo dziwny sen, śniło mi się ze znalazłam się w lesie i w pewnym momencie zauważyłam jednego małego wilka, później kolejnego ale one tylko przechodziły i patrzyły, nie próbowały zrobić żadnej krzywdy. Później podeszłam do takiego skulonego wilka i chciałam go pogłaskać ale on był tak jakby wściekły, wyostrzyl zeby (wyglądał identycznie jak mój pies który czasem warczy i pokazuje zęby) i ugryzl mnie w stopę, która strasznie spuchla i jechałam szybko do szpitala. Czy mogę prosić o pomoc w interpretacji tego snu? :-)

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

witaj :)co do lasu to nie napisalas czy byl zielony czy ponury ...wilki to zagrozenie cos nie daje ci pelnego komfortu czegos sie obawiasz ...moze ci sie wydawac ze to nie stanowi bezposredniego zagrozenia dla ciebie przygladasz sie tylko potem postanawiasz poglaskac wilka( to taka proba ujarzmienia swoich lekow) ktory gryzie cie w stope (stopy nam sluza do przemieszczania sie )) moim zdaniem napotkasz jakas przeszkode w swoim zyciu i bedziesz mogla sobie z nia poradzic ...tu niewiadomo jak jedzisz do szpitala czy to karetka czy samochod ale wynika z tego ze bedziesz potrzebowac pomocy innych bo sama nie bedziesz mogla rozwiazac tego..

MalinowyDeszcz

Las nie był ponury ale było tak szarawo a do szpitala jechałam z moim byłym partnerem i zapomniałam też dodać ze w tym lesie też był ze mną. Ale dziękuję Alicjo za pomoc w interpretacji tego snu, mam nadzieję ze pokonam przeszkodę , która się pojawi w moim życiu.

ja mam wrazenie ze jakas sytuacja w twoim zyciu jest nie jasna i dotyczy to twojego bylego ...duzo strachu ,obaw ...i jeszce niewiadomo kto kierowal czy ty czy on?to bardzo istotne przy interpretacji snow szczegoly sa najwazniejsze ...pozdrawiam:)

MalinowyDeszcz

Jest teraz między nami taki okres w którym on chce wrócić a ja nie wiem do końca czy tego chce. On był kierowcą a ja pasażerem ... Przy następnych snach będę pamiętać o szczegolach:-) Pozdrawiam serdecznie:-)

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...