Skocz do zawartości

Samolot


MalinowyDeszcz

Polecane posty

I znowu wracam ja z moimi dziwnymi snami:-) Chciałabym poprosić o interpretację snu związanego z katastrofą samolotu. Otóż śniło mi sie ze miałam lecieć gdzieś samolotem - nie mam pojęcia gdzie. Był ze mną na pewno mój były facet. Weszłam na pokład i poszłam do łazienki. W tym czasie samolot wystartował. I wiem ze się bałam. I nagle patrzę z perspektywy osoby trzeciej jak leci ten samolot, obok przelatuje inny i ten moj nagle zawirowuje i spada na ziemię. Ja dalej patrząc modle się żeby nie spadł bokiem w którym jest ta nieszczęsna łazienka w której jestem i rzeczywiście tak się dzieje . A ja dalej patrzę i kibicuje żeby mnie stamtąd wyciągnęli, reszcie pasażerów nic się nie stało. I udało im się mnie uratować i się przebudzilam. Czy faktycznie ten sen może oznaczać jakąś nadciagajaca katastrofę w moim życiu? <myśli> Z góry dziękuję za pomoc :)

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak naprawdę nie wiem, nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Każdy powinien sam spróbować interpretować własne sny, bo posiada wiedzę na temat m.in. symboli, które się powtarzają, a także tego jak w przeszłości realizowały się takie i podobne sny i czy w ogóle jakoś się realizowały? A przede wszystkim każdy może mieć inne znaczenie danych symboli.

Ja podczas interpretacji korzystam z własnych skojarzeń lub tych ogólnodostępnych, ale one wcale nie muszą być tymi właściwymi.

Lęk przed startem, to może być Twój strach przed podjęciem pewnej decyzji, pójściem na przód, spróbowaniem czegoś nowego, innego. Boisz się, że to nie jest właściwa drogą i w momencie, w którym ją wybierzesz stracisz coś i nie będziesz w stanie poradzić sobie z ewentualnymi konsekwencjami. Stąd też modlitwa, aby samolot nie spadł bokiem oraz, aby inni ludzie Cię uratowali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...