Skocz do zawartości

Zaręczyny

Polecane posty

Ostatnio śnił mi się dziwny sen. Wszystko zamglone. Ja gdzieś tam jestem. W oddali widzę jakiegoś mężczyznę, którego nie znam. Nagle jakby z góry z zapleców, jakby z moich włosów wyłania się pudełeczko. Ja je otwieram, a tam pierścionek. Wtedy słyszę ten głos tego faceta z pytaniem "Zostaniesz moją żoną?" Ja odpowiadam "Nie nie mogę". Jeszcze patrzę na ten pierścionek taki ni ładny ni brzydki i myślę sobie "Ten pierścionek nie jest mnie wart". Nagle mężczyzna znika jakby zasmucony. Ja zostaję sama. Po tym śnie obudziłam się nagle taka niespokojna, rozedrgana emocjonalnie i długo nie mogłam potem zasnąć. Ja teraz szczerze powiem nie mam czasu na związki i od dłuższego czasu jestem sama i dobre mi z tym, choć nie wykluczam, że kiedyś założę rodzinę. Co ten sen może oznaczać? Jakoś nie daje mi to spokoju

Wydaje mi się, że sen nawiązuje i to bardzo do tego co napisałaś, m.in., że nie masz czasu na związki. Sen informuje, że nie powinnaś uciekać od miłości, zamykać się na uczucia i zajmować czymś innym. Bo być może, kiedyś, kiedy zapragniesz założyć rodzinę będzie już na to trochę za późno? We śnie patrzysz na pierścionek, kusi Cię, wahasz się, ale mimo wszystko wybierasz "wolność", czyli wszystko inne. Dodatkowo mówisz, że pierścionek nie jest Ciebie wart, to mi się kojarzy z niskim poczuciem własnej wartości. Odrzucasz coś trwałego, pięknego. Może zakładasz z góry, że w miłości nic dobrego Cię nie spotka, a już na pewno nie znajdziesz odpowiedniego kandydata na męża?

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...