Skocz do zawartości

prośba o pomoc w interpretacji


Moni

Polecane posty

Witajcie 

przenoszę prośbę z innego wątku z nadzieją, że może tutaj pomożecie zinterpretować karty 

Skorzystałam z rozkładu z wątku ROZKŁADY KART TAROTA "Czy on jest docelowym partnerem" jak poniżej: 

 

1 karta: Czy On bedzie moim partnerem na cale zycie?

 

2 karta: Czy pojawi sie ktos Inny w moim zyciu?

 

3 karta: Czy bede szczesliwa w Milosci?

 

i tak karta 1 to KRÓL MONET i tu mam problem czy odpowiedzią jest TAK czy NIE?

Rzeczywiście widzę w tej karcie dokładne odbicie tej osoby - inteligentny, racjonalny, człowiek interesu, dobry opiekun... ale nie wiem czy to oznacza, że będzie to mój partner na całe życie czy nie.... Podpowiecie ?

 

karta 3 to 9 PUCHARÓW co odbieram jako dobrą prognozę bo to emocjonalne spełnienie więc wydaje się, że będę szczęśliwa - czy mam rację ?

 

Mam nadzieję, że mi tutaj pomożecie i jak zawsze mogę liczyć na Wasze interpretacje ......

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król Monet kojarzy mi się z mężczyzną skoncentrowanym na sobie. Tak w skrócie - kasa najważniejsza. Z kolei Dziewiątka Pucharów dla mnie też ma tutaj optymistyczne znaczenie. A druga karta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki @Wezycaza twoje spojrzenie 

.... tylko dalej nie wiem czy ten Król Monet to odpowiedź TAK czy NIE <niee>

mam wrażenie, że można brać go za "dobrą monetę" zatem jest szansa żeby to był mój partner na całe życie ....ale czy na pewno ? jest wiele kart które mogłabym brać za pewniaki ale z tym Królem mam problem 

Może ktoś jeszcze się wypowie ???

@SowAna, @Reni45 - uwielbiam Wasze podejście do tarota tutaj na forum i Wasze doświadczenie - macie jakieś swoje zdanie ???

 

P/S @Wezyca - drugą kartą był As Monet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle nie podałaś karty na pozycji 2🙂

 

Król Monet generalnie jest taki konkretny do życia. Choć bardziej skoncentrowany na sobie faktycznie zarabianiu pieniędzy. Napewno zadba o rodzinę. On lubi konkrety.  Lubi otaczać się pięknymi rzeczami. Ale praca będzie na 1 miejscu. Czy będzie docelowym partnerem? 

Nie w każdym wypadku zapewne. Choć  generalnie on dąży do trwałego związku. 

 

9 pucharów tak będziesz zadowolona  choc  spełnienie osiąga się w 10 pucharach 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję @Reni45<bukiet>

14 minut temu, Reni45 napisał:

Ciągle nie podałaś karty na pozycji 2🙂

 

podałam powyżej :) to As Monet - pewnie jakaś szansa na coś nowego/ innego zaistnieje ale tak naprawdę to ten król Monet mnie zaintrygował

... no ale jak widzę karty nie chcą do końca mi tego zdradzić choć bardzo budująca jest Twoja interpretacja, że:

17 minut temu, Reni45 napisał:

generalnie on dąży do trwałego związku

zapewne wszystko zależy ode mnie (od nas)

Jeszcze raz dzięki za Twoją interpretację @Reni45

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki rozkład na tego Pana stawiałam jakieś 2 tyg temu - wyszedł mi fajny romans obecnie z szansą na coś więcej (Paź Pucharów ze Słońcem na wyniku). Rzeczywiście tak jest i mam przeczucie, że może być to coś więcej

Tutaj chciałam zapytać czy rzeczywiście intuicja mnie nie myli i jest to ten jedyny ;)

No nic... czas pokaże 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to wygląda tak, że Pan tak jak piszesz jest "dobrą monetą" na przyszłość i ten As Monet jest szansą na stworzenie stałej długotrwałej relacji - wcale nie musi pokazywać kogoś nowego a mowić o relacji właśnie z nim. Tym bardziej, że ostatecznie będziesz szczęśliwa w miłości o czym mówi Ci 9 Kielichów. Wszystko zależy od Was samych czy wykorzystacie tę szansę :)

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2021 o 11:47, Moni napisał:

Witajcie 

przenoszę prośbę z innego wątku z nadzieją, że może tutaj pomożecie zinterpretować karty 

Skorzystałam z rozkładu z wątku ROZKŁADY KART TAROTA "Czy on jest docelowym partnerem" jak poniżej: 

 

1 karta: Czy On bedzie moim partnerem na cale zycie?

 

2 karta: Czy pojawi sie ktos Inny w moim zyciu?

 

3 karta: Czy bede szczesliwa w Milosci?

 

i tak karta 1 to KRÓL MONET i tu mam problem czy odpowiedzią jest TAK czy NIE?

Rzeczywiście widzę w tej karcie dokładne odbicie tej osoby - inteligentny, racjonalny, człowiek interesu, dobry opiekun... ale nie wiem czy to oznacza, że będzie to mój partner na całe życie czy nie.... Podpowiecie ?

 

karta 3 to 9 PUCHARÓW co odbieram jako dobrą prognozę bo to emocjonalne spełnienie więc wydaje się, że będę szczęśliwa - czy mam rację ?

 

Mam nadzieję, że mi tutaj pomożecie i jak zawsze mogę liczyć na Wasze interpretacje ......

Król Monet to spokojny, poważny mężczyzna. Lubi stabilność, praktyczny, dbający. Nie wiem, czy na stałe życie, ale napewno partner na długo, przygodny nie jest, jeśli wybrał, to nie byle jaka, się trzyma jej.

 

9 kielichów mówi, że będziesz szczęśliwa, i spełniona, ale chodzi to głównie o Twoją radość i satysfakcję, 9ki są skoncentrowane na siebie, czyli Ty w miłości tak, będziesz, a co z partnerem niewiadomo, w miłości będziesz tą co bierze, otrzymuje 

 

Opisuje tylko swoje skojarzenia ;)

 

PS: w gdzie jest karta z drugiej pozycji? ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W dniu 24.08.2021 o 11:47, Moni napisał:

 

 

1 karta: Czy On bedzie moim partnerem na cale zycie?

 

2 karta: Czy pojawi sie ktos Inny w moim zyciu?

 

3 karta: Czy bede szczesliwa w Milosci?

 

i tak karta 1 to KRÓL MONET 

Obawiam sie ze nie na cale zycie, gdyz krol monet dba tylko o swoje interesy, a potrzeby drugiej osoby nie bardzo go interesuja.

W dniu 24.08.2021 o 11:47, Moni napisał:

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...