Skocz do zawartości

Pieniadze od zmarlej mamy


Ania1

Polecane posty

Dzien dobry,

Mam ostatnich kilka miesiecy bardzo realistyczne sny. Dzieje sie w moim zyciu bardzo duzo, wiec to pewnie troche na skutek tego.

3 dni temu we snie wyciagalam szczeke sztuczna. Zdechl nam chomik.wczoraj okazalo sie, ze moj partner musi miec operacje przepukliny.

Dzis znowu snila mi sie zmarla przed poltora roku mama. Przyszla do mnie do obcego/ mojego domu i schowala w regale ogromny plik pieniedzy. Potem wyszla. Przyszla jakas staruszka i zostawila mi ksiazki. Mama nakazala schowac przed nia pieniadze.

Nastepnie pojawila sie moja niewidziana dawno rodzina i zaczelismy czegos szukac. Ja znalazlam czaszke.

 

Dziwne te moje sny. Mam metlik w zyciu. Wyjechalam za granice. Z pieniedzmi cienko. Zdrowie mi szwankuje.

 

Kto ma pomysl na te sny?

Dziekuje ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czaszka skojarzyła mi się z pewnego rodzaju niebezpieczeństwem, może ten sen to przestroga? Staruszka zostawiająca książki, to według mnie odniesienie do wiedzy, pomoc kogoś doświadczonego. Tylko jeżeli Twoja mama kazała schować przed nią pieniądze, to raczej nie powinnaś całkowicie ufać nowo poznanym ludziom, zachować ostrożność.

Pieniądze, to coś cennego, wydaje mi się, że tutaj chodzi o to, abyś poszukała swojego miejsca, zastanowiła się nad swoją przyszłością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dzien dobry,

Mam ostatnich kilka miesiecy bardzo realistyczne sny. Dzieje sie w moim zyciu bardzo duzo, wiec to pewnie troche na skutek tego.

3 dni temu we snie wyciagalam szczeke sztuczna. Zdechl nam chomik.wczoraj okazalo sie, ze moj partner musi miec operacje przepukliny.

Dzis znowu snila mi sie zmarla przed poltora roku mama. Przyszla do mnie do obcego/ mojego domu i schowala w regale ogromny plik pieniedzy. Potem wyszla. Przyszla jakas staruszka i zostawila mi ksiazki. Mama nakazala schowac przed nia pieniadze.

Nastepnie pojawila sie moja niewidziana dawno rodzina i zaczelismy czegos szukac. Ja znalazlam czaszke.

 

Dziwne te moje sny. Mam metlik w zyciu. Wyjechalam za granice. Z pieniedzmi cienko. Zdrowie mi szwankuje.

 

Kto ma pomysl na te sny?

Dziekuje ;*

Witaj , napiszę co ja odczuwam ; Mama przychodzi do Ciebie i chowa w regale pieniądze. Mi sie tu jawi ostrzeżenie dla Ciebie , ponieważ [ przypuszczam bo nie napisałaś ,że są to banknoty] .Pieniądze to energia , sprawy materialne i jakość życia. Otrzymać je to znak jakieś starty i niedostatku. Jeśli przychodzi mama i chowa oraz Cię ostrzega przed kobietą , to wyraźny znak że coś jest nie tak, możesz duzo stracić . Starsza kobieta z książkami , mówi ; masz wiedzę ,znasz życie a więc czerp z tego siłę .Tutaj chodzi abyś też nie skupiała uwagi w swoim życiu wyłącznie na zarobkowaniu , na pomnażaniu ponieważ w ten sposób zapominasz o swoich prawdziwych celach , pasjach. I jedynie otrząśniesz się wtedy gdy coś stracisz. Czaszka jest jakby kolejnym ostrzeżeniem ,ogólnie to symbolika transformacji i ostatecznej przemiany, lecz także ostrzeżeniem przed niebezpieczeństwem i lękiem.Tutaj pojawia się albo przeżywanie albo dylemat egzystencjalny ,które tobie zajmują głowę.Tutaj wszystko sprowadza sie do finansów , do pomnażania . Prawdopodobnie jest to związane z przeszłością czyli tak zwany upiór z przeszłości inaczej mówiąc przeanalizuj sferę materialną bo coś zajmuje ci umysł. Twoja mama Cię strzeże i też przekazuje ci informacje.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...