Skocz do zawartości

Liczby anielskie


Mada
 Share

Polecane posty

Zjawisko Anielskich liczb jest coraz bardziej znane. To zjawisko ma miejsce ponieważ ludzie - jako rasa - ewoluują duchowo. Anielskie liczby są wiadomościami przesyłanymi nam przez Niebiańskie Istoty. Nasi Aniołowie Stróże (lub Przewodnicy Duchowi) komunikują się z nami za pomocą myśli, uczuć, słów lub wizji. Pokazują nam również powtarzające się regularnie znaki, które możemy ujrzeć swoimi fizycznymi oczami. Jednym z takich znaków są właśnie Anielskie liczby (może być to pojedyncza cyfra albo cała sekwencja cyfr). Większość ludzi ma skłonność do lekceważenia Anielskich znaków (takich jak piórka, chmury na niebie układając się określone kształty, piosenka usłyszana w radio itp.) twierdząc, że to tylko zbieg okoliczności lub nasza wyobraźnia. Anielskie liczby, które widzimy najczęściej na zegarku (albo ewentualnie na tablicach rejestracyjnych samochodów) to jeden z najczęściej wybieranych przez Anioły sposobów przekazywania nam wiadomości. Gdy uświadamiamy sobie, że regularnie widzimy powtarzające się liczby możemy zapytać Anioły jaką informację chcą nam One przekazać, a wtedy na pewno poznamy więcej szczegółów. Pitagoras powiedział, że wszystko we Wszechświecie precyzyjnie opiera się na matematyce, a każda liczba ma swoją wibrację i znaczenie. Umiejscowienie liczby w sekwencji liczb jest równie istotne. W przypadku Anielskich liczb niezmiernie ważny jest sam fakt, że w ogóle zauważamy te znaki. Warto oczywiście przyjrzeć się znaczeniu poszczególnych liczb, ale równie mocno przyglądajmy się naszym uczuciom, myślom czy wizjom, które mamy w momencie gdy zauważamy Anielskie liczby. Anioły radują się jeśli zauważamy i doceniamy wszystkie znaki, które nam przesyłają. Od teraz, za każdym razem gdy zauważysz jakiś znak od Aniołów zatrzymaj się na moment i podziękuj Aniołom za to, że się z tobą komunikują.

 

Znaczenie Anielskich liczb:

0 - odnosi się do Źródła, medytacji, modlitwy. Oznacza wieczność, początek, nieskończoność, jedność, całość, powtarzające się cykle, przepływ, siłę Boga, energie Wszechświata. Kiedy często widujesz liczbę "0" wtedy Anioły proszą cię, byś słuchała / słuchał swojej intuicji, która jest głosem twojej Wyższej Jaźni, Właśnie dzięki intuicji poznasz odpowiedzi, których szukasz.

 

1 - to początek czegoś nowego, niezależność, indywidualność, sukces, odwaga, inspiracja, postęp, zmiana. Jeśli często widujesz Anielską liczbę "1" oznacza to, że otworzyły się dla ciebie nowe drzwi i masz teraz olbrzymią zdolność do manifestacji swoich pragnień. "1" przypomina również jak ważne jest, by nasze myśli były zawsze pozytywne.

 

2 - to liczba pokoju, przyjaźni, uprzejmości, harmonii, wsparcia, zrozumienia, równowagi, wrażliwości, intuicji, wiary i ufności w Boski plan i misję twojego życia. To liczba przepełniona miłością i ciepłem. Powtarzająca się liczba "2" niesie ze sobą wiadomość, byś miała / miał wiarę, ponieważ twoje marzenia są w fazie realizacji. Wykaż się odrobiną cierpliwości i zaufania.

 

3 - jest liczbą komunikacji, inspiracji, przygody, kreatywności, działania, radości, sztuki, inteligencji, wrażliwości, zdolności parapsychicznych. Oznacza również wzrost i obfitość na poziomie fizycznym, emocjonalnym, duchowym, umysłowym i finansowym. Jeśli regularnie widujesz liczbę "3" możesz mieć pewność, że są przy tobie Wniebowstąpieni Mistrzowie, którzy wspierają cię w realizacji Boskiego planu twojego życia i misji twojej Duszy.

 

4 - rezonuje z wibracją i energią ciężkiej pracy, solidnych fundamentów, tradycji, praktyczności, uczciwości, porządku, zasad moralnych, determinacji, lojalności i samokontroli. Liczba "4" reprezentuje także cztery żywioły: wodę, powietrze, ziemię i ogień oraz cztery święte kierunki: północ, południe, wschód i zachód. Powtarzająca się regularnie liczba "4" to wiadomość, że Anioły są stale przy tobie, asystują ci, wspierają cię i prowadzą podczas pracy, która musisz wykonać.

 

5 - to liczba wielkich życiowych zmian, zdrowia, sympatii, motywacji, nieprzywiązywania się, dokonywania znaczących życiowych wyborów, witalności, rozwoju, impulsywności i wyobraźni. Liczba "5" to zapowiedź zmiany na lepsze.

 

6 - jest liczbą zdrowia, uczciwości, hojności, wiary, miłości, równowagi, pokoju, prostoty, braku egoizmu, służenia, empatii, sympatii, piękna, łaski, zaspakajania potrzeb materialnych oraz talentu muzycznego. Energia tej liczby symbolizuje dbanie, troszczenie się, harmonię oraz potrzebę stabilizacji we wszystkich sferach życia. Gdy często widujesz liczbę "6" oznacza to, że Anioły pragną, byś wniosła / wniósł równowagę do swoich myśli i zamiast bez przerwy skupiać się na aspektach materialnych zaufała Wszechświatowi i poświęciła / poświęcił trochę więcej czasu na rozmyślanie o duchowej stronie istnienia.

 

7 - rezonuje z wibracją i energiami "zbiorowej świadomości", duchowości, mądrości, skupienia się na życiu wewnętrznym, intuicji, wrodzonej mądrości, filozofii, godności, stabilności, kontemplacji, duchowej świadomości i przebudzenia, oświecenia, zdolności do manifestowania swoich pragnień oraz fortuny. Liczba "7" jest liczbą mistyczną symbolizującą wiedzę, siedem czakr i siedem niebios. Symbolizuje również głęboką potrzebę ludzkości do odnalezienia głębi, celu, znaczenia i duchowego połączenia. Poprzez regularne ukazywanie ci liczby "7" Anioły chcą zapewnić cię, ze świetnie sobie radzisz, że jesteś na właściwej ścieżce, a pozytywne rzeczy i wydarzenia z łatwością zawitają do twojego życia. Twoim zadaniem jest jedynie utrzymać pozytywne nastawienie i entuzjazm.

 

8 - oznacza wewnętrzną mądrość, zdolność do manifestowania dobrobytu i obfitości, materializm, pragmatyzm, pieniądze, biznes, bogactwo, nagrodę, kosmiczną świadomość, dawanie i otrzymywanie, własną moc. Jest to liczba mocy, siły, kontroli, dominacji i osiągnięć. Liczba "8" rezonuje z karmą: prawem Wszechświata mówiącym o "przyczynie i skutku". Gdy regularnie widujesz liczbę "8" możesz mieć pewność, że wkrótce do twojego życia zawita bogactwo.

 

9 - to liczba nauczania, inteligencji, mocy, współczucia, intuicji, lojalności, wybaczania, filantropii, komunikacji, życiowej misji, popularności, talentów artystycznych, umiejętności rozumienia. "9" jest liczbą trzech światów (duchowego, fizycznego i intelektualnego). Powtarzająca się liczba"9" to informacja dla ciebie, że wykonując swą życiową misję powinnaś / powinieneś wykorzystywać swe wrodzone talenty i zainteresowania. Poświęć się swoim pasjom. Ta liczba to również sygnał, że czas zakończyć związek lub etap obecny w twoim życiu, który nie jest dla ciebie dobry i nie służy twojemu rozwojowi. Nie bój się straty ponieważ w to miejsce pojawi się coś nowego

 

źródło anielskiświat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...