Skocz do zawartości

prośba o podpowiedzi do rozkładu


Haniel

Polecane posty

Dzień dobry Kochani !

Stawiając sobie wróżbę dla siebie na najbliższe tygodnie (ogólnie co mnie czeka, jaką radę dają mi karty) wylosowałem następujące karty:

10 MONET - 5 KIELICHÓW - 2 KIELICHÓW - SŁOŃCE

Przyznam szczerze, że zaintrygował mnie ten rozkład bo wsród niezwykle dobrych i pięknych kart pojawia się 5 Kielichów...

10 Monet to karta całkowitego spełnienia, opisuje sytuację, w której mamy wszystko czego pragnęliśmy - pieniądze, zdrowie, miłość, przyjaźń

2 Kielichów znów mówi o początku jakiegoś nowego związku - romansu, przyjaźni, współpracy zawodowej... Słońce to też dla mnie jedna z najlepszych wróżb w tarocie 

A wszystko to burzy 5 Kielichów i nie wiem jak to zinterpretować ???? Czy rzeczywiście to jakiś żal, rozczarowanie, strata, rozstanie, tęsknota ? Gdzieś tu na forum przeczytałem, że może to być jakieś przebudzenie ze złudzeń, tęsknota za czymś czego już nie mamy i nie możemy mieć ale też rada aby przestać rozpamiętywać i nie poddawać się kiepskiej sytuacji, bo nie leży to w charakterze piątek

Zatem intuicyjnie tak odbieram całą tą wróżbę:  osiągniesz wszystko czego pragniesz (10 Monet) tylko nie rozpamiętuj tego czego już nie masz (5 Kielichów) a pojawi się szansa na wspaniałą relację (2 Kielichów) która da mi szczęście (Słońce).

Piszę, że intuicyjnie tak to odbieram bo analizując swoją obecną sytuację tak się właśnie w moim życiu dzieje - pragnę znów być z kimś w związku ale rozpamiętuję poprzednią relację i to jak było nie doceniając tego co aktualnie mam w nowej znajomości. Jeli chodzi o pracę to też stoję przed nowym projektem, który zdaje się, że da mi satysfakcję, zadowolenie i pieniądze ale jak zwykle martwię się czy to się uda....

Powiedzcie czy moje spojrzenie jest słuszne ? A może jakoś inaczej to widzicie ?

Za wszystkie sugestie będę wdzięczny 

 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od okoliczności Twojego życia. Jak masz rodzinę i dzieci, to odczytała bym tak:

W domu (10 monet), może być powód do smutku, rozpaczy (5 kielichów), może być to powiązane z dzieciakami (Słońce). Rada jest taka: zamiast się dołować - pokochaj swoje dzieciaki (2 kielichy + Słońce), śmiej sie, ciesz się z nimi, nie mają nic złego w sobie - są dziećmi: beztroskimi, ale szczerymi (Słońce).

Jeśli nie masz, to interpretuje tak:

Może siedzenie w domu sprawia, że nasz dołka (10 monet + 5 mieczy, do tego Pustelnik z sumy - samotność, isolacja). Pokochaj siebie, zaakceptuj swoje wewnętrzne dziecko (2 kielichów + Słońce), wyjdzie na zewnątrz i ciesz się z małych rzeczy (Słońce). Niech tak będzie :)

 

  • Lubię! 3
  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za Twoje spojrzenie @Francesca

tak się składa, że rodziny nie mam ale bardzo bym chciał

zatem bardziej te 5 kielichów to mój tzw dołek jak piszesz i rozpamiętywanie czy szukanie dziury w całym 

Dobrze jak ktoś drugi spojrzy na rozkład i potwierdzi moje spojrzenie. Teraz bardziej widzę, że karty radzą aby docenić to co mam, cieszyć się małymi rzeczami a będzie dobrze 

 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...