Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
czarnula25

Czy to tylko przyjażń ??

Polecane posty

czarnula25

Witam !

Czy to tylko przyjażń ??

1) głupiec - ja kochankowie - on wieża

2) wieża - ja cesarz - on wisielec

3) gwiazda - ja sąd - on słonce

4) wieża - ja koło fortuny - on kochankowie

5) sprawiedliwość - ja arcykapłanka - on enermita

6) arcykapłan - ja umiarkowanie - on diabeł

7) sprawiedliwość - ja moc - on cesarzowa

8) swiat - ja wieża - on arcykapłan

Ismena
Witam !

Czy to tylko przyjażń ??

1) głupiec - ja kochankowie - on wieża

2) wieża - ja cesarz - on wisielec

3) gwiazda - ja sąd - on słonce

4) wieża - ja koło fortuny - on kochankowie

5) sprawiedliwość - ja arcykapłanka - on enermita

6) arcykapłan - ja umiarkowanie - on diabeł

7) sprawiedliwość - ja moc - on cesarzowa

8) swiat - ja wieża - on arcykapłan

Jaka jest Twoja interpretacja?

Marika
pisze

Czarnula spróbujesz zinterpretować?

Ja chętnie pomogę, ale według zasad najpierw powinnaś zamieścić swoją interpretację <bezradny>

czarnula25

Spróbuje coś napisać :)

Głupiec- znamy się od 10 lat i przyjażnimy. Ja szukam swojego partnera a on szuka swojej wybranki i co kolejna to go bardziej krzywdzi. Pózniej następuje jakaś zmiana w nas, wali się wszystko co zbudowaliśmy. Nie wiemy jak na siebie patrzeć bo on po spożyciu większej ilości alkoholu chcę zmienić pryzjażń w coś wiecej mimo że jestem w związku. Nie wiemy jak się zachować. Ja chyba jestem zdecydowana, chłodna a on po ""trzeżwemu" nic nie robi. No i chyba nastepuje nasz koniec ja sąd- może zawieram małzenstwo, zakłądam rodzine, a on słonce chyba angażuje się w swoje zycie... I miedzy nami jest dobrze :) Nie wiem dziwnie to interpretuje.... Przeszkodą jest wieża czyli ja jestem zmienna, neizdecydowana a on chce milości.. Nie umiemy dojść do porozumienia. Dązymy do sprawiedliwosci tu nie wiem on się przygląda ... jak zwiazek bedzie sie rozwijał nie wiem.... Zadanie : sprawiedliwość ?? i jak wykonać zadanie - swiat - każde w nas pojdzie w swoją strone ?

Trochę to chaotyczne... nie wiem sama !:)

Marika

Jeżeli miałabym się opierać tylko na odpowiedzi na pytanie, "Czy to tylko przyjaźń?" to według mnie już na pierwszym etapie tej znajomości ten pan o tym zadecyduje, jak będzie i w jakim kierunku będzie chciał tę relację rozwijać. Niewykluczone, że będzie się wahał i ta relacja może być troszkę burzliwa... mogą zaistnieć poważne zmiany, ale i pojawienie się nagłych, nowych okoliczności, które niejako przyczynią się do zmiany/zburzenia starych schematów. Pisząc prosto - coś runie. Kolejny etap, wydaje mi się, że tutaj on już decyzję podjął i będzie się jej mocno trzymał. Raczej znajomość zawisnie w miejscu, nie będzie się rozwijać, chociaż Ty możesz miec na to ochotę i być gotową na poważne zmiany, wyrzeczenia... Ostatni etap, wydaje mi się, że ten czas wpłynie na Was pozytywnie, dojrzejecie i wspólnie dojdziecie do wniosku, że definitywnie relacji nie warto kończyć, ale może zostać jako przyjaciele? Takie ocieplenie Waszych stosunków, większa życzliwość, wyjaśnienie sobie nieścisłości, szczerość i lojalność.

Ty byś chciała takiej idealnej relacji, spokoju, stabilizacji i bezpieczeństwa, szczerej miłości, tak abyś mogła czuć się niczym księżniczka. A w tej relacji raczej na to szans nie ma, on przyjął inne wartości. Poza tym ten diabeł - relacja bardziej nakierowana hm... na przyjemności, zabawę taki zmysłowy charakter.

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...