Skocz do zawartości

Prośba w interpretacji


NianCat

Polecane posty

Proszę o interpretacje rozkladu. Pytanie było: czy cos do mnie czuje, czy jest ze mną z przyzwyczajenia.

Karty to były: 3kielichy, rycerz buław i moc, wszystkie w normalnej pozycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że facet bardzo dobrze czuje się w Twoim towarzystwie, spędzacie razem czas w przyjemny sposób. Wygląda na to, że bardzo go pociągasz i uważa Cię za interesującą i piękną kobietę, ale nie jest to taka miłość (na ten moment) z serii „najdojrzalszych” - wiadomo, wszystko ewoluuje z czasem. Jak dla mnie - jakieś uczucia są, jest dużo pociągu seksualnego, ale też może

mieć problem z okazywaniem i wyrażaniem ich.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie widzę to podobnie jak Lilith

Pytasz głównie o uczucia zatem kielichy mówią, że cieszy go wspólnie spędzany czas z Tobą, dobrze się czuje w Twoim towarzystwie, czas spędzany razem uważa za przyjemny.

Rycerz buław to głównie uczucie namiętności więc zdecydowanie pociągasz go

Moc jest wstrzemięźliwością, panowaniem nad popędami, wyczekiwaniem odpowiedniej chwili 

Podsumowując - w mojej opinii uczucia są ale być może to dopiero początek czegoś między Wami i Pan jeszcze nie zdecydował co dalej lub ma problem z wyrażaniem tych uczuć.

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziała bym, że jest mu z Tobą wiesolo, rozrywkowo i całkiem miło spędzić czas (3 kielichów). Reszta kart jest typowo seksualna: pan płonie od porządnia (Rycerz Buław + Siła),  między wami jest zawirowanie małych iskierek, które łączę się w ogień namiętności. Jesteś bdla niego mega seksi, z tym niezależna, dostojna - ktoś, o kogo warto powalczyc (Siła). Namiast nie ma kart głębokich uczuć: 3 kielichów, mimo że należy do kielichów, jest wesołą, lekką rozrywkową, reszta wskazuje na porządnie, a nie uczucia. Ale jeśli dawno jesteście razem to taka chemia w cale nie jest zła!

+ Warto zwrócić uwagę na to, że 3 kielichów często zaznaczają trzecią osobę + Siła może prezentować inną kobietę. Nie mówię że tak jest, ale ostrożność warto zachować.

 

Trzymam kciuki za prawdziwą miłość ;)

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam że nie jesteście dlugo razem . Nie lubię Rycerza buław dla mnie to gość który chce tylko sexu zresztą karty obok też iście sexualne. On nie jest stały w uczuciach

  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2021 o 20:49, NianCat napisał:

Proszę o interpretacje rozkladu. Pytanie było: czy cos do mnie czuje, czy jest ze mną z przyzwyczajenia.

Karty to były: 3kielichy, rycerz buław i moc, wszystkie w normalnej pozycji.

szkoda, że nie podałaś swojej interpretacji, a w tym dziale tak czynimy przed prośbą o pomoc innych <bezradny>

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...