Skocz do zawartości

Prośba o interpretację snu


Tylkoja

Polecane posty

Witam

 

 

Dzisiejszej nocy miałem dziwny sen. Przed zaśnięciem rozmawiałem z dobrą znajomą (nie lubię używać słowa ,, przyjaciel" ale jest ona jedną z czterech najbardziej zaufanych ludzi w moim życiu) i dawała mi kilka rad co do dziewczyny z którą od czasu do czasu się spotykam.

 

W tym śnie jechałem z tą dziewczyną (nazwijmy ją Kinga) autobusem miejskim, stała przy kierowcy i mówiła jakieś wyrzuty do mnie. Ale wyglądała jakby miała 50/60 lat (ma 20). Krzyczała coś, mówiła, że zrujnowalem jej życie.

Później nagle byłem w mojej pracy (pracuję w gastronomii) i na kuchni stał chłopak, z którym się nienawidziłem w technikum, zdziwiłem się, że tam jest i był bardzo dla mnie miły, ja mu oschle odpowiadałem. Pytał się jak zacząłem pracę, jak trafiłem i w ogóle.

Nagle po tym jak skończył mówić byłem w przebieralni na basenie, rozbierałem się i ubieralem kąpielówki i zadzwonił mój telefon, spojrzałem na niego a to dzwoniła Kinga, odebrałem i obudziłem się i nagle rozmawiałem przez telefon z moją mamą, bo miała sprawę

 

Wczoraj, tuż przed tym jak zadzwoniła moja znajoma, pomodlilem się, bo jestem wierzący, ale nie fanatykiem!!!, o jakiś znak. Nagle ona zaczęła wypytywać mnie o to czy jakaś mi się podoba etc. (Nie miała prawa wiedzieć, bo wyprowadzilem się z rodzinnego miasta a ona tam dalej tam mieszka). Ogólnie cały wieczór i dzisiejszy ranek był dziwny, jakby wszystko ze sobą było połączone, czuję to ale nie umiem powiedzieć dlaczego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Dzisiejszej nocy miałem dziwny sen. Przed zaśnięciem rozmawiałem z dobrą znajomą (nie lubię używać słowa ,, przyjaciel" ale jest ona jedną z czterech najbardziej zaufanych ludzi w moim życiu) i dawała mi kilka rad co do dziewczyny z którą od czasu do czasu się spotykam.

 

W tym śnie jechałem z tą dziewczyną (nazwijmy ją Kinga) autobusem miejskim, stała przy kierowcy i mówiła jakieś wyrzuty do mnie. Ale wyglądała jakby miała 50/60 lat (ma 20). Krzyczała coś, mówiła, że zrujnowalem jej życie.

Później nagle byłem w mojej pracy (pracuję w gastronomii) i na kuchni stał chłopak, z którym się nienawidziłem w technikum, zdziwiłem się, że tam jest i był bardzo dla mnie miły, ja mu oschle odpowiadałem. Pytał się jak zacząłem pracę, jak trafiłem i w ogóle.

Nagle po tym jak skończył mówić byłem w przebieralni na basenie, rozbierałem się i ubieralem kąpielówki i zadzwonił mój telefon, spojrzałem na niego a to dzwoniła Kinga, odebrałem i obudziłem się i nagle rozmawiałem przez telefon z moją mamą, bo miała sprawę

 

Wczoraj, tuż przed tym jak zadzwoniła moja znajoma, pomodlilem się, bo jestem wierzący, ale nie fanatykiem!!!, o jakiś znak. Nagle ona zaczęła wypytywać mnie o to czy jakaś mi się podoba etc. (Nie miała prawa wiedzieć, bo wyprowadzilem się z rodzinnego miasta a ona tam dalej tam mieszka). Ogólnie cały wieczór i dzisiejszy ranek był dziwny, jakby wszystko ze sobą było połączone, czuję to ale nie umiem powiedzieć dlaczego

 

Twoja znajoma może Cię ostrzegać i w jakiś sposób martwić się o Ciebie. Jadąc autobusem , zapewne daje to Ci uczucia braku komfortu życiowego i nie możność decydowania o sobie [ tutaj kobieta ma wpływ na ciebie i może chodzić o znajomą lub matkę ]Autobus ma wyznaczoną trasę a, więc są przystanki trzeba się nijako dostosować do tego iż wysiądziesz. Nie ma miejsca na własne pomysły i pełną autonomię .To tak jakbyś był zdany na inne osoby . Kierownica to również ster życia i to nie ona Tobie coś wyrzucała , tylko ty sam sobie , twoje energie żeńskie pokazują ci pewną słabość, wiek mówi Ci że możesz być osłabiony. Kolejna osoba przedstawiona to również odzwierciedlenie twojego Ja, czyli tak na prawdę nie chodzi o nienawiść do tego chłopaka , tylko o to czego ty nie lubisz w swoim życiu. Zastanawiałeś się na pracą w której jesteś ? Jak sie tam czujesz ? Czy to jest twoje marzenie pracować tam ?Basen , woda, kąpielówki ,jest to wszystko powiązane z emocjami , oczyszczeniem siebie , dostrzeżeniem tego czego sie pragnie jakieś zmiany .Telefon dzwoniący to sygnał aby sie obudzić i działać ,zmienić coś .

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...