Skocz do zawartości

Związki - liczba 4 i 9


Moon

Polecane posty

Czytając tematy postanowiłam przeanalizować wszystkie swoje związki i... Zauważyłam że wszystkie to albo 4 albo 9. Wspólnie takie wibracje nam wychodzą. I co teraz? Wiem że 4 to praca, a 9 to podsumowanie, bilans ale też związek lekcja. Żaden z tych zwiazkow nie przerodzil sie w nic poważnego. Czemu akurat tak się u mnie dzieje? Może ktoś mi coś niecoś przyblizy, z góry dziękuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moon, na samym początku polecam książkę Nataszy Czarmińskiej np. "Liczby losu", dzięki niej dowiesz się nieco więcej o wibracjach, które towarzyszą Ci przez drogę życia (dostępna była online, więc powinnaś znaleźć).

Dlaczego takie wibracje związków u Ciebie? Widać takich potrzebowała Twoja dusza w chwili, kiedy wchodziłaś w relacje, by móc się realizować, rozwijać - i dlatego takie wibracje do siebie przyciągałaś. Być może są to wibracje, które masz szczególnie przepracować w tym życiu, stąd ich powielanie. Jednak liczba samego związku to duża generalizacja. Bo zarówno Ty i jak Twoi partnerzy mieliście jakieś konkretne wibracje Dusz, Realizacji, Ekspresji Zewnętrznej, określone wibracje Dnia Urodzenia, Klucza Wcielenia, Drogi Życia a takie specyficzne Wyzwania Życiowe. Oprócz liczb pojedynczych masz również Podliczby, a każda w nich niesie inną jakość :) Tylko pełna analiza da Ci odpowiedź, dlaczego wybrałaś osobę X czy Y na danym etapie życia. Przyjrzyj się swoim Wyzwaniom Życiowym, dominującym wibracjom w portrecie, deficytom wibracyjnym, a znajdziesz odpowiedzi na szereg pytań :) Oczywiście służę pomocą, jeśli coś będzie niejasne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Bardzo dziękuję za pomocny wpis :) chetnie odszukam te książkę bo nawet w plikach powinnam ją miec. przeanalizuje to wszystko, rzeczywiście zapowiaxa się ciekawie, na pewno wiele sie dowiem:). Zgadzam sie zapewne musiałam spotkać te osoby z tymi wibracjami, ale ze to właśnie z nimi mam bliższe znajomości?! jeśli już kogoś poznam to na 100% ta znajomość będzie się ciągnąć, pomimo że nie będziemy tworzyć związku. W stosunku do innych wibracjii takiego przyciągania nie ma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...