Skocz do zawartości

dom


Anika

Polecane posty

Witajcie dziewczyny pomóżcie mi z interpretacją snu <bezradny>

 

Śniłam, że byłam w domu u mężczyzny, którego znam bardziej z widzenia, wymieniłam z nim może z dwa zdania na pewnej uroczystości. Znalazłam się w pokoju byłam sama, kolega poszedł się przebrać. Zaczęłam się rozglądać dostrzegłam dwie pary drzwi, skojarzyło mi się to ze starym budownictwem gdzie przechodzisz od pokoju do pokoju, po prawej stronie było duże okno, na parapecie stały kwiatki, widok był na drogę, był słoneczny dzień, spokojny, ludzi na zewnątrz nie widziałam. Pokój był umeblowany. Wyszłam z pomieszczenia i znalazłam się w kolejnym, stała tam szafa i łóżko, a na nim spał mężczyzna (nie wiem kto to), zaczęłam szukać i wołać kolegę, zobaczyłam otwarte drzwi i pomyślałam, że może nadal się przebiera więc nie chciałam mu przeszkadzać i poszłam dalej. Znalazłam się w następnym pokoju, były tam dwie kobiety można rzec, że od razu mnie zwerbowały, posadziły na kanapie. Obie były brunetkami o długich włosach jedna z nich miała okulary. Zaczęła mi opowiadać, że prowadzi bloga, nie pamiętam o jakiej tematyce i że robiła zdjęcie, kiedyś tej drugiej dziewczynie w łóżku sypialnym jakiegoś faceta. Nie dokończyła ze mną rozmawiać wszedł kolega uśmiechnął się do mnie i powiedział 8 nic więcej tylko 8 (nawet nie wiem czego miało to dotyczyć) no i się obudziłam. Chciałam jeszcze dodać, że w tym śnie na początku trochę się bałam, że jestem sama w jakimś obcym miejscu i nie mogłam się doczekać aż wróci ten mężczyzna, jak go zobaczyłam wszystkie lęki minęły.

 

Po obudzeniu, miałam wrażenie, że ten sen był z jakiegoś powodu ważny. Spróbowałam najwięcej co zapamiętałam z niego. A teraz proszę o pomoc <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Drzwi, to powtarzający się symbol. Według mnie chodzenie z pokoju do pokoju, to nic innego jak odniesienie do Twojego życia - możliwości i wybory. Drzwi jako nowy początek, przejście do czegoś innego, zmiana. Chodzisz i poszukujesz, ale w każdym pomieszczeniu ktoś Cię zatrzymuje, zwraca Twoją uwagę albo odwraca od tego, co powinno być najważniejsze, co jest celem tych poszukiwań. A celem, najprawdodpdobniej jest ten mężczyzna ;) Trzeba się zastanowić nad znaczeniem tej cyfry, może chodzi o osiem miesięcy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Mariko za odpowiedź <kwiatek><kwiatek>

 

Zastanawiałam się jeszcze czy motyw okularów we śnie oznacza, że może ktoś mnie obserwuje <myśli> a może ten pan? Ooo co do liczb muszę się bardziej zagłębić ostatnio prześladują mnie cyfry jak 11 33 44 ciągle je widze <myśli>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są liczby mistrzowskie. Kiedyś bardzo popularna była teoria, iż jeżeli często spotykamy te liczby w swoim życiu, to oznacza, że "dorastamy" do oświecenia, zachodzą w nas głębokie zmiany i te liczby mają na celu rozbudzić zainteresowanie tą duchową sferą życia.

A okulary, mnie się one kojarzą z takim dokładniejszym spojrzeniem na świat, z dostrzeżeniem tego, co wcześniej było trudne do zauważenia. Więc może chodzi o to, że ktoś w Twoim życiu jest, stara się, ale nie dostrzegasz go? tym bardziej, że ta kobieta mówiła o zdjęciach jakiegoś mężczyzny, czy tak jakby wskazywała na kogoś kontentego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są liczby mistrzowskie. Kiedyś bardzo popularna była teoria, iż jeżeli często spotykamy te liczby w swoim życiu, to oznacza, że "dorastamy" do oświecenia, zachodzą w nas głębokie zmiany i te liczby mają na celu rozbudzić zainteresowanie tą duchową sferą życia.

A okulary, mnie się one kojarzą z takim dokładniejszym spojrzeniem na świat, z dostrzeżeniem tego, co wcześniej było trudne do zauważenia. Więc może chodzi o to, że ktoś w Twoim życiu jest, stara się, ale nie dostrzegasz go? tym bardziej, że ta kobieta mówiła o zdjęciach jakiegoś mężczyzny, czy tak jakby wskazywała na kogoś kontentego.

 

Bardziej w tym śnie odniosłam wrażenie jakby były one ciekawe moje osoby, przyglądały mi się z zainteresowaniem i próbowały w jakiś sposób ze mną nawiązać kontakt i przez to opowiadały o sobie, jakby specjalnie zatrzymały mnie w tym pokoju żeby nigdzie nie uciekła, co do mojego życia uczuciowego to wszystko zawisło jak karta wisielec w tarocie ;) nic się nie dzieje cisza. A jeżeli ktoś koło mnie jest to nie robi nic <bezradny> nie nawiązuje kontaktu, chyba że ktoś skrywa uczucia i wzdycha platonicznie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może one chciały odwrócić Twoją uwagę od tego mężczyzny? Dlatego takie historie, ze zdjęciem i blogiem. W ogóle jakie Ty masz odczucia, odnośnie tych kobiet, to były pozytywne osoby, czy raczej nie?

Anika, po wisielcu, jest śmierć, czyli wiesz... transformacja i te sprawy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może one chciały odwrócić Twoją uwagę od tego mężczyzny? Dlatego takie historie, ze zdjęciem i blogiem. W ogóle jakie Ty masz odczucia, odnośnie tych kobiet, to były pozytywne osoby, czy raczej nie?

Anika, po wisielcu, jest śmierć, czyli wiesz... transformacja i te sprawy :D

 

One w tym śnie wywarły na mnie dobre wrażenie myślę takie pozytywne to było. Na takiej zasadzie jak przychodzisz pierwszy raz do chłopaka do domu, a tam są np. siostry albo koleżanki i chcą Cię poznać :D one zatrzymały mnie w tym pokoju a ten chłopak do niego wszedł i wtedy powiedział do mnie osiem swoją drogą nie mógł coś więcej :D:D tylko jaką liczbą mi walną :D A może jakaś cisza w tym wisielcu ;) przed burzą ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może one chciały odwrócić Twoją uwagę od tego mężczyzny? Dlatego takie historie, ze zdjęciem i blogiem. W ogóle jakie Ty masz odczucia, odnośnie tych kobiet, to były pozytywne osoby, czy raczej nie?

Anika, po wisielcu, jest śmierć, czyli wiesz... transformacja i te sprawy :D

 

One w tym śnie wywarły na mnie dobre wrażenie myślę takie pozytywne to było. Na takiej zasadzie jak przychodzisz pierwszy raz do chłopaka do domu, a tam są np. siostry albo koleżanki i chcą Cię poznać :D one zatrzymały mnie w tym pokoju a ten chłopak do niego wszedł i wtedy powiedział do mnie osiem swoją drogą nie mógł coś więcej :D:D tylko jaką liczbą mi walną :D A może jakaś cisza w tym wisielcu ;) przed burzą ;]

Z tą ciszą przed burzą, to raczej byłoby bardzo ciekawe i dobre rozwiązanie <ok> Fakt nie wysilił się za wiele, ale może jest nieśmiały :D Tak, czy siak ta ósemka raczej jest ważną informacją tylko jak do tego podejść, jeżeli nie z punktu widzenia numerologii, to co innego? No chyba, że przesłanie jest bardzo proste, w końcu te najprostsze rozwiązania są najlepsze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ ten sen nie dawał mi spokoju to go "przebadałam" pod względem numerologicznym okazuję się że pan jest z drogi 6 ma 33 mistrzowską w swojej DŻ a ja mam IPZ 6 i jeszcze jakby było mało to wspólna nasza droga to 9 tylko nie wiem czy to łączyć <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli opierając się na numerologii, to jest związek karmiczny. A Anika, teraz mi przyszła taka myśl, jest sklep internetowy osiem, może to coś jest z tym związane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli opierając się na numerologii, to jest związek karmiczny. A Anika, teraz mi przyszła taka myśl, jest sklep internetowy osiem, może to coś jest z tym związane?

 

Tylko co ten sklep ma wspólnego? że mam się bardziej rozwijać duchowo, egzoterycznie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli opierając się na numerologii, to jest związek karmiczny. A Anika, teraz mi przyszła taka myśl, jest sklep internetowy osiem, może to coś jest z tym związane?

 

Tylko co ten sklep ma wspólnego? że mam się bardziej rozwijać duchowo, egzoterycznie?

W sumie to nie wiem, tylko takie skojarzenie ;) Ale może właśnie tak, coś tam kupić, może od dawna chciałaś coś mieć i właśnie tam to znajdziesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniko!! kolejne skojarzenie ;) zobacz, odwrócona ósemka, to znak nieskończoności, może to jest ten właściwy trop? Zobacz tutaj http://korallo.pl/blog/znak-nieskonczonosci-jaka-jest-symbolika-tej-przewroconej-osemki/

 

O widzisz to jest myśl znak nieskończoności <ok> weszłam jeszcze na ten sklep Osiem i wcisnęłam jakiś link życie po życiu myślałam, że to książka a odesłało mnie na jakieś forum Ooo kontakt ze zmarłymi itd Ooo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniko!! kolejne skojarzenie ;) zobacz, odwrócona ósemka, to znak nieskończoności, może to jest ten właściwy trop? Zobacz tutaj

 

O widzisz to jest myśl znak nieskończoności <ok> weszłam jeszcze na ten sklep Osiem i wcisnęłam jakiś link życie po życiu myślałam, że to książka a odesłało mnie na jakieś forum Ooo kontakt ze zmarłymi itd Ooo

Poczytaj o tym symbolu, może akurat to właściwy trop?

To są reklamy, wymiana linków, a tytuły własnie takie, aby zdobyć jak najwięcej zainteresowanych <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniko!! kolejne skojarzenie ;) zobacz, odwrócona ósemka, to znak ;) nieskończoności, może to jest ten właściwy trop? Zobacz tutaj

 

O widzisz to jest myśl znak nieskończoności <ok> weszłam jeszcze na ten sklep Osiem i wcisnęłam jakiś link życie po życiu myślałam, że to książka a odesłało mnie na jakieś forum Ooo kontakt ze zmarłymi itd Ooo

Poczytaj o tym symbolu, może akurat to właściwy trop?

To są reklamy, wymiana linków, a tytuły własnie takie, aby zdobyć jak najwięcej zainteresowanych <bezradny>

 

Muszę się nad tym wszystkim zastanowić i przemyśleć, nie daje mi spokoju reinkarnacja. Sam znak nie ma początku ani końca. Nieskończoność i wieczność ;) Dziękuje Ci Mariko za pomoc hm może ten pan jest bardziej uduchowiony ode mnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniko!! kolejne skojarzenie ;) zobacz, odwrócona ósemka, to znak ;) nieskończoności, może to jest ten właściwy trop? Zobacz tutaj

 

O widzisz to jest myśl znak nieskończoności <ok> weszłam jeszcze na ten sklep Osiem i wcisnęłam jakiś link życie po życiu myślałam, że to książka a odesłało mnie na jakieś forum Ooo kontakt ze zmarłymi itd Ooo

Poczytaj o tym symbolu, może akurat to właściwy trop?

To są reklamy, wymiana linków, a tytuły własnie takie, aby zdobyć jak najwięcej zainteresowanych <bezradny>

 

Muszę się nad tym wszystkim zastanowić i przemyśleć, nie daje mi spokoju reinkarnacja. Sam znak nie ma początku ani końca. Nieskończoność i wieczność ;) Dziękuje Ci Mariko za pomoc hm może ten pan jest bardziej uduchowiony ode mnie ;)

Całkiem możliwe <myśli> i wtedy może być istotne podniesienie Twoich wibracji, tak aby doszło do spotkania pomiędzy Wami. Jeżeli to o ten symbol chodzi, to myślę, iż na pewno macie ze sobą bardzo wiele wspólnego, jeszcze z poprzednich wcieleń. Coś wtedy się zaczęło i nadal będzie trwać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe   i wtedy może być istotne podniesienie Twoich wibracji, tak aby doszło do spotkania pomiędzy Wami. Jeżeli to o ten symbol chodzi, to myślę, iż na pewno macie ze sobą bardzo wiele wspólnego, jeszcze z poprzednich wcieleń. Coś wtedy się zaczęło i nadal będzie trwać.

 

Może dlatego też prześladują mnie liczby mistrzowskie ;) zaczęłam na nie zwracać uwagę, sny też bardziej zapamiętuje ;) Zobacz Mariko jaki ładny cytat znalazłam szukając o tej nieskończoności :)

 

"Miłość jest wieczna, dokładnie kres temu nie przepowiedziany jest, daty nie znamy, godziny również, nieświadomi w otchłani naszych łez, znak nieskończony, dokładnością słowa miłość jest."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe   i wtedy może być istotne podniesienie Twoich wibracji, tak aby doszło do spotkania pomiędzy Wami. Jeżeli to o ten symbol chodzi, to myślę, iż na pewno macie ze sobą bardzo wiele wspólnego, jeszcze z poprzednich wcieleń. Coś wtedy się zaczęło i nadal będzie trwać.

 

Może dlatego też prześladują mnie liczby mistrzowskie ;) zaczęłam na nie zwracać uwagę, sny też bardziej zapamiętuje ;) Zobacz Mariko jaki ładny cytat znalazłam szukając o tej nieskończoności :)

 

"Miłość jest wieczna, dokładnie kres temu nie przepowiedziany jest, daty nie znamy, godziny również, nieświadomi w otchłani naszych łez, znak nieskończony, dokładnością słowa miłość jest."

Aniko, a medytujesz?

Zgadzam się, piękny cytat! :) i bardzo prawdziwy, prawdziwa miłość przetrwa wszystko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe   i wtedy może być istotne podniesienie Twoich wibracji, tak aby doszło do spotkania pomiędzy Wami. Jeżeli to o ten symbol chodzi, to myślę, iż na pewno macie ze sobą bardzo wiele wspólnego, jeszcze z poprzednich wcieleń. Coś wtedy się zaczęło i nadal będzie trwać.

 

Może dlatego też prześladują mnie liczby mistrzowskie ;) zaczęłam na nie zwracać uwagę, sny też bardziej zapamiętuje ;) Zobacz Mariko jaki ładny cytat znalazłam szukając o tej nieskończoności :)

 

"Miłość jest wieczna, dokładnie kres temu nie przepowiedziany jest, daty nie znamy, godziny również, nieświadomi w otchłani naszych łez, znak nieskończony, dokładnością słowa miłość jest."

Aniko, a medytujesz?

Zgadzam się, piękny cytat! :) i bardzo prawdziwy, prawdziwa miłość przetrwa wszystko :)

 

Jakoś nigdy tego nie robiłam a może czas zacząć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...