Skocz do zawartości

Ta nieszczęsna sprawiedliwość, pomocy!


Ygritte

Polecane posty

Cześć, mam pytanie. W jaki sposób zinterpretowalibyście następujące karty: 

 

 

 

10 kielichów, sprawiedliwość, król buław + na spodzie królowa buław (tak odruchowo spojrzalam)

 

Dodatkowo rada - 2 miecze 

 

na pytanie: co się stanie, jeśli odezwę się do x? 

 

Jestem ze znajomym (x) pokłócona już jakiś czas, chcialam wyciągnąć rękę na zgodę i ta 10 kielichów na dzien dobry wyglądała optymistycznie. Problem w tym, że nie wiem jak zinterpretować sprawiedliwość w tym rozkładzie. No bo wiecie, można pewnie podciągnąć, że pogadamy na konkretnie bez emocji i coś się wyjaśni i sprawy rusza jakoś do przodu, w końcu energia bulawowa nie spi (chociaż w sumie nie wiem, w tej talii obie postaci siedza, więc może jednak nie takie energiczne te bulawy). A z drugiej strony jak patrzę na te karty to mam taki scenariusz w glowie: jakieś tam początkowe pogodzenie sie jest, potem następuje jakaś rozmowa i coś idzie nie tak jak zakładałam, bo na końcu mamy 2 ogniście czerwone karty osobowe, które zapowiadają kolejna kłótnie, dlatego właśnie rada jest taka, żeby wziąć to na spokojnie bez emocji. Przyszedł mi jeszcze do głowy proces w sądzie, ale chyba aż tak na grubo nie polecimy. Odezwać się pewnie i tak odezwę, bo chce mieć czyste sumienie, ale jeśli ktoś tu dotarł to prosiłabym o info jak wy rozpatrujecie w podobnych rozkładach sprawiedliwość. Bo to jest jak dla mnie bardzo problematyczna karta, a od kilku dni widzę ja co chwilę tasując karty jak wyciągam kartę dnia, kilka razy wypadła jako karta dnia lub była na spodzie i oprócz nieco głębszych przemyśleń niczego innego nie zarejestrowałam, ale może po prostu zbyt płytko patrzę <bezradny>

 

Z góry dzięki 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Sprawiedliwość często wskazuje na rozliczenie, załatwienie sprawy po Sprawiedliwości. Obok 10 kielichów odczytała bym, że szansa na pogodzenie jest, ta karta łagodzi sprawe, lubicie się :) Mimo że oba macie silny, wybuchowy charakter, będziecie stali na swoim. Właśnie, żeby nie doszło do kolejnego wybuchu, karty radzą podejść do tego  z dystansem, na chłodno, racjonalnie. Jeśli tak zrobisz - pogodzicie się, jeśli znowu będzie dramat to nie, bo Sprawiedliwość zawsze tak lub inaczej mowi, że wynik zależy od Twoich czynów, co dasz od siebie to otrzymasz na końcu.

 

Trzymam kciuki za powodzenie ;)

  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Sprawiedliwość to taka karta rozumu, nie ma w niej miejsca na emocje . To takie uporządkowanie swoich spraw, ich wyjaśnienie i znalezienie idealnego złotego środka. Dostaniesz to na co zasługujesz, na co zapracowałaś...

To co widzę w Twoim rozkładzie to to, że jeśli odezwiesz się do znajomego masz dużą szansę na naprawienie, odnowienie waszej relacji/ przyjaźni (10 kielichów) na wyjaśnienie raz na zawsze waszych spraw i tego co was skłóciło (Sprawiedliwość) pod warunkiem, że pozostaniesz spokojna, podejdziesz do sprawy z rozwagą, na chłodno i spokojnie (2 mieczy) 

Król buław i królowa buław tutaj bardziej wyglądają mi na osoby które po prostu mają chęci do działania (czytaj pojednania) i wydają się dojrzałe (nie to co Paź buław czy porywczy As buław)

Mam nadzieję, że tak właśnie będzie - tego życzę, powodzenia !

  • Lubię! 1
  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W dniu 2.09.2021 o 14:59, Ygritte napisał:

Cześć, mam pytanie. W jaki sposób zinterpretowalibyście następujące karty: 

 

 

 

10 kielichów, sprawiedliwość, król buław + na spodzie królowa buław (tak odruchowo spojrzalam)

 

Dodatkowo rada - 2 miecze 

 

na pytanie: co się stanie, jeśli odezwę się do x? 

 

10 kielichow, na poczatku bedziesz pelna zaufania, ze wszystko bedzie ok. Jednak podczas tej rozmowy, nastapi moment "rozliczenia cie - Sprawiedliwosc" z tej relacji. On Po prostu cie osadzi, za to, co robilas wczesniej, wiec mozesz nie poczuc sie z tym dobrze. Dodatkowo ta jego postawa bedzie niczym krol palek, czyli zachowujacy sie jak krol, ktory nie okazuje zadnych slabosci, bo chce zachowac twarz. Bedzie bilo od niego :poczucie wielkosci, pewnosci siebie, a ty przy nim poczujesz sie taka malutka. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...