Skocz do zawartości
Wróżby i tarot - kartylosu.pl

Co sprawia, że jesteś SZCZĘŚLIWA?

Polecane posty

Tak jak w temacie "Co sprawia, że jesteś SZCZĘŚLIWA?"?

W zasadzie mi niewiele potrzeba do szczęścia, u mnie sprawdzają się słowa z piosenki Sylwii Grzeszczak: "Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest."

• Lubię! 1

Moja pasja daje mi szczęście :) mam tego farta, że pasja łączy się z pracą :)

Wyjazdy! Oj tak, zwlaszcza w, gory gdzie co drugie zdanie jakie mowie to "O Boże jak tu pięknie" :D

Spotkania ze znajomymi zawsze laduja mnie pozytywną energią :) ii treningi fitness :)

A co do piosenek,.ktore dobrze nastrajaja to polecam Zeus - Idealnie niedoskonały :)

• 3 weeks later...

Dzięki arwil :) U mnie również, moja pasja dużo mi daje, chociaż niestety nie mogę powiedzieć, aby ona łączyła się z pracą zawodową. Ale jednak zawsze to jakaś miła odskocznia ;)

• 3 weeks later...

Mnie dużą radość i poczucie szczęścia sprawia jazda na rowerze,,wśród dojrzewających zbóż, zapachu sosnowego lasu, szumu drzew.... czuję wtedy się szczęśliwą i wolna od trosk...

• 4 months later...

kiedy patrze jak moje dzieci sie wygłupiają , śmieją cieszą z życia kiedy robię komuś niespodziankę

jak moja mama jest zadowolona

i jak spadzam z meżem miłe chwile bo rzadko jesteśmy razem

• 2 weeks later...
Dzięki arwil :) U mnie również, moja pasja dużo mi daje, chociaż niestety nie mogę powiedzieć, aby ona łączyła się z pracą zawodową. Ale jednak zawsze to jakaś miła odskocznia ;)

A tak z ciekawości, co jest Twoją pasją? :)

• 1 year later...
Mistiko

Dawanie radości innym nawet gdy sam w tym momencie jej nie mam.

Zaciekawienie kogoś czymś o czym do tej pory nie wiedział. 

Pisanie, rysowanie, czytanie, oglądanie czegoś pięknego.

• Lubię! 2
  • Dziękuję! 1
  • 8 months later...
  • 3 weeks later...
GreenCosmica

Kąpiel, jest to w sumie jedna ze świętych rzeczy dla mnie i wielki czas relaksu ^^

Słońce ponieważ napełnia mnie zawsze bardzo optymistyczną, radosną energią, dodaje motywacji do działania, ogrzewa krew i działa pocieszająco w trudnych chwilach.

Czytanie z kart, medytacja, wieczorny spacer po lesie, medytacje księżycowe, seks :)

• Lubię! 2

Obecnie najbardziej uszczęśliwia mnie pokonywaniem swoich ograniczeń - coś co do tej pory wydawało mi się nie do zrobienia - jeśli to zrobię to jestem najszczęśliwsza. Pokonywanie swojego złego nastawienia, lenistwa. Od razu poprawia mi nastrój. Robienie czegoś inaczej niż zwykle, słuchanie swojego wewnętrznego głosu i jego potrzeb.

Szczęście daje mi dbanie o siebie i swoje otoczenie.

Szczęście daje mi szczęście innych, jeśli się mogę do tego przyczynić - to jeszcze bardziej mnie to uszczęśliwia. Szczęście dają mi zwierzęta i piękni duchowo ludzie.

Tego lata bardzo uszczęśliwiał mnie rower i poznawanie nowych tras. Założyłam sobie zeszyt przekazów - tam zapisuję wszystko co wydaje mi się ważne na ten moment.

Szczęście daje mi muzyka, świece, karmnik dla ptaków i widok sikorek w nim. Ten czas, kiedy jadę z pracy zmęczona, ale szczęśliwa, że zrobiłam coś dobrego w danym dniu.

Szczęście daje mi cisza. Poranek w piątek, kiedy wiem, że mam 3 dni wolnego dla siebie i bliskich. Szczęście daje mi kawa z mlekiem, kiedy wiem, że nie muszę się spieszyć.

• Lubię! 2

Są przed Tobą różne wersje przyszłości. Przyciągniesz tą, na którą jesteś w tym czasie gotowy.

• 2 months later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...