Skocz do zawartości

9 Kwiaty


Ismena

Polecane posty

9 Kwiaty

9.jpg.862d48d0517f77f10a797b22faacec44.jpg

 

Zadowolenie, radość, miłość, szczęście. Pocieszenie. Ufność i wiara. Szacunek. Ciemnowłosa, samotna kobieta nastawiona nieprzychylnie . Karta ta mówi także o możliwości awansu lub wygranej. Wyzdrowienie. Satysfakcja w każdej dziedzinie życia. Karta miłej niespodzianki, miłych wydarzeń, zaproszenie, drobny prezent, bukiet kwiatów. Przedstawia pozytywnie nastawioną do nas młodą kobietę z bliskiego otoczenia, przyjaciółkę, bukiet kwiatów.

W sferze uczuć karta ta niesie ze sobą informacje o zaręczynach, miłych spotkaniach we dwójkę, romantycznych randkach, zaproszeniach. Symbolizuje przyjaźń, zaproszenie do bliższej relacji emocjonalnej,spotkanie. Może oznaczać także szczerą miłość. Jest oznaką pozytywnej niespodzianki, prezentu - w tym od losu, uroczystości. W pobliżu klienta jest kartą czułości, szczęścia. Karta wpływa na inne karty w rozkładzie.

W kwestii zawodowej oznacza zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, wskazuje na miłą atmosferę w pracy, przychylną szefową, lub koleżankę. Środowisko zawodowe to wernisaże, wystawy.

Cechy: szarmancki, miły, wesoły, towarzyski, dobre maniery, zadbany wygląd, modny strój, dobry gust. Czasem podstępność, przebiegłość. Osoba: rozgoryczona, surowa, skrzywdzona i przez to bardzo silna.

Czas: wiosna.

 

źródło: ezodar.pl

 

9 Kwiaty

 

Jedna z najprzyjemniejszych kart w talii Lenormand. Zwiastuje ona przyjemne wydarzenia, miłe towarzystwo i dary (także podarunek od losu). Wylosuj następną kartę, żeby dowiedzieć się, czego będzie dotyczył ten uśmiech losu. Karta ta opisuje miłą osobę, zwykle młodą kobietę, przyjaciółkę lub krewną.

 

Wpływ fizyczny: Oznacza dobry stan zdrowia lub rychłą poprawę. W połączeniu z kartą słabego zdrowia wskazuje na narośl, wrzód, alergia.

 

Słowa-klucze: Urok, przyjemność, miłe odwiedziny, sympatyczna kobieta, miła niespodzianka, podarunek, przyjęcia i zebrania towarzyskie, zaręczyny, kwiaty.

  • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 8 months later...
  • 4 months later...

Piękno i szczęśliwe oblicze - to rzeczy, które za sobą niosę. Jestem Twoim uzdrowieniem i Twoim dobrym samopoczuciem. Bez względu na to, jaka karta jest przede mną, zawsze zmieniam jej znaczenie na pozytywne.

 

Jak to jest, gdy ktoś daje Ci podarunek? Karta ta jest wonnym zapachem radości i szczęścia, ukazaniem wdzięczności, jaka może zostać ukazana na jej drodze. O pokazanym tutaj bukiecie różowych tulipanów mówi "Język kwiatów". W erze wiktoriańskiej kwiaty były używane jako medium do komunikacji. Stały się one alfabetem kochanków, doskonałym sposobem na potajemne wyrażanie miłości, namiętności i wdzięczności.

Na długo przed okresem wiktoriańskim wysoko ceniony tulipan był niezwykle pożądany, wywołał nawet zjawisko zwane "Tulipomanią". Dlatego obecność tej karty oznacza cenny dar, który zostanie przekazany lub otrzymany.

W połączeniu z kartą Jeźdźca (1) lub Listu (27) karta Kwiatów może służyć jako piękne zaproszenie. Jeżeli znajduję się blisko karty Parku (20) będzie zaproszeniem na przyjęcie. Jeżeli natomiast towarzyszy jej karta Wieży (19) może to oznaczać mniej miłe zaproszenie związane z wizytą w szpitalu. Wtedy przynajmniej otrzymasz kwiaty do swojej sali.

 

Gilded Reverie - Ciro Marchetti

flowers_med_hr.jpeg

  • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 2 years later...
Syrena

Bukiet to piękna i radosna karta. Wizerunek kwiatów prognozuje szczęście, odnowę wszelkiego rodzaju, dobre samopoczucie. Pozytywne wibracje tej karty są bardzo silne. Osoba pytająca może być pewna, że jest mile widziana, doceniana, że dobrze jej się życzy. Bukiet jest kartą duchowego i emocjonalnego uzdrowienia. To karta, która rozgrzewa nasze serce. Może zwiastować przyjaźń lub miłość, otrzymanie prezentu lub miłego zaproszenia. Jeśli zadajemy pytanie oczekując krótkiej odpowiedzi tak lub nie, kwiaty odpowiadają tak.

 

Bukietowi towarzyszy Dama Pik. To samotna kobieta (wdowa lub rozwódka), niezbyt przychylna, po przejściach, mająca negatywny stosunek do otaczającego świata. Może ranić innych, rozsiewać plotki, trudno na niej polegać.

 

Połączenia z kartą Bukiet:

Bukiet + Dom - miłe sąsiedztwo, harmonia w domu, atrakcyjna nieruchomość

Bukiet + Drzewo - dobre zdrowie

Bukiet + Wąż - zazdrość, powierzchowność

Bukiet + Kosa - chirurgiczny zabieg kosmetyczny, obcięcie włosów

Bukiet + Ptaki - miła pogawędka, spotkanie

Bukiet + Lis - praca związana z kreowaniem piękna: kosmetyka, moda, projektowanie

Bukiet + List - dobre wieści, zaproszenie

 

źródło: chomikuj.pl

  • Lubię! 2
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 4 months later...

Ta karta (nazywana też Bukietem)przedstawia piękną kompozycję z kwiatów,  najczęściej w postaci bukietu lub  umieszczonych w wazonie. Zawsze jest to karta pełna kolorów, prezentująca się znakomicie. Przywołuje radość, piękno, miłość i szczęście. Bukiet kwiatów od dawna byl symbolem uwielbienia, zadowolenia, serdeczności i przyjemności. karta Kwiatów reprezentuje piękny dar, wyrażający sympatię, uznanie i wdzięczność. 

Karta przynosi szczęście  we wszystkich sferach i aspektach życia, oznacza także sukces i zwycięstwo na każdym polu. To radosny podarunek lub miła niespodzianka. Kwiaty są bardzo dobrą zapowiedzią, jeśli chodzi o sprawy uczuciowe - te związane z rodziną, przyjaciółmi lub miłością. Karta symbolizuje również osobę kreatywną i artystyczną. To znak, że wszystkie zamiary pójdą zgodnie z planem, a ty będziesz szczęśliwy i usatysfakcjonowany. 

Jeśli Kwiaty w naszym rozkładzie pojawiają się po kartach negatywnych, jest to sygnał, ze zakończą się wszelkie trudności, zmartwienia i stres. Kwiaty to karta, która oznacza sukces i rozwój; to też potwierdzenie uczuć życzliwości i szczerości. Jeśli po niej pojawiają się szczęśliwe i pozytywne karty, interpretacja stanie się harmonijna i przyjemna. Negatywne karty po Kwiatach są ostrzeżeniem przed nieszczerymi uczuciami lub rozczarowaniem.

 

Źródło; R. George

 

  • Lubię! 2
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...