Skocz do zawartości

Intuicja zna odpowiedź


Polecane posty

Jeśli chcesz znaleźć najlepsze rozwiązanie swoich problemów, zadaj pytanie intuicji. I daj się ponieść jej wizjom.

 

Zanim przystąpisz do wróżby, przygotuj kartkę papieru, długopis i zapal świeczkę, najlepiej w kolorze białym. Wyłącz też telefon, telewizor i radio, aby nic cię nie rozpraszało. A potem usiądź wygodnie i wycisz się wewnętrznie. Przez chwilę skup uwagę na płomieniu świecy, zadaj w myślach jedno konkretne pytanie i przystąp do wróżenia. Weź do ręki długopis i w czterech rzędach postaw pionowe kreseczki, tyle, ile podpowie ci intuicja. Nie kontroluj ich kształtu ani liczby. Po skończeniu pracy podlicz znaki w każdym rzędzie. Jeśli wynik jest liczbą nieparzystą, postaw jedną gwiazdkę, przy liczbie parzystej – dwie gwiazdki. Gdy liczba kresek przekracza 10, licz tylko nadwyżkę.

 

Przykład:

 

1. ///////// 9 kresek *

 

2. ////// 6 kresek **

 

3. ///////////// 13 kresek *

 

4. //////////// 12 kresek **

 

Teraz odszukaj w tekście poniżej układ graficzny, który odpowiada twojemu i przeczytaj wyjaśnienie. Nie należy kierować do intuicji tego samego pytania w ciągu jednego dnia. Lepiej powtórzyć je po tygodniu lub miesiącu.

 

PRZEPOWIEDNIE INTUICYJNE

 

1. POMYŁKA

*

**

**

**

Działasz zbyt pochopnie, bez zastanowienia i bez ograniczeń. Możesz popełnić błąd przy ocenie nowo poznanej osoby i wpaść w zastawione sidła. Zachowaj dystans, uważnie obserwuj i niczego nie pospieszaj. Co nagle, to po diable. Sama też staraj się nikogo nie krzywdzić.

 

2. WĄTPLIWOŚCI

*

*

**

**

Czeka cię okres zwątpienia w słuszność swoich wyborów. Nie poddawaj się! Musisz być silna i wytrwała. Możesz też liczyć na pomoc najbliższych. Ustal priorytety i zajmij się rozwiązywaniem spraw według hierarchii ich ważności.

 

3. WIADOMOŚCI

*

*

*

**

Dotrą do ciebie ciekawe informacje. Być może czekałaś na nie od dawna. Twoją rolą jest sprawdzenie ich wiarygodności i odrzucenie tych, które są plotką. Prawdziwe wykorzystaj i doprowadź swoje sprawy do końca. Szczęście Ci sprzyja. Nie marnuj czasu, przystąp do działania.

 

4. SUKCES

*

*

*

*

To doskonały układ dla spraw osobistych i zawodowych. Awans, kariera i pieniądze są w zasięgu Twoich możliwości. Pomóż losowi, podnieś swoje kwalifikacje, ucz się języków obcych. Przed samotnymi pojawi się szansa na miłość.

 

5. RELAKS

*

**

*

*

Zasłużyłaś na odpoczynek. Ciesz się urlopem i poświęcaj więcej czasu rodzinie. Wyluzowana nabierzesz większego dystansu do problemów dnia codziennego, odzyskasz humor, wypiękniejesz.

 

6. DECYZJE

*

**

**

*

Działaj metodycznie i planowo w sprawach finansowych, ale w kwestii uczuć słuchaj głosu serca i intuicji. Osiągniesz powodzenie, jeśli wykażesz się cierpliwością.

 

7. ZMIANA

*

*

**

*

Dokonaj rewolucji w domu. Wykonaj remont, wymaluj mieszkanie. Podobnie oczyść swoją duszę z zapiekłych urazów i przeterminowanych żalów.

 

8. WYBÓR

*

*

*

**

Masz teraz okazję, aby dokonać wyboru drogi wiodącej do celu. Skoncentruj się na sprawie dla ciebie najważniejszej. Staraj się przy tym, by nikogo nie skrzywdzić. Gdy wybór nastręcza ci kłopoty, wróć do pierwszej myśli, bo to głos intuicji.

 

9. WYTRWAŁOŚĆ

**

**

**

**

Musisz rozwiązywać problemy i uważać, by nikt nie próbował tobą manipulować. Przezwyciężysz trudności, a gdy tak się stanie, nastąpią pozytywne zmiany.

 

10. PRAWDA

**

**

**

*

Oceń rzetelnie fakty, spójrz prawdzie w oczy i nie oszukuj się. Jeśli masz zastrzeżenia co do postępowania drugiej osoby, wypowiedz je, żądaj wyjaśnień. Zaufany przyjaciel pomoże ci właściwie ocenić sytuację i na pewno dobrze doradzi.

 

11. SIŁA

**

**

*

*

Ten układ graficzny daje nadzieję, siłę i zdrowie. Trzymaj się swoich planów, odważnie podejmuj działania. Wkrótce poprawi się Twoje samopoczucie, odzyskasz dobrą formę.

 

12. INTUICJA

**

*

*

*

Nie bój się załatwić sprawy w inny sposób, niż to zazwyczaj robisz. Odsuń na drugi plan względy materialne i korzyści. Wsłuchaj się w głos intuicji. Płynące z niej przekazy podpowiadają najlepsze rozwiązanie.

 

13. POWŚCIĄGLIWOŚĆ

**

**

*

**

To nie jest czas na wielką aktywność. Daj sobie więcej czasu na przygotowanie planu działania i środków na ich realizację. Taka strategia przyniesie niebawem dobre rezultaty i osiągniesz zamierzony cel.

 

14. KONTROLA

**

*

*

**

Podejmuj nowe wyzwania, umacniając wiarę w siebie i swoje możliwości. Pokonując bariery, odzyskasz kontrolę nad sobą, zdobędziesz większą pewność siebie.

 

15. KŁOPOT

**

*

**

**

Życie przyniesie ci różne niespodzianki. Nie postrzegaj ich jako utrudnienia. Podejdź

do sprawy na luzie, ze zrozumieniem. Zaakceptuj nową sytuację. Problemy znikną, a sprawy przybiorą lepszy obrót.

 

16. RÓWNOWAGA

**

*

**

*

Nadchodzi czas stabilizacji. Wykorzystaj swoje doświadczenie i nie pozwól, by osiągnięta z trudem równowaga została zachwiana. Dotyczy to zarówno sfery zawodowej, jak i rodzinnej czy uczuciowej. Stawiaj sobie wyższe cele.

 

źródło: opracowała Irma Domagalska

astromagia

  • Gratuluję! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

wróżba interesująca ale na moje pytanie odpowiedziała dość niezrozumiale. <dobani><bezradny>

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 3 months later...

Ciekawostka- p.Irma Domagalska uczyła przez jakiś czas historii w szkole do ktorej chodziłam. Nikt z moje klasy nie wiedział wtedy o jej zdolnościach, a szkoda...

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawostka- p.Irma Domagalska uczyła przez jakiś czas historii w szkole do ktorej chodziłam. Nikt z moje klasy nie wiedział wtedy o jej zdolnościach, a szkoda...

Rzadko się zdarza, że ktoś otwarcie mówi o swojej pasji jaką jest ezoteryka. Tym bardziej, gdy jest nauczycielem, a jak wiadomo, ezoteryka nie jest przez wszystkich akceptowana. Na szczęście pomału to się zmienia, ale i tak większość woli zachować swoje zainteresowania na czas po pracy.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zasłużyłaś na odpoczynek. Ciesz się urlopem i poświęcaj więcej czasu rodzinie. Wyluzowana nabierzesz większego dystansu do problemów dnia codziennego, odzyskasz humor, wypiękniejesz."

 

<ok>

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 3 months later...
  • 2 years later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...