Skocz do zawartości

Kobiecy zodiak


Alicja

Polecane posty

Kobiety mają różne gusta: kupują inne sukienki, uwodzą innych mężczyzn, wiodą odmienny styl życia...

Ale są między nimi podobieństwa. Niektóre tak charakterystyczne, że aż nie da się nie przypisać ich... znakowi zodiaku!!

 

OGNISTE FEMME FATALE

 

❤ BARANICA to silna osobowość, żyje intensywnie i z pasją. Ludzi traktuje przedmiotowo, biorąc od nich to, czego chce. Jest jak myśliwy, który wiesza na ścianie zdobyte, nie bez przelewu krwi, trofeum. Egoistka. Jej żywiołem jest zdobywanie i konkurowanie. Gotowa wybuchnąć agresją ze zniecierpliwienia, gdy ktoś jej się przeciwstawia. W miłości najlepsza w roszczeniach i tupaniu nogą. Nieokiełznana oraz impulsywna także w łóżku.

 

Za partnera powinna mieć Koziorożca, bo umie postawić pani Baran granice, co sprawi, że jej siła zostanie dobrze ukierunkowana. Pannę za to wyśmieje za nudny styl bycia.

 

❤ LWICA żyje, jakby stanowiła centrum wszechświata. Zignoruj ją, a zmiażdży cię obcasem krwistoczerwonej szpilki. Jeśli okaże się, że wybranek nie okaże jej boskiej czci, potraktuje go jak śmiecia. Ale gdy nie przestraszy się jej ognia, pozna lwią hojność i wspaniałomyślność. W sypialni będzie musiał jednak zejść na drugi plan, zadowalając się chwaleniem jej wybuchów namiętności.

 

Godnym partnerem dla Lwicy może się okazać Wodnik, bo jest buńczuczny. Z pewnością nie zainteresuje jej nieśmiały Rak.

 

❤ Pani STRZELEC to radosna dzikuska, która żyje na krawędzi. Lekkomyślna, pociąga ją niestabilność oraz wielkie idee. Ma w sobie ponadczasową mądrość znachorki, przyjazne nastawienie oraz entuzjazm. Będzie jednak nieprzyjemna, jeśli odbierzesz jej wolność. Można się sparzyć, biorąc jej otwartość i uśmiech zbyt poważnie. Za chwilę pryśnie w siną dal, a jej obietnice okażą się boleśnie puste. Wykończyć może skłonnościami depresyjno-maniakalnymi. Seks w jej wydaniu nigdy nie jest nudny, ale nie licz na wierność.

 

Nie tylko w sferze seksu Waga wydobędzie z niej to, co najlepsze. Ostrożny Koziorożec może wziąć ją za wariatkę.

 

PRAKTYCZNE MATERIALISTKI

 

❤ BYCZYCA nie zaryzykuje. Ogromnie ceni sobie komfort rodzinnych funda-mentów i finansowego zabezpieczenia. Istotne są dla niej dobra materialne solidnej jakości, jak i wyrafinowane w formie. U pani Byk prym wiodą zmysły: odda wiele za atłasową pościel, zmysłowe perfumy, wykwintne potrawy. Biada temu, kto zagrozi jej domostwu, bowiem zwykle łagodna, wnet się rozjuszy. Potrafi być zaborcza, zdradzona nie wybaczy. Za to wierny jej partner nie tylko za stołem, ale i w łóżku zazna rozkoszy.

 

Z Rakiem połączą ją domowe pielesze i potrzeba bliskości. Bliźnięta natomiast zirytują panią Byk zmiennością.

 

❤ PANNA może wyznać, że za mąż wyszła dlatego, że opłaty za ogrzewanie domu są wysokie. Do życia podchodzi analitycznie i z dozą rozsądku. Jednak, gdy się jej przyjrzeć, można dostrzec nieśmiałość, oddanie drugiej osobie oraz nutę romantyzmu. Serce okaże Panna, układając dla ukochanego dietę bezglutenową lub ubezpieczając mu samochód. Jest dobrotliwa, tyle że nieco zamknięta uczuciowo i zahukana. Do bólu inteligentna, zapobiegliwa, uważna. Nikt tak jak ona nie potrafi dostrzec piękna w codzienności. O seksie nie mówi, nie jest też on jej priorytetem. Jednak jeśli poczuje się bezpiecznie, okaże swą czułość i delikatność.

 

Doceni to zmysłowy Byk, ale nie impertynencki Baran.

 

❤ Panią KOZIOROŻEC można porównać do betonu. Zimna, twarda, dość nieciekawa. Ale za to jaka trwała i godna zaufania! Wielbicielka stabilnej struktury, ugruntowanej pozycji społecznej oraz prestiżu zawodowego. Chętnie stanie na ślubnym kobiercu z prezesem, właścicielem firmy budowlanej lub rektorem wyższej uczelni. Przejmuje się tym, co myślą o niej inni. Charakteryzuje ją dystans, opanowanie, skłonność do wyrzeczeń. Tylko zapraco-wana jest szczęśliwa. Jest nieuleczalnie ambitna, oszczędna, wyrachowana, obowiązkowa, bez polotu.

 

Jej seksualność jednak zaskakuje, ponieważ bywa czasem rozwiązła, gdyż napięcie, w którym żyje, znajduje ujście w łóżku. Seks ze Skorpionem będzie pełen głębi, a przez Lwa zostanie okrzyknięta skąpiradłem.

 

PRZYJACIELSKIE INTELEKTUALISTKI

 

❤ BLIŹNIACZKA jest jak harem. Sprostać jej wigorowi nie sposób. Dogonić, gdy fruwa z kwiatka na kwiatek? Niemożliwe. Uwagę przykuwa dowcipną rozmową i wdziękiem flirtowania. Bliźniaczka umie słuchać, błyskawicznie się zaprzyjaźnia. Oczarowana będzie inteligencją oraz propozycją wyjazdu. Woła ją świat z muzeami, bibliotekami, zabytkami. Jest nad wyraz towarzyska. Ale czy uczuciowa? Nie. Głębsze relacje ją straszą. Z nią można gadać a gadać, ale żeby ją posiąść na własność, to nie. Niespokojny z niej duch, który w łóżku szepcze miłe słówka, ale nie jest zbyt czuły.

 

Niezależność i umiłowanie zabawy łączą znak Bliźniąt z Lwem. Ze stabilnym Bykiem i w romansie, i w małżeństwie czeka Bliźniaczkę fiasko.

 

❤ WAGA: najbardziej kobieca z kobiet. Znana z urody i krucha jak wafelek. Instynktownie wyczuwa piękno oraz harmonię. Odrazę i lęk budzi w niej brzydota, bieda, głupota. Kicz boli. Taktowna, urocza, wyrafinowana. Najbardziej na świecie pragnie miłości. Cóż, kiedy jest wybredna. Na początku pójdzie na kompromis, bo jak ognia unika konfliktów, ale później i tak nie zadowoli się byle czym. Wybranek serca ma mieć: wyśrubowany intelekt, światowe obycie, atrakcyjność fizyczną, zmysł artystyczny oraz kasę. Ona chętnie pójdzie na snobistyczny wernisaż, a potem łaskawie pozwoli w sypialni być pieszczona według kanonów wysublimowanej ars amandi.

 

Chętnie włoży na palec pierścionek od majętnego Byka. Pana Pannę natomiast doprowadzi do rozpaczy szastaniem pieniędzmi.

 

❤ Do mężczyzny zbliżą WODNICZKĘ wspólne poglądy polityczne bądź awangardowa sztuka. Będzie to jednak relacja bardziej przyjacielska niż miłosna. Ta dama dąży do równości i gry fair play. Jest lojalna dla idei i szczera, ale wieje od niej chłodem. Wodniczka jest nowoczesna, ekscentryczna, nie zobaczysz jej lepiącej pierogi czy haftującej ściegiem krzyżykowym. Jej wzrok jest skierowany ku wizjom. Człowiek siedzący obok jej nie wzruszy. Woli kwestować, by dziobaki w Australii nie wyginęły marnie, niż rzucić się w wir ludzkich emocji. Jest mistrzynią w odcinaniu się od własnego serca, seks też jej bardzo nie kręci. Chyba, że w wyobraźni.

 

Rozbudzić może ją gorący, ale niezbyt uczuciowy Baran. Byk czy Rak zostaną zranieni jej brakiem uczuć, a ona nawet tego nie zauważy.

 

UCZUCIOWE KOCHANKI

 

❤ RACZYCA jest kapryśna. Przewrażliwiona i uzależniona od bliskich. W jej towarzystwie trzeba uważać na każde krytyczne słowo, bo może być potraktowane jak nóż wbity prosto w serce. I potem ta pani nigdy już tego nie zapomni. Jest zanurzona w przeszłości i dawnych urazach, jest trochę staroświecka. W królestwie kobiety Raka nie sposób być głodnym, nakarmi każdego, łącznie z bezdomnym kotem. Domostwo daje jej poczucie bezpieczeństwa. Romantyczna, marzy o bukietach róż i miłosnych sonetach. Miłość jest dla niej czymś więcej niż flirt czy seks.

 

Skorpion podchodzi do uczuć równie poważnie jak Rak, więc są w stanie zbudować dobry związek. Natomiast jak statek o skały rozbije się relacja Raka z zawadiackim Baranem.

 

❤ W SKORPIONICY kryje się lubieżność. Mogłaby na uniwersytetach wykładać sztukę uwodzenia mężczyzn bez kiwnięcia palcem. Tylko czy da się tego nauczyć, jeśli nie jest się obdarzonym jej seksapilem i magnetyzmem? W sekundę zahipnotyzuje faceta jak jadowita kobra kurczę. Schwytany w jej sidła delikwent musi potem pokonać tor przeszkód. Nie może być skąpy, bo to dama pierwsza klasa. Diabelnie przenikliwa, od partnera wymaga, by był rentgenem ludzkiej psychiki. Kolejny wymóg: zaangażowanie na 1000 procent. Ona chce na wyłączność duszę. I ma być mocny jak stal, na słabeusza nie zwróci uwagi. W seksie? Zaspokoi ją jedynie mistrz świata.

 

Jeśli Rak lub Ryby zmierzą się ze swoimi lękami, będzie im ze Skorpionicą dobrze i vice versa. Natomiast Wodnik to zbyt wolnościowy typ dla tej modliszki.

 

❤ RYBA: kobieta medium, zmysłowa nimfa, intuicyjna artystka. Rozmarzona, przewrażliwiona, bardzo kobieca. Jest mistyczką i ma dostęp do wiedzy z planu boskiego. Bardziej czuje, niż wie. Mężczyzn pociąga dziwnością i pełnym oddaniem. Niebezpieczeństwem jest to, że może opleść się jak bluszcz. Będzie tak trwać, karmiąc się iluzjami, dopóki nie dozna druzgocącego rozczarowania. Najczęściej artystą uzależnionym od marihuany lub oszukańczym guru. Sprawia wrażenie niewinnej. Nie podejmie otwartej konfrontacji, wybierze manipulację słabością bądź całkowicie odpuści. W łóżku? Kwintesencja romantyzmu.

 

Ze Skorpionem Rybom może być jak w niebie. W związku z Wagą okaże się, że nie ma tam kto pracować i mogą z tego wyniknąć kłopoty.

 

źródło: opracowała Aleksandra Nowakowska, astrocoach

Gwiazdy mówią, nr 10/2015

astromagia

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wagą <haha2> ale się uśmiałam co niektóre rzeczy się zgadzają, ale reszta raczej nie, <kwiatek>

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Ponownie sporo się zgadza.. Najciekawsze jest to, że Pan Byk był moim mężczyzną kilka lat, a mam tendencję do nawiązywania relacji z wodnikiem i z lwem, co w większości horoskopów się sprawdza ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczyca i mało co mi się zgadza. Czytałam gdzieś ze raki z 3 dekady dużo mają cech skorpiona i chyba prędzej by pasowało ;) z kolei znane mi babki skorpiony nie pasują do opisu tego znaku, powiedziałabym ze takie z nich cierpiętnice dźwigające ciężar utrzymania rodziny..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2018 o 00:39, Lucy.liu napisał:

Raczyca i mało co mi się zgadza. Czytałam gdzieś ze raki z 3 dekady dużo mają cech skorpiona i chyba prędzej by pasowało ;) z kolei znane mi babki skorpiony nie pasują do opisu tego znaku, powiedziałabym ze takie z nich cierpiętnice dźwigające ciężar utrzymania rodziny..

Na każdego z nas wpływa wiele znaków zodiaku. Duża rolę odgrywa godzina urodzenia i układ planet w chwili narodzin.

Ja jestem blizniakiem, ale więcej we mnie raka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...