Skocz do zawartości

Ćwiczenie 7. - Co przedstawia zdjęcie?

Polecane posty

Ismena

Zw względu na to, iż Morony nie ma na forum i nie wstawiła weryfikacji do ćw.6, a nie chcę, aby nastała cisza, dodam nowe ćwiczenie.

Dziś rano, moja znajoma przysłała mi zdjęcie. Co ono przedstawia?

Do wzięcia udziału w ćwiczeniu zapraszam wszystkich użytkowników forum - można odpowiadać z rożnej talii kart, run albo sugerując się intuicją ;)

Wyciągnęłam kartę 2 monety może to zdjęcie krajobrazu jest tam woda zachód słońca? może jest na nim rodzina? gdzieś wypoczywają, nad morzem, molo? albo Bieszczady :) ja mam skojarzenia tu z wakacjami urlopem :)

Ismena

Tatiano dziękuję :)

Zapraszam, może jeszcze ktoś weźmie udział? Przypominam, że talia dowolna, a równie dobrze można spróbować bez talii - zachęcam użytkowników do wspólnej zabawy :)

Ismena

Wszystkim jeszcze raz dziękuję i zapraszam do wzięcia udziału, w kolejnym ćwiczeniu <ok>

Aniko byłaś najbliżej, pisząc o rodzinie, gdyż zdjęcie przedstawiało kotkę i trzy kocięta :)

Gratuluję <brawo>

Zadasz nam nową zagadkę, w osobnym temacie?

Wszystkim jeszcze raz dziękuję i zapraszam do wzięcia udziału, w kolejnym ćwiczeniu <ok>

Aniko byłaś najbliżej, pisząc o rodzinie, gdyż zdjęcie przedstawiało kotkę i trzy kocięta :)

Gratuluję <brawo>

Zadasz nam nową zagadkę, w osobnym temacie?

Na kocią rodzinę to bym nie wpadła dobrze zastanowię się nad pytaniem i zadam

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...