Skocz do zawartości

Co jest dla ciebie najważniejsze w związku?


Suhaila
 Share

Polecane posty

Numerologia i miłość

Jakim jesteś partnerem, jak traktujesz swoich bliskich, co jest dla ciebie najważniejsze w związku - to wszystko można sprawdzić za pomocą numerologii. Wystarczy tylko, że obliczysz swoją wibrację.

Żeby to zrobić musisz zsumować wszystkie cyfry ze swojej daty urodzenia tak, by końcowy wynik był jednocyfrowy (np. 17.03.1967 - 1+7+3+1+9+6+7=34, 3+4=7). Następnie przeczytaj opis wibracji zamieszczony poniżej.

 

JEDYNKA

Tworzysz związki trwałe i głębokie. W miłości oddajesz się bez reszty. Jesteś wierny i łatwo cię zranić. Postępujesz moralnie, dbając o to, by zapewnić swym bliskim wszelkie szanse fizycznego, intelektualnego i duchowego rozwoju. Unikasz związków uzależniających. Nie chcesz, by ktokolwiek uzależnił się od ciebie i cierpiał. Wysoko cenisz pracę i osiągnięcia. Może to uszczuplać twoje relacje społeczne i związki międzyludzkie. Mimo niepewności i poczucia, niedopasowania w grupie, emanujesz humor i urok osobisty.

 

DWÓJKA

W związkach przyjacielskich i intymnych nie potrafisz się otworzyć i spontanicznie okazywać uczuć. Potrafisz jednak omotać innych i uzależnić ich od siebie. Wpływanie na życie bliźnich mile łechcze twoją próżność i rozdyma ją. Twoje życie jest nieustanną walką o tożsamość i poczucie własnej wartości. Możesz być nazbyt wylewny i zarzucać innych komplementami, mając nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto odpłaci ci tym samym. Bardzo rani cię niewdzięczność. Starasz się sprawiać ludziom radość i przyjemność. Nie powinieneś ich jednak traktować jak swoją własność.

 

TRÓJKA

Jesteś trudnym partnerem. Wydaje ci się, że jesteś ciepły, kochający, spokojny, asertywny, gdy tymczasem otoczenie uważa cię za agresywnego, hałaśliwego i szorstkiego. Lęk przed brakiem akceptacji, odczuwany jako klęska, każe ci oszukiwać partnera i zakładać maski odpowiednie do sytuacji. Zraniony, odrzucony i rozzłoszczony zamykasz się w sobie i rzucasz w wir pracy, która jest dla ciebie środkiem przeciwbólowym. Wyróżniasz układy oparte na wspólnocie celów, nie uczuć.

 

CZWÓRKA

W związkach z płcią przeciwną brakuje ci romantyzmu i namiętności. Nie jesteś jednak oziębły czy nieczuły. Potrzebujesz miłości i potrafisz ją przeżywać, jesteś jednak nieśmiały i zamknięty w sobie. Zamiast mówić o miłości wolisz potwierdzać ją w czynach. Poznanie i rozkochanie partnera zajmuje ci wiele czasu. Z wyznaniem uczuć jest jeszcze gorzej. Jako małżonek jesteś wierny, lojalny, choć trochę zazdrosny i zaborczy.

 

PIĄTKA

Twój czar jest nie do odparcia. Masz moc przyciągania i zniewalania płci przeciwnej, choć nie zawsze zdajesz sobie z tego sprawę. Przeszkadza ci w tym nieśmiałość, fobie i kompleksy, które utrudniają ci wyrażanie uczuć. Będąc niepoprawnym idealistycznym romantykiem marzysz o cudownych przygodach miłosnych. Jeśli zwalczysz nieśmiałość i skromność, twoje marzenia mogą się spełnić. Magnetyzm i bogata, nieprzeciętna osobowość, mogą utrudniać ci wybór właściwej partnerki.

 

SZÓSTKA

Bezpieczeństwo jest dla ciebie sprawą najważniejszą. Przyjaźń, małżeństwo, dom i rodzina są warunkiem przetrwania. Miłość traktujesz poważnie. W małżeństwie i rodzinie odnajdziesz stabilizację i równowagę duchową. Będąc w ten sposób zadowolonym, możesz obdarzać innych szczęściem i miłością. Musisz pamiętać jednak, że czułość ograniczająca innym wolność jest odrzucana.

 

SIÓDEMKA

Trudno ci jest znaleźć szczęście i stabilizację w związkach. Pozorny chłód i obojętność "odstraszają" niektórych. Głębia uczuć sprawia, że stajesz się nieśmiały i zamknięty w momencie okazywania uczuć. Charakteryzują cię galanteria, subtelność, uprzejmość i dobre wychowanie. Nigdy wylewność i spontaniczność w okazywaniu uczuć. Jesteś partnerem, który wymaga dostosowania się do twojego światopoglądu i rezygnacji z własnych ambicji.

 

ÓSEMKA

Dla płci przeciwnej jesteś atrakcyjny i wzbudzasz namiętności. Wobec okazywanych uczuć kierujesz się zasadą "wszystko albo nic". Żądasz oddania i podporządkowania się. Jesteś wiernym małżonkiem i przyjacielem, troskliwym i delikatnym. Nie jesteś zbyt wrażliwy; masz trudności z rozpoznawaniem własnych i cudzych uczuć.

 

DZIEWIĄTKA

Jesteś wrażliwy, a miłość odgrywa w twoim życiu ogromną rolę. Musisz kochać i być kochany. Wtedy jesteś czuły i wierny. Jeśli nie będziesz podatny na "miłosne" złudzenia lub je stracisz, skończysz z tym w jednej chwili i wymażesz wszystko z pamięci, mimo iż jesteś zwolennikiem ogniska domowego i tradycji, odczuwasz potrzebę miłości i bezpieczeństwa, a małżeństwo traktujesz poważnie.

 

źródło: magia.onet.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 1 month later...
U mnie dużo się zgadza, szczególnie zasada "wszystko albo nic" <bezradny> nie lubię, nie chce, nie potrafię się dzielić partnerem

Cecha ósemek :D I chyba tak jest ze wszystkim, zaczynając od tej zawsze przypisującej ósemce sferze materialnej, a kończąc na innych, małych drobnostkach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...