Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Syrena

Tatuaż - runy

Polecane posty

Syrena

Witajcie, co sądzicie o tatuowaniu sobie run na ciele? Uważacie, że to jest prydatne, bo jak domniemam taka wytatuowana runa ma mieć charakter talizmanu. Bo przecież tatuażu się nie odłoży po prostu, a przychodzi czas kiedy dany talizman spełnił swoją powinność i już nie jest potrzebny.

Ismena

Każda runa to potężny znak energetyczny i uważam, że taki tatuaż to wersja dla bardzo odważnych... bo można sobie po prostu zaszkodzić. Tym bardziej jeżeli ktoś nie zna znaczenia run, a na tatuaż decyduje się, bo "to fajnie wygląda".

Oska

wydaje mnie się to całkiem dobrą opcją, choć wiedząc mało o runach lepiej zainwestować w talizman, ponieważ każda runa ma dwa bieguny, lepiej uniknąć odwrotnego znaczenia tej wytatuowanej. wydaje mi się, że przenergetyzowanie samą runą też może nastąpić, jeśli zbyt wiele jej w naszym otoczeniu, bliżej mi do klasycznego talizmanu ale jak kto woli :)

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Elvera

Chodzi o to, że jeżeli zakłada się, że każdy symbol przyciąga energię, to wówczas tak będzie i każdy symbol czy to jako talizman czy jako tatuaż daną energię będzie do posiadacza przyciągał.

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...