Skocz do zawartości

Czas przemian - pomoc w interpretacji


OkoSaurona

Polecane posty

Hejj wszystkim :D proszę o pomoc w interpretacji :) sam nie wiem czy dobrze to odczytuje <facepalm> 

Temat praca (zawodowo)

Rada - śmierć , czyli zmiana musi być czy to mi się podoba czy nie <głupek>

Mocna stroną - 6 buław, dobre wiadomości informacje może jak nadarzy się okazja to ja wykorzystam <coo>

 

A) Cesarzowa, i tutaj nie mam pojęcia o co może chodzic... <niepewny>

B) 6 buław , hmmm może chodzi oto co mówiły mi inne osoby na temat mojego życia zawodowego co było mi wpajane do głowy <myśli>

C) 4 monet, dobrobyt finanse ja tam mam dla nich otwarte drzwi <lina> ale czemu nie chcą przyjść.... 

D) 4 buław, napięcie spięcie <torba> może muszę bardziej wyluzować i odpuścić <zdrowie>

 

image.png.13a64e97e4017633fe025afe684ecc8f.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, OkoSaurona napisał:

Rada - śmierć

może powinieneś coś rozpocząć , coś długofalowego

może też radzić, abyś traktował wszystkich jednakowo, nie zważając na status czy stanowisko

Śmierć może czasami oznaczać dość długą wyprawę, w końcu nie stoi w miejscu 

A Twoja mocna strona potwierdza, że z tym powyższym sobie poradzisz 

16 godzin temu, OkoSaurona napisał:

Cesarzowa, i tutaj nie mam pojęcia o co może chodzic...

W pozycji Co nie chce odejść może pokazywać tą gorszą stronę Cesarzowej, może kapryśność, obrażalstwo, wywyższanie się, niezbyt stosowny ubiór, wydawanie innym poleceń nie mając ku temu, a ni predyspozycji, a ni autorytetu, może też wskazywać na samo zachwyt, też lenistwo i wygodnictwo.

Z 6 buław, czyli tym, co jest Twoją mocną stroną, ta Cesarzowa idzie w parze, 6 buław jako ta przeszkadzająca jest mniejsza Cesarzową, lecz na koniu <sarkazm>, zachwycona jest swoimi osiągnięciami i zachowuje się jako taki kogut i paw jednocześnie.

Resztę zostawiam koleżankom i kolegom, a i inne spostrzeżenia na temat wszystkich twoich kart mile widziane <ok>

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada w postaci karty Śmierć to zachęta do zmiany - coś musi odejść i zrobić miejsce dla czegoś nowego i lepszego. Śmierć to zmiana ale taka spokojna, długoterminowa, cierpliwa. Masz w swojej wróżbie zachętę do tej zmiany a mocna strona w postaci 6 buław wróży Ci w tym sukces. 6 buław to właśnie poczucie satysfakcji, sukces i zadowolenie z osiągniętego celu, ale uwaga - celu do którego dotarłeś wytrwałą i solidną pracą.

 

W Cesarzowej jako coś negatywnego co powinno odejść widzę zbyt dużą pewność siebie, za duże mniemanie o sobie. Cesarzowa to też dość często karta osobowa  - może być tak, że jest to osoba którą podziwiasz, z której zdaniem bardzo się liczysz, która ma pewien wpływ na Ciebie - zbyt duży wpływ. Niemniej ta  6 buław przy Cesarzowej jednak wzmacnia tą wspomnianą wcześniej pewność siebie  więc raczej ku temu bym się skłaniała. @SowAnafajnie to ujęła:

5 godzin temu, SowAna napisał:

zachowuje się jako taki kogut i paw jednocześnie

 

4 monet to dla mnie osobiście nie tylko tak jak wspominasz "dobrobyt finansowy. To też takie skąpstwo, takie uparte odmawianie dzielenia się czymkolwiek. Tutaj może sugerować aby zacząć oszczędzać, a że 4 buław z kolei pokazuje często zabawę, świętowanie, spotkania z przyjaciółmi - na pewno fajne i miłe sytuacje ale być może takie "imprezowanie" nie pozwala na to aby coś oszczędzić ...

 

Mam nadzieję, że choć troszkę rozjaśniłam sytuację

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego !

 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...