Skocz do zawartości

Aura Dnia


Ismena

Polecane posty

Wibracje na wybrany dzień to 6

Wyliczenia dla daty 8/6/2017

To dzień korzystny dla spraw rodzinnych, domowych, kontaktów z dziećmi i nastolatkami. Dlatego jeżeli możemy, poświęcajmy w tym dniu więcej czasu rodzinie, odpłaci nam bardzo szybko wspaniałą atmosferą i zaleczeniem uraz i konfliktów. Powinniśmy tego dnia rozmawiać z partnerami, planować wspólne życie. Pogódźmy się też ze znajomymi, zakopmy topory wojenne i zorganizujmy spotkanie towarzyskie.

Bardzo korzystnie jest tego dnia zaplanować i przeprowadzać inwestycje w domu czy mieszkaniu, wszelkie upiększenia, małe remonty. Sprzedaż lub kupno nieruchomości powinny przebiegać dziś szybko i sprawnie, a co najważniejsze, wszyscy zainteresowani powinni być zadowoleni z poczynionych działań. Dzień o wibracji 6 sprzyja sztuce i tworzeniu, szczególnie w dziedzinie aranżacji wnętrz, kompozycji kwiatowych czy projektowania ogrodów.

Jeśli mamy w planie wystąpienia publiczne, powinny one dziś przynieść sukcesy i splendory. Udane będą zjazdy, konferencje i wszelkie odwiedziny u znajomych. Jeśli wysilimy się trochę i postaramy się wczuć się w emocje innych ludzi, jesteśmy się w stanie dogadać z każdym na dowolny temat i rozwiązać każdy konflikt. Jednak tego dnia należałoby chronić się przed tak zwanymi wampirami energetycznymi, ponieważ wibracja sześć wzmacnia naszą empatię i otwarcie na innych, czasem może zostać to wykorzystane przez osoby chorobliwie głodne energii.

Koniecznie spłaćmy tego dnia nasze długi, mamy wtedy dużą nadzieję, na to kolejnych nie zaciągniemy już tak szybko.

Dzień o wibracji sześć nie sprzyja długim podróżom i konfliktom. Jest korzystny dla trójek, szóstek i dziewiątek.

 

CYTAT DNIA

Nasza rzeczywistość jest złudzeniem, aczkolwiek bardzo przekonującym.

Einstein Albert

 • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wibracje na wybrany dzień to 7

Wyliczenia dla daty 9/6/2017

 

To jest czas na naukę, pisanie, medytację, odprężenie, odpoczynek i relaks. Nie sprzyja aktywnej pracy. Tego dnia mamy szansę na odkrycie nie znanej do tej pory strony naszej natury, poprzez zagłębienie się w sobie, poprzez techniki medytacyjne. Dziś raczej będziemy na innych zamknięci, nie usłyszymy, że potrzebują pomocy, a nawet jeśli, to po prostu nie będziemy wiedzieli co powiedzieć. Dnia o tej wibracji często „brakuje języka w gębie”, natomiast wiele czujemy, budzi się intuicja i przeczucia.

Powinniśmy dziś raczej przebywać w samotności , nie udadzą się pogaduszki, spotkania towarzyskie, wystąpienia publiczne, aktywne działania polegające na przekonywaniu lub walce o swoje zdanie i stanowisko. Nie sprzyja ten dzień sprzedawaniu czegokolwiek, planowaniu działań mających na celu zarabianie, nie powiodą się lub przebiegną z kłopotami remonty domu, nie będziemy mieli głowy do układania, sprzątania. Raczej zajmowanie się innymi też nie przyniesie radości, odczujemy pewien dystans do świata, poczujemy bariery, które odgradzają nas od innych ludzi.

Dzień o wibracji siedem jest idealny na podróże, ale raczej dalekie i samotne, a przede wszystkim te głąb siebie. Rozwiązywanie problemów dnia codziennego może nie przynieść spodziewanych dobrych efektów a nawet opóźnić niektóre spawy , natomiast zastanawianie się nad swoim życiem może doprowadzić nas do zaskakujących, ale konstruktywnych wniosków.

Jeżeli nie wiecie co zrobić z swoim życiem, albo jak postąpić w jakiejś trudnej sytuacji, tego właśnie dnia, zapalcie białą świecę i wsłuchajcie się w siebie a potem posłuchajcie wewnętrznego przewodnika, co ma wam do powiedzenia.

Szczególnie dobrze się poczują siódemki, jedynki i piątki.

 

CYTAT DNIA

Jeśli chcesz być tam, gdzie nigdy nie byłeś, musisz iść drogą, którą nigdy nie szedłeś. Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś.

Coniguliaro Dominick

 • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wibracje na wybrany dzień to 8

Wyliczenia dla daty 10/6/2017

 

Dzień interesów i pracy na własnymi planami życiowymi i finansowymi. Dziś zbieramy plony. Wszystko co do tej pory robimy w sferze finansów i zawodowej może dziś przynieść jakieś efekty. I w zależności, czy staramy się, czy też zaniedbujemy własne sprawy, dzisiejszy dzień przyniesie nam określone efekty. Doskonały dzień na rozpoczynanie własnej działalności gospodarczej. Czasem inwestycje poczynione tego dnia mogą nam się nie do końca udać, możemy ich żałować, dlatego mimo wszystko działania tego dnia potrzebują podejścia ostrożnego i wyważonego, ale pomimo to wibracja osiem dla rozpoczynających działalność powinna procentować w przyszłości korzyściami materialnymi.

Raczej ostry dzień w stosunkach międzyludzkich, jeśli dziś nie będziemy uważać, konfrontacje z innymi skończą wielkimi awanturami. Ostrożność i rozwaga potrzebna nam będzie dzisiaj również przy prowadzeniu samochodu, nie tylko możemy dostać mandat, ale i możliwe jest spowodowanie wypadku. Wibracja osiem mocno wpływa na poczucie pewności siebie i swoich poczynań, dlatego często nie mamy ochoty spojrzeć na problem z innego niż własny punktu widzenia. Jednak tego dnia powinniśmy być wyczuleniu na rady jakie otrzymujemy, powinny one wzbogacać nas i przynosić korzyści, inaczej możemy popaść w problemy, tylko dlatego, że nie mieliśmy ochoty spojrzeć na problemy z innego niż własny punktu widzenia.

W dniu o wibracji osiem powinniśmy dobrze analizować wszelkie szczegóły spraw i projektów jakie realizujemy. Możemy tworzyć plany przedsięwzięć na wielką skalę. Właśnie tego dnia korzystnie jest sporządzić listę swoim marzeń i zamierzeń, istnieje wielka szansa, ze zostanie zrealizowana.

Świetnie dziś poczują się urodzeniowe ósemki, dwójki i czwórki.

 

CYTAT DNIA

Nic nie potrafi nadać naszemu życiu większej mocy niż skupienie wszystkich sił na ograniczonej liczbie celów.

Quebein Nido

 • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wibracje na wybrany dzień to 9

Wyliczenia dla daty 11/6/2017

Dzień dobry na poruszenie tematów tabu, trudnych i niewygodnych. Wibracja wpłynie na nasze poczucie tolerancji i zrozumienia, więc trudne sytuacje, jakie są do rozwiązania, powinny się powoli klarować i wyjaśniać. Poczujemy zrozumienie dla niedoskonałości ludzkiego charakteru, zaczniemy myśleć bardziej ogólnie, przestaniemy sprowadzać problemy tylko do swojej indywidualnej perspektywy, zobaczymy jak mają się do ogólniejszych tendencji, jak wygląda to w ocenie autorytetów moralnych. Dziewięć zawsze przynosi chęć pomagania, nawet w sytuacjach, kiedy sami jesteśmy w trudnej sytuacji lub krzywdzeniu, łatwiej nam dziś rozciągnąć te pomoc z jednostek na całe grupy.

Bardzo dobry dzień na nawiązywanie nowych przyjaźni, na odkrywanie nowych miejsc, na podróże małe i duże.

W dniu o wibracji dziewięć dużą role odgrywa osobista satysfakcja, jeśli macie jakiś cel do zrealizowania właśnie dziś – powinno się to udać.

Dziewięć to czas podsumowania, pomyślcie, jakie sprawy, rzeczy już nie funkcjonują w waszym życiu prawidłowo, co nie przynosi wam korzyści i zróbcie listę tych spraw. Zastanówcie się jak się ich pozbyć, dotyczy to zarówno pomysłów na życie, związków, które nie funkcjonują jak i na bardziej przyziemnym poziomie, rzeczy które zalęgają w domu i nie ma co z nimi robić.

Posegregujcie je i te które się nadają, oddajcie innym. Naprawdę to co dla jednego jest tylko śmieciem, dla innego człowieka może być wartościowe i pomocne. A może zorganizujecie imprezę na której goście będą się wymieć niepotrzebnymi ubraniami, sprzętami? Na pewno się świetnie uda. Świetnie się poczują na niej dziewiątki, trójki i szóstki, ale pewnie nie tylko.

 

CYTAT DNIA

Najgłębszym sekretem jest to, że życie nie polega na odkrywaniu, ale na tworzeniu. Nie odkrywasz siebie, tylko tworzysz siebie. W związku z tym nie staraj się dowiedzieć kim jesteś, staraj się dowiedzieć kim chcesz być.

Walsch Neale D.

 • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wibracje na wybrany dzień to 1

Wyliczenia dla daty 12/6/2017

 

Można powiedzieć, że taki dzień jest idealny do tego aby coś w życiu rozpocząć, aby wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć jakieś przedsięwzięcie, rozpocząć realizacje planów. Jeżeli czujemy, ze nasze życie pełne jest napięcia, dzień 1 sprzyja pozbywaniu czy uwalnianiu się od tych napięć. Przykładowo jeżeli związek w jakim jesteśmy nie należy do udanych, to dzień o tej wibracji sprzyja powzięciu i ogłoszeniu decyzji o jego zakończeniu.

Wibracja jeden sprzyja poczuciu siły i pewności siebie. Załatwiając dziś jakieś sprawy urzędowe czy formalności prawne będziemy przekonani o własnej racji. Dodatkowo ta wibracja pomoże nam dobrze się zorganizować, opracować dalekosiężne plany. Nasze myśli będą dziś jaśniejsze i klarowne.

Pamiętajmy jednak, ze taki dzień przyniesie również chęć dominacji i forsowania własnych racji, bądźmy więc ostrożni w konfrontacjach z innymi. Jeśli chcemy, by nie dochodziło do spięć, postarajmy się wyjść w jakieś przyjemne miejsce, lub spróbować uprawiać jakiś sport. Zlikwidujemy napięcie a energia jaką obdarza nas wibracja 1 pomoże zharmonizować umysł i ciało.

Jedynka przynosi nowe okazje w biznesie, pozwala znaleźć ciekawe oferty pracy, przynosi rozwiązania trudnych sytuacji, ale tylko jeśli jesteśmy aktywni i pozytywnie myślimy o przyszłości.

Dzień 1 nie sprzyja działaniom intuicyjnym, opartym na niejasnych przesłankach, nie sprzyja mediacjom i nie pozwala harmonijnie współpracować.

Wibracja dnia 1 sprzyja przede wszystkim urodzeniowym jedynkom, piątkom i siódemkom.

 

CYTAT DNIA

Co skraca mi czas? Działanie! Co wydłuża go niemiłosiernie? Bezczynność!

Goethe Johann W.

 • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wibracje na wybrany dzień to 2

Wyliczenia dla daty 13/6/2017

To dzień nastrojony na przyjaźń i współpracę. Udają się wszelkie spotkania towarzyskie, rozmowy i zwierzenia przyjacielowi czy przyjaciółce. Dobre wyniki przyniesie spotkanie z psychoterapeutą. Tego dnia korzystnie jest podpisywać umowy o współpracy, rozmawiać na tematy sporne ponieważ wiele przemawia za tym, ze dojdziemy do porozumienia. Jest to też świetny czas na podejmowanie rozmów w skłóconych związkach, ogólnie na naprawianie tego co nie funkcjonuje najlepiej, a zależy od ‘dogadania się”. Przeprosiny powinny zostać przyjęte, kwiaty i prezenty sprawią, że ważni dla nas ludzie poczują się wyjątkowi. Oczywiście dzień o dwójkowej wibracji jest bardzo dobrym momentem na randkę, szczególnie w miejscach związanych ze sztuką czy muzyką. Jeżeli uprawiacie sporty to szczególne zadowolenie przyniosą tego dnia dyscypliny zespołowe, warto umówić się z paczka przyjaciół na kosza czy na siatkówkę.

Dnia 2 nie powinniśmy niczego robić na siłę, spokój i zrównoważenie przyniosą najlepsze efekty. Nie powinniśmy narzucać swoich opinii innym, a i tak postępując w sposób spokojny i zrównoważony możemy oczekiwać pozytywnego wpływu na rozmówców.

Niekorzystnie jest w tym czasie forsować własne rozwiązania problemów, agresywnie domagać się swoich praw, zamykać się i odgradzać od świata.

Uważać należy przy wszelkiego rodzaju transakcjach, pamiętajmy, że tego dnia jesteśmy podatni na przyjmowanie czyjegoś punktu widzenia.

Możecie jednak posłuchać swojej intuicji, przy takiej wibracji dnia, wyostrza się ona szczególnie urodzeniowym dwójkom, czwórkom i ósemkom, ale i inne wibracje mogą zawierzyć własnym przeczuciom.

 

CYTAT DNIA

Kiedy jesteśmy szczęśliwi, jesteśmy zawsze dobrzy, lecz kiedy jesteśmy dobrzy, nie zawsze jesteśmy szczęśliwi.

Wilde Oscar

 • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wibracje na wybrany dzień to 4

Wyliczenia dla daty 15/6/2017

 

Ten dzień poświęćmy na porządkowanie zaległych spraw. Dziś najlepiej poradzimy sobie z czynnościami wymagającymi skupienia, rutynowymi i nudnymi. Znakomicie pójdzie nam sprawdzanie i robienie rachunków, wykonanie prac, które normalnie nie należą do najciekawszych. W dniu o wibracji cztery łatwiej się skupimy i doskonale zorganizujemy długotrwałe czynności kojarzące się z układaniem, porządkowaniem, gromadzeniem. Ten dzień doda naszemu myśleniu realizmu, a działaniu konsekwencji.

Wielki dom posprzątamy bardzo szybko a dodatkowo może nam sprawić dużo przyjemności przypatrywanie się efektom naszego działania.

Raczej nie próbujmy wtedy załatwiać spraw które wymagają działania niekonwencjonalnego lub nowatorskiego, nic z tego nie wyjdzie a dodatkowo może nam przydarzyć się nieziemska kłótnia. Podobno ludzie właśnie tego dnia dążą do konfrontacji, ale to droga donikąd. Jeśli dnia o wibracji 4 wybuchnie spór czy kłótnia, to będzie to tylko strata czasu. Na pewno nie dojdziemy do budujących wniosków, nie mówiąc już o tym, że raczej nie ma co liczyć na rozwiązanie problemów. Strony konfliktu okopią się na własnych pozycjach i sprawa tylko przedłuży się w czasie.

Ten dzień nie nadaje się na poszukiwanie przygód i wrażeń. Trzeba praktycznie podejść do rzeczywistości, wywiązać się ze swoich obowiązków, płacenie rachunków, wykonywanie drobnych i bardziej poważnych napraw w domu. To świetny moment na kończenie wcześniej rozpoczętych projektów.

Natomiast czas wibracji 4 bardzo sprzyja uczeniu się i przyswajaniu wiedzy. Możemy wtedy w krótkim czasie przygotować dużą porcję materiału, który na długo pozostanie w pamięci. Korzystny dla dwójek czwórek i ósemek.

 

CYTAT DNIA

Bacz na twoje myśli, albowiem te staną się słowami, Bacz na własne słowa, albowiem zmienią się w działanie, Bacz na to jak działasz, albowiem z działania rodzą się przyzwyczajenia, Bacz na twe przyzwyczajenia, albowiem tworzą twój charakter, Bacz na swój charakter, albowiem ten będzie twoim przeznaczeniem!

Talmud

 • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wibracje na wybrany dzień to 5

Wyliczenia dla daty 16/6/2017

To bardzo dobry dzień na robienie sobie przyjemności. Panie mogą pójść wtedy do gabinetu piękności, kupić sobie jakiś ciuch, zrobić nową fryzurę. Panowie też powinni poświęcić trochę czasu na przyjemności. To dzień flirtów i zabaw, znajomości nawiązane tego dnia bywają raczej krótkie, ale intensywne i namiętne. Mają też szczególny „posmak’ pozostają na długo w pamięci ich bo konsekwencje zwykle miewają przeciwstawne zabarwienie emocjonalne. Są piorunująco przyjemne ale krótkotrwałe, albo długotrwałe i obciążające życiowo lub zdrowotnie.

Nie jest to dzień korzystny dla działań opartych na precyzyjnym planowaniu, bo energia piątki zwykle chadza własnymi drogami. Natomiast świetnie wychodzą sprawy mające swój początek w spontanicznych inicjatywach, z tym ze pamiętajmy, że tego dnia nie powinno się załatwiać spraw bardzo ważnych, od których zależy nasz dalszy rozwój czy też życie. Nie działajmy tego dnia w pośpiechu, bo nie ma to większego sensu. Podejmowanie w tym dniu decyzji pod presją czasu sprawi ze będziemy ich bardzo żałować. Pamiętajmy też, że piątka sprawia, iż rzeczy wydaja nam się trochę inne niż są w rzeczywistości, dlatego jeśli coś wymaga jasnego i realistycznego osądu, lepiej przełożyć to na kiedy indziej.

Pozwólmy sobie tego dnia na odrobinę odpoczynku od rutyny dnia codziennego, wszelkie spotkania z przyjaciółmi, w większym gronie, powinny się świetnie udać. Jak najbardziej szukajmy tego dnia przygód i przeżyć nietypowych. Dla niektórych ten dzień będzie bardzo szczęśliwy jeśli zagrają na loteriach i we wszystkie gry hazardowe, skutki mogą was bardzo miło zaskoczyć, a piątka to przecież niespodzianki!

Dzień korzystny szczególnie dla piątek urodzeniowych, jedynek i siódemek.

 

CYTAT DNIA

Życie stawia przed tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.

Hammarskjöld Dag

 • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wibracje na wybrany dzień to 6

Wyliczenia dla daty 17/6/2017

 

To dzień korzystny dla spraw rodzinnych, domowych, kontaktów z dziećmi i nastolatkami. Dlatego jeżeli możemy, poświęcajmy w tym dniu więcej czasu rodzinie, odpłaci nam bardzo szybko wspaniałą atmosferą i zaleczeniem uraz i konfliktów. Powinniśmy tego dnia rozmawiać z partnerami, planować wspólne życie. Pogódźmy się też ze znajomymi, zakopmy topory wojenne i zorganizujmy spotkanie towarzyskie.

Bardzo korzystnie jest tego dnia zaplanować i przeprowadzać inwestycje w domu czy mieszkaniu, wszelkie upiększenia, małe remonty. Sprzedaż lub kupno nieruchomości powinny przebiegać dziś szybko i sprawnie, a co najważniejsze, wszyscy zainteresowani powinni być zadowoleni z poczynionych działań. Dzień o wibracji 6 sprzyja sztuce i tworzeniu, szczególnie w dziedzinie aranżacji wnętrz, kompozycji kwiatowych czy projektowania ogrodów.

Jeśli mamy w planie wystąpienia publiczne, powinny one dziś przynieść sukcesy i splendory. Udane będą zjazdy, konferencje i wszelkie odwiedziny u znajomych. Jeśli wysilimy się trochę i postaramy się wczuć się w emocje innych ludzi, jesteśmy się w stanie dogadać z każdym na dowolny temat i rozwiązać każdy konflikt. Jednak tego dnia należałoby chronić się przed tak zwanymi wampirami energetycznymi, ponieważ wibracja sześć wzmacnia naszą empatię i otwarcie na innych, czasem może zostać to wykorzystane przez osoby chorobliwie głodne energii.

Koniecznie spłaćmy tego dnia nasze długi, mamy wtedy dużą nadzieję, na to kolejnych nie zaciągniemy już tak szybko.

Dzień o wibracji sześć nie sprzyja długim podróżom i konfliktom. Jest korzystny dla trójek, szóstek i dziewiątek.

 

CYTAT DNIA

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie...

Emerson Ralph W.

 • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wibracje na wybrany dzień to 7

Wyliczenia dla daty 18/6/2017

To jest czas na naukę, pisanie, medytację, odprężenie, odpoczynek i relaks. Nie sprzyja aktywnej pracy. Tego dnia mamy szansę na odkrycie nie znanej do tej pory strony naszej natury, poprzez zagłębienie się w sobie, poprzez techniki medytacyjne. Dziś raczej będziemy na innych zamknięci, nie usłyszymy, że potrzebują pomocy, a nawet jeśli, to po prostu nie będziemy wiedzieli co powiedzieć. Dnia o tej wibracji często „brakuje języka w gębie”, natomiast wiele czujemy, budzi się intuicja i przeczucia.

Powinniśmy dziś raczej przebywać w samotności , nie udadzą się pogaduszki, spotkania towarzyskie, wystąpienia publiczne, aktywne działania polegające na przekonywaniu lub walce o swoje zdanie i stanowisko. Nie sprzyja ten dzień sprzedawaniu czegokolwiek, planowaniu działań mających na celu zarabianie, nie powiodą się lub przebiegną z kłopotami remonty domu, nie będziemy mieli głowy do układania, sprzątania. Raczej zajmowanie się innymi też nie przyniesie radości, odczujemy pewien dystans do świata, poczujemy bariery, które odgradzają nas od innych ludzi.

Dzień o wibracji siedem jest idealny na podróże, ale raczej dalekie i samotne, a przede wszystkim te głąb siebie. Rozwiązywanie problemów dnia codziennego może nie przynieść spodziewanych dobrych efektów a nawet opóźnić niektóre spawy , natomiast zastanawianie się nad swoim życiem może doprowadzić nas do zaskakujących, ale konstruktywnych wniosków.

Jeżeli nie wiecie co zrobić z swoim życiem, albo jak postąpić w jakiejś trudnej sytuacji, tego właśnie dnia, zapalcie białą świecę i wsłuchajcie się w siebie a potem posłuchajcie wewnętrznego przewodnika, co ma wam do powiedzenia.

Szczególnie dobrze się poczują siódemki, jedynki i piątki.

 

CYTAT DNIA

Dobrze jest mieć pieniądze i rzeczy, które można za te pieniądze kupić. Dobrze jest również od czasu do czasu upewnić się, czy nie zgubiliśmy rzeczy, których za pieniądze nie da się kupić.

Mandino Og

 • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wibracje na wybrany dzień to 8

Wyliczenia dla daty 19/6/2017

 

Dzień interesów i pracy na własnymi planami życiowymi i finansowymi. Dziś zbieramy plony. Wszystko co do tej pory robimy w sferze finansów i zawodowej może dziś przynieść jakieś efekty. I w zależności, czy staramy się, czy też zaniedbujemy własne sprawy, dzisiejszy dzień przyniesie nam określone efekty. Doskonały dzień na rozpoczynanie własnej działalności gospodarczej. Czasem inwestycje poczynione tego dnia mogą nam się nie do końca udać, możemy ich żałować, dlatego mimo wszystko działania tego dnia potrzebują podejścia ostrożnego i wyważonego, ale pomimo to wibracja osiem dla rozpoczynających działalność powinna procentować w przyszłości korzyściami materialnymi.

Raczej ostry dzień w stosunkach międzyludzkich, jeśli dziś nie będziemy uważać, konfrontacje z innymi skończą wielkimi awanturami. Ostrożność i rozwaga potrzebna nam będzie dzisiaj również przy prowadzeniu samochodu, nie tylko możemy dostać mandat, ale i możliwe jest spowodowanie wypadku. Wibracja osiem mocno wpływa na poczucie pewności siebie i swoich poczynań, dlatego często nie mamy ochoty spojrzeć na problem z innego niż własny punktu widzenia. Jednak tego dnia powinniśmy być wyczuleniu na rady jakie otrzymujemy, powinny one wzbogacać nas i przynosić korzyści, inaczej możemy popaść w problemy, tylko dlatego, że nie mieliśmy ochoty spojrzeć na problemy z innego niż własny punktu widzenia.

W dniu o wibracji osiem powinniśmy dobrze analizować wszelkie szczegóły spraw i projektów jakie realizujemy. Możemy tworzyć plany przedsięwzięć na wielką skalę. Właśnie tego dnia korzystnie jest sporządzić listę swoim marzeń i zamierzeń, istnieje wielka szansa, ze zostanie zrealizowana.

Świetnie dziś poczują się urodzeniowe ósemki, dwójki i czwórki.

 

CYTAT DNIA

Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże.

Buck Pearl

 • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wibracje na wybrany dzień to 9

Wyliczenia dla daty 20/6/2017

 

Dzień dobry na poruszenie tematów tabu, trudnych i niewygodnych. Wibracja wpłynie na nasze poczucie tolerancji i zrozumienia, więc trudne sytuacje, jakie są do rozwiązania, powinny się powoli klarować i wyjaśniać. Poczujemy zrozumienie dla niedoskonałości ludzkiego charakteru, zaczniemy myśleć bardziej ogólnie, przestaniemy sprowadzać problemy tylko do swojej indywidualnej perspektywy, zobaczymy jak mają się do ogólniejszych tendencji, jak wygląda to w ocenie autorytetów moralnych. Dziewięć zawsze przynosi chęć pomagania, nawet w sytuacjach, kiedy sami jesteśmy w trudnej sytuacji lub jesteśmy krzywdzeni, łatwiej nam dziś rozciągnąć te pomoc z jednostek na całe grupy.

Bardzo dobry dzień na nawiązywanie nowych przyjaźni, na odkrywanie nowych miejsc, na podróże małe i duże.

W dniu o wibracji dziewięć dużą rolę odgrywa osobista satysfakcja, jeśli macie jakiś cel do zrealizowania właśnie dziś – powinno się to udać.

Dziewięć to czas podsumowania, pomyślcie, jakie sprawy, rzeczy już nie funkcjonują w waszym życiu prawidłowo, co nie przynosi wam korzyści i zróbcie listę tych spraw. Zastanówcie się jak się ich pozbyć, dotyczy to zarówno pomysłów na życie, związki, które nie funkcjonują jak należy i na bardziej przyziemnym poziomie, rzeczy które zalęgają w domu i nie ma co z nimi robić.

Posegregujcie je i te które się nadają, oddajcie innym. Naprawdę to co dla jednego jest tylko śmieciem, dla innego człowieka może być wartościowe i pomocne. A może zorganizujecie imprezę na której goście będą się wymieniać niepotrzebnymi ubraniami, sprzętami? Na pewno doskonale się uda. Świetnie się poczują na niej dziewiątki, trójki i szóstki, ale pewnie nie tylko.

 

CYTAT DNIA

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Einstein Albert

 • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wibracje na wybrany dzień to 1

Wyliczenia dla daty 21/6/2017

 

Można powiedzieć, że taki dzień jest idealny do tego, aby coś w życiu rozpocząć, aby wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć jakieś przedsięwzięcie, rozpocząć realizacje planów. Jeżeli czujemy, że nasze życie pełne jest napięcia, dzień 1 sprzyja pozbywaniu, czy uwalnianiu się od tych napięć. Przykładowo jeżeli związek w jakim jesteśmy nie należy do udanych, to dzień o tej wibracji sprzyja powzięciu i ogłoszeniu decyzji o jego zakończeniu.

Wibracja jeden sprzyja poczuciu siły i pewności siebie. Załatwiając dziś jakieś sprawy urzędowe czy formalności prawne będziemy przekonani o własnej racji. Dodatkowo ta wibracja pomoże nam dobrze się zorganizować, opracować dalekosiężne plany. Nasze myśli będą dziś jaśniejsze i klarowne.

Pamiętajmy jednak, ze taki dzień przyniesie również chęć dominacji i forsowania własnych racji, bądźmy więc ostrożni w konfrontacjach z innymi. Jeśli chcemy, by nie dochodziło do spięć, postarajmy się wyjść w jakieś przyjemne miejsce, lub spróbować uprawiać jakiś sport. Zlikwidujemy napięcie, a energia jaką obdarza nas wibracja 1 pomoże zharmonizować umysł i ciało.

Jedynka przynosi nowe okazje w biznesie, pozwala znaleźć ciekawe oferty pracy, przynosi rozwiązania trudnych sytuacji, ale tylko jeśli jesteśmy aktywni i pozytywnie myślimy o przyszłości.

Dzień 1 nie sprzyja działaniom intuicyjnym, opartym na niejasnych przesłankach, nie sprzyja mediacjom i nie pozwala harmonijnie współpracować.

Wibracja dnia 1 sprzyja przede wszystkim urodzeniowym jedynkom, piątkom i siódemkom.

 

CYTAT DNIA

Wielu ludzi odniosłoby sukces w małych rzeczach, gdyby nie przeszkadzały im w tym wielkie ambicje.

Longfellow Henry W.

 • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wibracje na wybrany dzień to 2

Wyliczenia dla daty 22/6/2017

To dzień nastrojony na przyjaźń i współpracę. Udają się wszelkie spotkania towarzyskie, rozmowy i zwierzenia przyjacielowi czy przyjaciółce. Dobre wyniki przyniesie spotkanie z psychoterapeutą. Tego dnia korzystnie jest podpisywać umowy o współpracy, rozmawiać na tematy sporne ponieważ wiele przemawia za tym, że dojdziemy do porozumienia. Jest to też świetny czas na podejmowanie rozmów w skłóconych związkach, ogólnie na naprawianie tego co nie funkcjonuje najlepiej, a zależy od "dogadania się". Przeprosiny powinny zostać przyjęte, kwiaty i prezenty sprawią, że ważni dla nas ludzie poczują się wyjątkowi. Oczywiście dzień o dwójkowej wibracji jest bardzo dobrym momentem na randkę, szczególnie w miejscach związanych ze sztuką czy muzyką. Jeżeli uprawiacie sporty to szczególne zadowolenie przyniosą tego dnia dyscypliny zespołowe, warto umówić się z paczką przyjaciół na kosza czy na siatkówkę. Dnia 2 nie powinniśmy niczego robić na siłę, spokój i zrównoważenie przyniosą najlepsze efekty. Nie powinniśmy narzucać swoich opinii innym, a i tak postępując w sposób spokojny i zrównoważony możemy oczekiwać pozytywnego wpływu na rozmówców. Niekorzystnie jest w tym czasie forsować własne rozwiązania problemów, agresywnie domagać się swoich praw, zamykać się i odgradzać od świata. Uważać należy przy wszelkiego rodzaju transakcjach, pamiętajmy, że tego dnia jesteśmy podatni na przyjmowanie czyjegoś punktu widzenia.

Możecie jednak posłuchać swojej intuicji, przy takiej wibracji dnia, wyostrza się ona szczególnie urodzeniowym dwójkom, czwórkom i ósemkom, ale i inne wibracje mogą zawierzyć własnym przeczuciom.

 

CYTAT DNIA

Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i czeka.

Terry Pratchett

 • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 • 8 months later...
Ismena

Wibracje na wybrany dzień to 7

Wyliczenia dla daty 2/3/2018

 

To jest czas na naukę, pisanie, medytację, odprężenie, odpoczynek i relaks. Nie sprzyja aktywnej pracy. Tego dnia mamy szansę na odkrycie nie znanej do tej pory strony naszej natury, poprzez zagłębienie się w sobie, poprzez techniki medytacyjne. Dziś raczej będziemy na innych zamknięci, nie usłyszymy, że potrzebują pomocy, a nawet jeśli, to po prostu nie będziemy wiedzieli co powiedzieć. Dnia o tej wibracji często „brakuje języka w gębie”, natomiast wiele czujemy, budzi się intuicja i przeczucia.

Powinniśmy dziś raczej przebywać w samotności , nie udadzą się pogaduszki, spotkania towarzyskie, wystąpienia publiczne, aktywne działania polegające na przekonywaniu lub walce o swoje zdanie i stanowisko. Nie sprzyja ten dzień sprzedawaniu czegokolwiek, planowaniu działań mających na celu zarabianie, nie powiodą się lub przebiegną z kłopotami remonty domu, nie będziemy mieli głowy do układania, sprzątania. Raczej zajmowanie się innymi też nie przyniesie radości, odczujemy pewien dystans do świata, poczujemy bariery, które odgradzają nas od innych ludzi.

Dzień o wibracji siedem jest idealny na podróże, ale raczej dalekie i samotne, a przede wszystkim te głąb siebie. Rozwiązywanie problemów dnia codziennego może nie przynieść spodziewanych dobrych efektów a nawet opóźnić niektóre spawy , natomiast zastanawianie się nad swoim życiem może doprowadzić nas do zaskakujących, ale konstruktywnych wniosków.

Jeżeli nie wiecie co zrobić z swoim życiem, albo jak postąpić w jakiejś trudnej sytuacji, tego właśnie dnia, zapalcie białą świecę i wsłuchajcie się w siebie a potem posłuchajcie wewnętrznego przewodnika, co ma wam do powiedzenia.

Szczególnie dobrze się poczują siódemki, jedynki i piątki.

 

CYTAT DNIA

Drzewo, którego nie możesz objąć ramionami, było kiedyś małym nasionkiem. Stumilowa podróż zaczyna się od jednego małego kroku.

Lao-Tse

 • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ismena

Wibracje na wybrany dzień to 1

Wyliczenia dla daty 05/03/2018

Można powiedzieć, że taki dzień jest idealny do tego aby coś w życiu rozpocząć, aby wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć jakieś przedsięwzięcie, rozpocząć realizacje planów. Jeżeli czujemy, ze nasze życie pełne jest napięcia, dzień 1 sprzyja pozbywaniu czy uwalnianiu się od tych napięć. Przykładowo jeżeli związek w jakim jesteśmy nie należy do udanych, to dzień o tej wibracji sprzyja powzięciu i ogłoszeniu decyzji o jego zakończeniu.

Wibracja jeden sprzyja poczuciu siły i pewności siebie. Załatwiając dziś jakieś sprawy urzędowe czy formalności prawne będziemy przekonani o własnej racji. Dodatkowo ta wibracja pomoże nam dobrze się zorganizować, opracować dalekosiężne plany. Nasze myśli będą dziś jaśniejsze i klarowne.

Pamiętajmy jednak, ze taki dzień przyniesie również chęć dominacji i forsowania własnych racji, bądźmy więc ostrożni w konfrontacjach z innymi. Jeśli chcemy, by nie dochodziło do spięć, postarajmy się wyjść w jakieś przyjemne miejsce, lub spróbować uprawiać jakiś sport. Zlikwidujemy napięcie a energia jaką obdarza nas wibracja 1 pomoże zharmonizować umysł i ciało.

Jedynka przynosi nowe okazje w biznesie, pozwala znaleźć ciekawe oferty pracy, przynosi rozwiązania trudnych sytuacji, ale tylko jeśli jesteśmy aktywni i pozytywnie myślimy o przyszłości.

Dzień 1 nie sprzyja działaniom intuicyjnym, opartym na niejasnych przesłankach, nie sprzyja mediacjom i nie pozwala harmonijnie współpracować.

Wibracja dnia 1 sprzyja przede wszystkim urodzeniowym jedynkom, piątkom i siódemkom.

 

CYTAT DNIA

Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie i robi to!

Napoleon Hill

 • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ismena

Wibracje na wybrany dzień to 2

Wyliczenia dla daty 06/03/2018

 

To dzień nastrojony na przyjaźń i współpracę. Udają się wszelkie spotkania towarzyskie, rozmowy i zwierzenia przyjacielowi czy przyjaciółce. Dobre wyniki przyniesie spotkanie z psychoterapeutą. Tego dnia korzystnie jest podpisywać umowy o współpracy, rozmawiać na tematy sporne ponieważ wiele przemawia za tym, ze dojdziemy do porozumienia. Jest to też świetny czas na podejmowanie rozmów w skłóconych związkach, ogólnie na naprawianie tego co nie funkcjonuje najlepiej, a zależy od ‘dogadania się”. Przeprosiny powinny zostać przyjęte, kwiaty i prezenty sprawią, że ważni dla nas ludzie poczują się wyjątkowi. Oczywiście dzień o dwójkowej wibracji jest bardzo dobrym momentem na randkę, szczególnie w miejscach związanych ze sztuką czy muzyką. Jeżeli uprawiacie sporty to szczególne zadowolenie przyniosą tego dnia dyscypliny zespołowe, warto umówić się z paczka przyjaciół na kosza czy na siatkówkę.

Dnia 2 nie powinniśmy niczego robić na siłę, spokój i zrównoważenie przyniosą najlepsze efekty. Nie powinniśmy narzucać swoich opinii innym, a i tak postępując w sposób spokojny i zrównoważony możemy oczekiwać pozytywnego wpływu na rozmówców.

Niekorzystnie jest w tym czasie forsować własne rozwiązania problemów, agresywnie domagać się swoich praw, zamykać się i odgradzać od świata.

Uważać należy przy wszelkiego rodzaju transakcjach, pamiętajmy, że tego dnia jesteśmy podatni na przyjmowanie czyjegoś punktu widzenia.

Możecie jednak posłuchać swojej intuicji, przy takiej wibracji dnia, wyostrza się ona szczególnie urodzeniowym dwójkom, czwórkom i ósemkom, ale i inne wibracje mogą zawierzyć własnym przeczuciom.

 

CYTAT DNIA

Kochać samego siebie - to początek romansu na całe życie.

Oskar Wilde

 • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
 • Utwórz nowe...