Skocz do zawartości

Karty "Anielska odpowiedź"

Polecane posty

Autorzy bestsellerowego "Anielskiego Tarota" - Doreen Virtue oraz Valentine Radleigh - ponownie połączyli swoje siły. Talia kart "Anielska odpowiedź" pozwala zasięgnąć porady Aniołów dosłownie w każdej, mogącej budzić wątpliwości, sytuacji!

Informacje zawarte na kartach i rozszerzone w dołączonym do nich podręczniku, są na tyle precyzyjne, że nie pozostawiają złudzeń odnośnie najlepszej dla nas drogi dalszego postępowania

czarymary.pl

Z kartami pracuje się super, są niezwykle ciepłe, mają złocenia na rantach. Macie możliwość zaznajomienia się z odpowiedziami w moim tematem z przesłaniami tutaj https://kartylosu.pl/viewtopic.php?f=27&t=3545

dorreeen01.jpg

annn.jpg

• Gratuluję! 1
  • Dziękuję! 1
  • 1 year later...

Posiadam i uwielbiam! <zeby> 

Same mnie wybrały, bo tak na prawdę pierwsze karty jakie chciałam posiadać to tarot - jednak w sklepie ezoterycznym to właśnie te Karty Anielskie przyciągnęły mój wzrok. Pozytywna energia, która z nich bije wręcz mnie oszołomiła. Tak o to wróciliśmy razem do domu <bezradny>.

• Lubię! 3
  • 5 months later...

Piękna talia, już któraś osoba ją zachwala, waham się jeszcze między nią a inną talią.

Ogólnie to coś nowe talie za mną chodzą haha paluszki swędzą...

• Haha 1
  • 1 year later...

Posiadam, jednak odnoszę wrażenie że się mnie nie słuchają do końca. Odpowiedzi dostaje ale nie na pytanie które zadaje... Jednak wiem o co chodzi 

• Lubię! 2
Ismena
12 minut temu, KCAL napisał:

Posiadam, jednak odnoszę wrażenie że się mnie nie słuchają do końca. Odpowiedzi dostaje ale nie na pytanie które zadaje... Jednak wiem o co chodzi 

Może to inne pytanie, jest dla Ciebie ważniejsze

• Lubię! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...