Skocz do zawartości

Ćwiczenia - OPIS CHARAKTERU


Syrena

Polecane posty

Mariko dziękuję :)

Weryfikacja: Idealny opis zamieściła Margita! Dokładnie taki jest mój znajomy. Dodałabym jeszcze, że uwielbia jeździć na rowerze ;)

Anika - pierwsza część się zgadza, ale druga, o tym, że mówi wszystko co myśli, bez owijania - różnie z tym bywa, ale zdecydowanie częściej woli coś zachować dla siebie niż powiedzieć

Marika - impulsywny - czasami, a poza tym raczej stroni od używek

Margito dodasz nowe pytanie? :)

 

Rydwan- myślę, że jest osobą zdecydowaną, otwartą, konkretną, szybko działającą. Osobą, która potrafi zapanować nad swoimi emocjami i realnie ocenić sytuację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Ismeno :)

 

Moje pytanie- opisz charakter mojego syna (osoba dorosła).

 

Wylosowałam kartę 7 pucharów pomyślałam, że to wrażliwy mężczyzna, że kielichy to uczucia to może ta sfera jest dla niego ważna. Tak mi przyszło namyśl, że te puchary to trofea, może uprawia sport? albo coś zbiera czymś się interesuje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 buław - ambitny, ciekawy świata, kreatywny, przedsiębiorczy i pracowity. Posiada zdolności interpersonalne, jest lubiany w towarzystwie, ogólnie przyjaźnie nastawiony do ludzi. Na pierwszy plan może wychodzić sfera zawodowa i większość cech charakteru może być właśnie skupiona wokół tego - żeby sobie poradzić, osiągnąć sukces, zdobyć potrzebne kwalifikacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że chyba nikt już nic nie napisze, zatem cytuję

3 buław - ambitny, ciekawy świata, kreatywny, przedsiębiorczy i pracowity. Posiada zdolności interpersonalne, jest lubiany w towarzystwie, ogólnie przyjaźnie nastawiony do ludzi.

To by się najbardziej zgadzało, dziękuję Mariko :)

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję :)

 

Moje pytanie: Proszę o opis charakteru mojej koleżanki Ewy

Zapraszam :)

 

Wypadła mi karta Rycerz Monet chyba karty dzisiaj mi robią jakiegoś psikusa <bezradny> może jest to kobieta, która mocno stąpa po ziemi. Cierpliwa jeżeli coś sobie postanowi to do tego dąży, uważam że można na nią liczyć. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

3 kielichy - Ewa jest towarzyska, radosna, koleżeńska. Lubi zabawę, ma jakąś pasję (np. taniec)Ma w sobie jakąś charyzmę, coś co przyciąga do niej ludzi. Jest pełna wdzięku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicjo i lirith Wam również dziękuję za udział :)

Każda z Was z czymś trafiła: Anika - tak można na nią liczyć.

Alicja - rzeczywiście potrafi się dużo i często martwić.

Lirith - Tak, Ewa ma pasję (nie jest to taniec, ale blisko, śpiewa i gra na gitarze) i potrafi o niej mówić godzinami, jest pełna wdzięku i z dużą łatwością przyciąga do siebie ludzi.

3 kielichy - Ewa jest towarzyska, radosna, koleżeńska. Lubi zabawę, ma jakąś pasję (np. taniec)Ma w sobie jakąś charyzmę, coś co przyciąga do niej ludzi. Jest pełna wdzięku.

 

Gratuluję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

7 Pucharów - uważam, że to leniwe zwierzątko, uwielbia spać - w różnych miejscach w domu. Lubi dobre jedzonko, może ma jakieś ulubione i tylko to je. Myślę, że pomimo, iż ma na imię Myszkin i to kojarzy się z polowaniem na myszy, to kotek raczej nie podejmuje aż takich ekstremalnych wyczynów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Weryfikuję: Myszkin to kot dość tchórzliwy, boi się wszystkiego. Jest taki mało koci, nie jest ciekawski i przytulaśny, akceptuje tylko moją teściową i moją córkę. Do innych jest nieufny. Nawet nie pozwoli się głaskać.

Nastepną zagadkę niech zada ktoś, kto ma na to ochotę albo pomysł.

Dziękuję serdecznie za udział w ćwiczeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
To może ja dodam :)

 

Lubię i często rozmawiam ze swoim znajomym T. Kto zechce spróbować i opisać jego charakter?

 

Zapraszam zainteresowanych :)

 

Podczas tasowania wypadła mi karta As mieczy, może to jest mężczyzna, który ma dużo pomysłów, jest odważny, stanowczy, stawia na swoim, podejmuje rozsądne decyzje, wie czego chce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

6 buław - optymistycznie nastawiony do życia, lubi podejmować walkę i wygrywać, jest zadowolony z tego co ma i w sumie dobrze mu się wiedzie. Osoba sympatyczna, kulturalna, dobrze wychowana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bardzo dziękuję za udział :)

Moim zdaniem najbardziej pasująca odpowiedź, to ta udzielona przez Anikę :)

Chociaż lirith i Marika również dobrze napisały, że jest wesoły, sympatyczny, pozytywnie nastawiony do życia i tryska humorem :)

 

Aniko dodasz nowe pytanie? :)

[...]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...