Skocz do zawartości

Prośba w interpretacji.


Nascent

Polecane posty

Witam ! Jako "świeżak" używam "Złotego Tarota". Pytanie dotyczy koleżanki z pracy, z której się zwalniam na cześć wyjazdów za granicę, ale i tak będe wracał często do miejsca zamieszkania. Chciałem się pożegnać, ale jak zwykle nie było warunków, a ona też unika kontaktu - nie odpisała na wcześniejszą wiadomość. Karty staram się też interpretować intuicyjnie i po tym co widzę na nich:


 

1. Czy uciekała przed kontaktem bo boi się swoich uczuć i że coś w niej się zadzieje ?

- 9 Monet, 2 kielichów, 8 monet

Interpertacja: Wg mnie tak, boi się mnie i siebie, że ewentualne uczucia mogą jej zburzyć porządek w jej pracy nad swoim układaniem życia materialnego, porządku, niezależności, skoncentrowaniu na pracy, rozwiązywaniu problemów materialnych i strach związany z blokadami.


 

2. Czy skora będzie odpisać na moją wiadomość na pożegnanie, jak niedługo wyjadę ?

- Słońce, Cesarzowa, 7 Kielichów

Interpertacja: Wg mnie jest potencjał że odpisze, bardziej z przyzwoitości i przymusu, przy czym będzie to raczej chłodne i dumne na zewnątrz, a w środku skrycie będzie czuć, że się oszukuje  i ją ta cała sytuacja przygnębi i trochę "rozwali" emocjonalnie.


 

Proszę o ocenę interpretacji jak i o nią samą. Pozdrawiam

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Nascent

1.     9 monet to karta singla - w dodatku szczęśliwego singla. Z tego co ja widzę to Twojej koleżance jest dobrze tak jak jest, jest niezależna i bardzo to lubi. Nie zamyka się na innych ludzi i  być może coś między wami zaiskrzyło (2 kielichów) ale panuje nad swoimi emocjami co pokazuje 8 monet - ma wiele do przepracowania, chce teraz zadbać o siebie, skupić się na sobie i swoich rzeczach. Tak ja bym to widziała.

 

2.     

W dniu 12.09.2021 o 13:13, Nascent napisał:

Czy skora będzie odpisać na moją wiadomość

po  Słońcu można wnioskować, że być może będzie chciała  ale patrząc na 7 kielichów sama nie będzie wiedziała co tak naprawdę napisać tobie -  7 kielichów dla mnie to marzenia, wybór z wielu możliwości i wybór niemożliwy bo to taka sytuacja kiedy nie umiemy wybrać

Czy odpisze to tego karty nie powiedziały bo Twoje pytanie było czy będzie skora odpisać a nie czy odpisze....

 

Niemniej życzę wszystkiego dobrego ! Oby wszystko poszło po Twojej myśli.

Pozdrawiam

 

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zadnej z tych kart lęku nie widać - 9 monet jest kartą satysfakcji, i wasza dość ciepła i miła relacja (2 kielichów), daje jej satysfakcję i podbija samoocenę. Uciekała przed kontaktem natomiast bo była zajęta, zapracowana (8 monet)

 

 

Odezwie się, Słońce jest kartą ciepłego radosnego odzewy, bardzo ciepła, koleżeńska karta, odezwie się w bardzo kobiecy, troskliwy sposób, ale dalej - ona tu jest osobą główną i wpływową, wszystko kręci się wokół niej (Cesarzowa - wpływowa i wygodna, Słońce - też zaznacza egocentryzm i 9 monet powyżej). Ten odzew może być nieco flirciarski i może dać kolejne iluzje, marzenia, odnowienie uczuć (7 kielichów) jak mi się wydaje u Ciebie.

 

Może się mylę ;) Z tego można wykształcic miłość, ale widać, że ona woli brać, niż dawać. 

 

Nie mniej życzę powodzenia i miłości :)

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...