Skocz do zawartości

Bardzo proszę o sprawdzenie czy to relacja z karma


Tefigi

Polecane posty

Mam ogromną prośbę czy mógłby ktoś sprawdzić czy moja relacja z moją mamą jest relacja karmiczną i jaka. Nasze dane Ja 16.08.1982 moja mama 15.01.1956 niby może edxy nami nie ma tragedii ale ja jej nigdy nie dogodzenia co bym nie zrobiła, powiedziała to źle. Męczy mnie ta kobieta strasznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Tak. Twoja mama to silny charakter, ma 19 z Drogi Życia. To jest karma władzy, dlatego może rządzić i nie przyjmować sprzeciwu. Ma być tak jak ona chce, a nie tak jak komuś się podoba. dodatkowo, to jedynka, a jedynki bywają uparte. Wspólnie wychodzi Wam liczba 9. Relacja trudna, inaczej nazywana lekcją. W sumie nie bez przyczyny właśnie, to taka osoba w tym życiu pełni role Twojej mamy. Jakieś ukryte (a może już widoczne) powody muszą ku temu być. Relacja, w której właśnie mogą być kłótnie, często gwałtowne doprowadzające do kryzysu, tj. na przykład oddalaniu się od siebie, nieodzywaniu, ale i to nie na długo, a tylko na jakiś czas. Ogólnie relacja trudna do rozdzielenia, kończy się sama, we właściwym momencie. Akurat tutaj jest relacja na zasadzie matka-córka, więc oprócz tych numerologicznych, karmicznych pozostałości będą jeszcze więzi rodzinne i dlatego relacja może nie przebiegać tak jak np. relacja partnerska. Przyszła mi taka myśl, że może Twoja mama przez ciąże musiała zająć się innymi obowiązkami, poświęcając swoją karierę, porzucając marzenia? Bo 9 to też poświęcenie dla wyższych celów, więc ona będąc matką musiała wybrać, ale może gdzieś jakaś rana pozostała i ona podświadomie ma do Ciebie żal, że właśnie tak potoczyło się jej życie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Mariko <kwiatek>

Ta władza u niej to jest straszna, chce kierować wszystkimi jeszcze się chyba nie zdarzyło żeby jakaś moja decyzja spotkała się z jej aprobatą dobrego stopnia, że nawet krytykuje zabawki które kupuje swoim dzieciom. Masakra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dziękuję Mariko <kwiatek>

Ta władza u niej to jest straszna, chce kierować wszystkimi jeszcze się chyba nie zdarzyło żeby jakaś moja decyzja spotkała się z jej aprobatą dobrego stopnia, że nawet krytykuje zabawki które kupuje swoim dzieciom. Masakra

Tefigi- no faktycznie z taką jedynką ciężko się dogadać, bo jedynka musi mieć swoje zdanie i poczucie wyższości , aczkolwiek z punktu widzenia numerologicznego nie powinno być aż tak źle, dlatego próbuj znaleźć nić porozumienia w tych jej sprzeciwach. Ważne żebyś Ty miała własne zdanie zawsze, w każdej sytuacji. Niech mama o tym wie. Ty jesteś lew ogień - to też lubisz postawić na swoim, a dla rodziny jesteś w stanie zrobić bardzo wiele. Ale nie izoluj się ,nie zamykaj się w sobie (16/7 z dnia)-może czasem tendencja do izolowania się w nieodpowiednich momentach, ale z drugiej strony nie powinnaś się bać (8 droga życia)- masz w sobie siłę o której możesz nawet nie wiedzieć, Nie lekceważ własnych możliwości bo masz ich wiele. Powinnaś zawsze znaleść wyjście z sytuacji.

 

Masz taką sama date ur. jak mój były ex. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...