Skocz do zawartości

16 Gwiazdy


Ismena

Polecane posty

16 Gwiazdy

16.jpg.42aeff5133f909cb208f805d77dda7ba.jpg

 

Wyróżnienie. Nagroda. Ważne zadanie. Zawód mający duże znaczenie. Korzystne propozycje na przyszłość. Powodzenie i sukces, zdrowie, miłość, ślub. Obiecuje dobre zdrowie. Mówi o życiu duchowym. Karta ta wskazuje na ezoterykę oraz duchowość i ogólne zainteresowanie tym tematem, pozwala nam zobaczyć sprawy takimi jakie one są, daje jasność widzenia, pozwala dobrze ocenić sprawy, często oznacza nowy początek, noc, dobre pomysły. Jest to karta przynosząca szczęście! Sztuka, sukces.

W związkach wskazuje na nowy początek lub oznacza noc pełną uniesień, w obecnych związkach wskazuje na spełnioną miłość.

W kwestiach zawodowych niesie informacje o zaczynaniu wszystkiego od nowa – np. zatrudnienie się w nowej branży, lub wskazuje na początek własnej działalności, usamodzielnienie się. Czeka nas spełnienie i sukces!

Cechy: duchowy, uzdolniony artystycznie, intuicyjny, otwarty, marzący, wrażliwy, romantyczny; osoba wysoka i zbudowana, siwe włosy.

Czas: wieczorem.

 

źródło: ezodar.pl

 

16 Gwiazdy

 

Gwiazdy zapowiadają uśmiech losu. Wreszcie ujrzysz całą sytuację taką, jaka jest naprawdę, a sukces znajduje się w zasięgu ręki. Karta ta przynosi szczęście wszystkim i we wszystkim, a szczególnie przychylna jest osobom , których domeną jest metafizyka i/lub sztuka. Uważaj jednak, żeby nie dać się ponieść Gwiazdom, bo grozi to zbytnim bujaniem w obłokach. Pamiętaj, żeby stać mocno na ziemi, a wtedy Gwiazdy pozwolą ci wreszcie spełnić twe marzenia.

 

Wpływ fizyczny: Wszystkie komórki ciała. Skóra. Wrażliwość i sentymentalizm. Czasem (jeśli Gwiazdom towarzyszą negatywne karty) wskazuje na problemy psychiczne, ale zwykle karta ta oznacza zdrowie albo jego szybką poprawę.

 

Słowa-klucze: Jasność, wyrazistość. Nadzieje, marzenia, sukces, szczęście. Duchowość. Może odnosić się do zdolności parapsychicznych albo symbolizować kogoś działającego na polu metafizyki. Noc, chłodne miejsca, północ.

  • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 8 months later...
Syrena

Gwiazda - jest znakiem szczęścia we wszystkich aspektach twojego życia; jednak sąsiedztwo ciemnych chmur to zapowiedź trudnego położenia, ponurej tajemnicy i zbliżającego się zagrożenia z powodu pecha, złego losu. Niebieski kolor - sugeruje niepowodzenia i przeciwności w miłości, o czym mówią kiery w tej karcie. Jednak nadzieje mogą być spełnione, bo jest przepływająca rzeka, a gwiazdy odbijają się w niej. XVII w kartach Tarota, to nadzieja i optymizm

 

Grażyna Tutak

  • Lubię! 2
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 4 months later...

Błyszczące iskierki, przewodnik i uleczenie to rzeczy, które obiecuję poprzez delikatny dotyk. Jestem ukojeniem, inspiracją i nową ścieżką do odkrycia. Poproś gwiazdy, a przyniosą Ci nadzieję i światło z daleka.

 

Na karcie widzimy Gwiazdy rozlokowane na Zodiakalnym kompasie wskazującym na długą podróż poprzez życie. Gwiazdy mogą być interpretowane jako niezmienny przebieg wydarzeń, coś, co jest z góry przeznaczone. Gwiazda przedstawia potrzebę wizji i pragnienie wypełnienia się życzenia. Wszyscy słyszeliśmy porzekadło o kimś, kto "ma gwiazdy w oczach" i to według którego "powinniśmy podążać za naszymi gwiazdami. Jest to zatem karta optymizmu i ambicji. Karta Gwiazd jest kartą zwiastującą sukces i obietnicę oraz obowiązek "podziękowania swojej szczęśliwej gwieździe".

 

Gilded Reverie - Ciro Marchetti

2592423.jpg

  • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 2 years later...
Syrena

Gwiazda pokazuje nam drogę do spełnienia marzeń, mówi o przeznaczeniu, wyobraźni, pomysłach, wizjach i nadziejach. Ta piękna karta może również zapowiadać sławę, która stanie się udziałem osoby pytającej. Symbol Gwiazdy zapowiada nową drogę w życiu i dodaje otuchy. W przypadku pytań o trudne sprawy, Gwiazda jest pozytywnym znakiem. Wzmacnia nas w dążeniu do realizacji swoich planów i zapowiada, że sukces jest w naszym zasięgu.

 

Gdy pytamy o czas, Gwiazda prognozuje porę nocną.

 

Gwiazdę uzupełnia Szóstka Kier. To karta pokoju i harmonii. Wskazuje na łagodność, oddanie, powolną poprawę, uśmiechy losu.

 

Połączenia Gwiazdy z innymi kartami:

Gwiazda + Jeździec - spełnione nadzieje, wysłuchane modlitwy, wspaniałe wiadomości

Gwiazda + Dom - architekt, projektant wnętrz, dom marzeń

Gwiazda + Chmury - zamieszanie, dezorientacja

Gwiazdy + Wieża - drabina korporacyjna, wysokie ambicje

Gwiazda + Ogród - uroczystość wręczenia nagród, gala, publiczne wydarzenie

Gwiazda + Droga - różne możliwości

Gwiazda + Serce - filantropia, humanitaryzm

Gwiazda + Krzyż - przywódca religijny

 

źródło: chomikuj.pl

  • Lubię! 2
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...
LordVoldemort

To, co zazwyczaj widzimy na tej karcie, to piękne i czyste nocne niebo, usiane błyszczącymi gwiazdami. Jest to karta, która kojarzy się z ciszą i spokojem, dając nam jednocześnie poczucie bezpieczeństwa. Gwiazdy od dawna symbolizowały przewodnictwo; dla żeglarzy i podróżników były niczym nawigator GPS. Również obecnie gwiazdy powszechnie pełnią rolę map, kierunkowskazów i pomocników przy wytyczaniu ścieżki, czy to dla użytku zawodowego, czy osobistego.

Karta Gwiazd nie jest kartą działania; dotyczy przede wszystkim atmosfery. Symbolizuje ona drzwi i przejścia. Karta ta jest oznaką szczęścia i nadziei, zachętą do realizacji marzeń. Wyraża nasze pragnienia i ambicje. Dotyczy też odnajdywania własnej ścieżki oraz wiary w nią. Karta Gwiazd oznacza wytrwałość i pewność siebie. Jest dla nas światłem na końcu tunelu. 

Skojarzenia z kartą Gwiazd to: dostatek, wielka ilość; coś ogromnego, wszechobecnego, nieocenionego, zajmującego rozległą przestrzeń; piękno; gwiazdozbiory; mapa wszechświata; astrologia; sławni ludzie; magia, a czasami także dywinacja.

 

Źródło: R. George

  • Lubię! 2
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...