Skocz do zawartości

18 Pies


Ismena

Polecane posty

18 Pies

18.jpg.5d4ca54286da25f2393863a9ebb511b4.jpg

 

Szczęście. Wierna przyjaźń. Sympatyczna niespodzianka. Oddany przyjaciel. Człowiek , na którym można polegać. Życzliwość, wskazuje na dobre układy w domu lub pracy. Karta ta wskazuje na przyjaciela, osobę nastawioną do nas bardzo pozytywnie, wierną, no i oczywiście samego psa.

W związkach karta wskazuje na partnerstwo, wierność, przyjacielskie stosunki, może też wskazywać na związek, który rozwinie się tylko/aż w przyjaźń.

W sprawach zawodowych może wskazywać na miłą i przyjacielską atmosferę. W pracy, możemy liczyć na pomoc kolegów i koleżanek, być może jakiś kolega lub osoba przychylnie do nas nastawiona pomoże nam w znalezieniu pracy, lub zadba o nas rozwój zawodowy, praca zespołowa.

Cechy: wierny, przyjacielski, miły, ciemny blond, pomoc, zaufanie.

Czas: lipiec, długoterminowy.

 

źródło: ezodar.pl

 

18 Pies

 

Masz przy sobie prawdziwego przyjaciela, któremu możesz zaufać. W twoim życiu pojawi się więcej ciepła i zrozumienia - wylosuj kolejną kartę, jeśli chcesz wiedzieć w jakiej sferze życia. Jeśli potrzebujesz pomocy i/lub rady, wiedz, że nadchodzi. Wylosuj kolejną kartę, żeby sprawdzić, jakiej pomocy możesz oczekiwać lub ze strony kogo się jej spodziewać.

 

Wpływ fizyczny: Struny głosowe, krtań, gardło. Może sygnalizować chroniczną dolegliwość, nad którą można jednak panować, dzięki pomocy medycznej, zwłaszcza udzielanej przez dobrego lekarza.

 

Słowa-klucze: Przyjaźń, zaufanie, lojalność. Dobry przyjaciel, którym zwykle, choć niekoniecznie, jest mężczyzna. Czasem symbolizuje prawdziwego psa lub innego ulubieńca.

  • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 8 months later...
Syrena

Pies - wskazuje wiernych przyjaciół jeżeli jest blisko, lecz wskazuje przeciwieństwo, jeżeli znajduje się się daleko, jeżeli jest otoczony chmurami, ta karta jest ostrzeżeniem, żeby mieć się na baczności przed kłamstwem lub oszustwem. Bliskie sercu otoczenie. Pies jest również symbolem warty, straży, ochrony. Ostrzega przed kłamstwem i zdradą. Buda wskazuje swary i nieporozumienia między przyjaciółmi.

 

Grażyna Tutak

  • Lubię! 2
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 4 months later...

Lojalność i przyjaźń to rzeczy, które są ze mną związane. Jestem ochroną i zaufaniem oraz wsparciem. Kiedy negatywne karty znajdują się w moim pobliżu, upewnij się, że dobrze je odczytałeś. Mogę być Twoim doradcą, Twoim zwierzęciem domowym lub najlepszym przyjacielem.

 

Na karcie tej został przedstawiony pies - godny zaufania, wierny przyjaciel, któremu możesz zaufać i który kocha Cię bezwarunkowo. Pies jest niezależny, jest nawet bardziej niż zadowolony ze swej roli i potrafi powiedzieć "wiesz, co masz zrobić". Jest to symbol partnerstwa. Gdy karta znajduję się blisko karty Mężczyzna (28) lub Kobieta (29),, wtedy jej znaczenie dodaje otuchy. Karta Pierścionka (25) po prawej stronie karty Psa oznacza romantyczny związek.

Pies może oznaczać bliskiego przyjaciela, który jest godny zaufania. Przynosi on poczucie lojalności i wiarę dla kart w jego pobliżu, np. w połączeniu z kartą Listu (27) będzie on oznaczał kontakt, któremu możesz ufać. Pies w połączeniu z Wieżą (19) może oznaczać towarzystwo, albo autorytet, który opiekuje się Twoimi sprawami.

 

Gilded Reverie - Ciro Marchetti

27110_600.jpg

  • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 2 years later...
Syrena

Pies symbolizuje przywiązanie, wierność, oddanie. To przyjaciel, któremu możesz ufać. Pies mówi o serdecznych stosunkach między ludźmi i o osobach, na których można polegać. Wskazuje na harmonijne, szczere, ciepłe relacje i życzliwe otoczenie. Pies w rozkładzie wskazuje na osobę, którą dobrze znasz, ale czasem może prognozować pojawienie się kogoś, kogo znaliśmy w przeszłości, ale na tyle dawno, że dziś może się wydać nam zupełnie obcą osobą. W zależności od pytania może też zapowiadać pojawienie się w naszym życiu bratniej duszy (soul mate).

 

Kartę Pies uzupełnia Dziesiątka Kier, która symbolizuje przyjaźń, miłość, trwałe związki, radość, szczęście, przezwyciężenie trudności, dary losu.

 

Wybrane połączenia z kartą Pies:

Pies + Jeździec - nowa przyjaźń

Pies + Koniczyna - pomoc ze strony przyjaciela

Pies + Wąż - fałszywy przyjaciel

Pies + Trumna - koniec relacji

Pies + Niedźwiedź - doradca, konsultant, ochroniarz

Pies + Lilie - starzy przyjaciele, długoletnia przyjaźń

Pies + Klucz - bratnia dusza, karmiczny związek

Pies + Ryby - partner biznesowy, udziałowiec

Pies + Krzyż - powiernik, grupa wsparcia, duchowny

 

źródło: chomikuj.pl

  • Lubię! 2
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...
LordVoldemort

Na tej karcie zawsze widzimy przyjaźnie wyglądającego psa, który leży przed budą lub stoi. Jest zadowolony i przygotowany do działania. Pies jest znany jako najlepszy przyjaciel i towarzysz człowieka. Jest gotów, aby instynktownie go chronić i strzec. Symbolizuje lojalność, wierność, przyjaźń, ochronę i przewodnictwo.

Karta ta jest oznaką szczerego związku i lojalnej przyjaźni. Pies może reprezentować twoją drugą połówkę, partnera, najlepszego przyjaciela, chłopaka/dziewczynę, kochanka lub kochankę, twojego towarzysza, znajomego, bratnią duszę, przewodnika, terapeutę, mentora, doradcę, lekarza czy też twojego psa. Chodzi tu o zaufaną osobę, do której dzwonisz, gdy potrzebujesz pomocy lub ramienia, na którym chcesz się wypłakać. Ta osoba zawsze udzieli ci wsparcia i będzie po twojej stronie bez względu na wszystko.

Karta Psa czasami pojawia się, gdy pomoc znajduje się niedaleko lub gdy wsparcie jest już w drodze.

 

 

Źródło: R. George

  • Lubię! 2
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...