Skocz do zawartości

20 Park


Ismena

Polecane posty

20 Park

20.jpg.a32ca922a2bec8ab8dee4a1a7014e54e.jpg

 

Ukojenie. Leczenie medycyną niekonwencjonalną. Rodzące się uczucie.Twórczość, radość, piękno, gościnność,zebranie- miejsce publiczne.Zawieranie nowych kontraktów, uroczystości weselne. Karta symbolizująca wszystko co publiczne, otwarte np. targi, wystawy, imprezy plenerowe; czasem oznacza plotki; towarzystwo, publiczność, gmachy urzędowe.

W sprawach uczuciowych karta wskazuje na miejsce, gdzie możemy spotkać miłość, będą to miejsca, w szerokim znaczeniu, publiczne – gdzie przebywa wielu ludzi – np. parki, jakieś imprezy etc. Może też wskazywać na to, że nasz związek stanie się oficjalny – tzn., że partnerzy zdecydują się na oficjalna wersję – „jesteśmy parą”, ślub.

W sferze zawodowej praca w dużych instytucjach publicznych, urzędach, praca związana z obsługą klienta, zdobycie wytyczonego celu.

Cechy: otwarty, publiczny, państwowy; jeśli chodzi o osobę – lubiący luksus, publikę, otwarty na nowe kontakty.

Czas: 3 miesiące.

 

źródło: ezodar.pl

 

20 Park

 

Weźmiesz udział w spotkaniu wielu osób - może ono mieć charakter zawodowy albo towarzyski. Czasem karta ta symbolizuje konieczność odwiedzenia jakiegoś miejsca, którego charakter określi kolejna wylosowana karta, np.:

 

Park + Wieża: hotel lub wieżowiec

Park + Trumna: szpital

Park + Dziecko: przedszkole lub szkoła

 

Wpływ fizyczny: W przypadku choroby, zalecany jest odpoczynek. Zadbaj o przebywanie na świeżym powietrzu i zdrowe odżywianie.

 

Słowa-klucze: Miejsca publiczne, zebrania towarzyskie, rozrywka, spotkania, imprezy, przebywanie na świeżym powietrzu.

  • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 8 months later...
Syrena

Ogród - jeżeli jest blisko przepowiada kontakt z wysokimi sferami, z licznymi szacownymi przyjaciółmi, lecz jeżeli jest daleko, mówi Ci, żeby wystrzegać się towarzystwa, któremu nie można ufać. Zapowiada zdrowie i pomyślność w interesach. Ogrodzenie symbolizować może, że unikniesz złego towarzystwa. Bez ostrzega przed podstępnymi namowami. Ławeczka wskazuje na wesołą przygodę, która może mieć niezbyt dobre zakończenie.

  • Lubię! 2
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 4 months later...

Jest pewne, że pojawię się w odczycie, jeżeli wybierasz się na przyjęcie, koncert lub spotkanie biznesowe. Znajdziesz mnie podczas zgromadzenia i wyjazdu, w trakcie zamieszek i podczas pikniku. Lubię tłumy oraz publiczne wydarzenia, więc naturalnie jestem dobry w nawiązywaniu sieci Twoich kontaktów.

 

Karta oznacza coś "publicznego", co może wydawać się dziwne, gdyż nie ma na karcie żadnych ludzi, ale karta przedstawia miejsce publiczne. Kiedy karta jest odczytywana, nadaje ona "publicznego" znaczenia innym kartom w jej sąsiedztwie. Park w połączeniu z Wieżą (19) będzie oznaczał organizację publiczną, w połączeniu z Książką (26) ukaże nam publiczną edukację. Najlepiej ją odczytywać w sposób dosłowny. Karta ta sugeruje ważność bycia osobą towarzyską, a być może sugeruje także, że powinieneś bardziej promować swoją osobę, szczególnie, jeśli występuje w połączeniu z Księżycem (32).

 

Gilded Reverie - Ciro Marchetti

27566_600.jpg

  • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 2 years later...
Syrena

Ogród prognozuje zaproszenie lub udanie się do miejsca, gdzie będzie dużo ludzi, pojawi się okazja do zawarcia nowych znajomości i nawiązania kontaktów. Może to być spotkanie, przyjęcie, imprezy na wolnym powietrzu np. koncert, festyn etc. Bez względu na rodzaj zgromadzenia, karta ta zapowiada, że czas będzie mile spędzony.

Karta Ogród jest także wskaźnikiem umiejętności społecznych danej osoby. W większości wypadków ma znaczenie pozytywne, jednak czasem może zapowiadać skłonność do nadmiernie luzackiego trybu życia włącznie ze "skokami w bok".

W pytaniach o zdrowie Ogród zwraca uwagę na naturalne metody leczenia i przypomina o terapeutycznym działaniu kontaktu z naturą.

 

Kartę Ogród uzupełnia Ósemka Pik, która przynosi ze sobą rozwój, ruch, działanie, obrót spraw na lepsze, nowe możliwości zawodowe i życiowe. Prognozuje ciekawe spędzenie czasu, przechadzki, krótką podróż, zawarcie znajomości. Wskazuje na miejsca, w których panuje duży ruch i zgiełk.

 

Wybranie połączenia z kartą Ogród:

Ogród + Jeździec - nowe znajomości

Ogród + Dom - przyjęcie w domu, w ogrodzie, goście

Ogród + Kosa - decyzja podjęta przez grupę ludzi, głosowanie

Ogród + Rózgi - sporty zespołowe, ale także żniwa

Ogród + Lis - koledzy, środowisko w pracy

Ogród + Góry - odporność, opozycja, ograniczenia

Ogród + Droga - wiele możliwości wyboru

Ogród + Pierścionek - uroczystość ślubna, ceremonia

Ogród + Książka - studenci, biblioteka, zajęcia uczelniane

Ogród + Krzyż - grupa wsparcia, grupa modlących się, terapia grupowa

 

źródło: chomikuj.pl

  • Lubię! 2
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...
LordVoldemort

Na karcie Ogrodu zazwyczaj widzimy piękne miejsce pełne bujnej i okazałej zieleni. Czasami na przedzie stoi urocza fontanna z tryskającą wodą. Taki urzekający widok kojarzy się z idealnym tłem dla romantycznych spotkań lub oficjalnych zgromadzeń z dawnych czasów wiktoriańskich. Karta Ogrodu jest symbolem harmonii, piękna i odpoczynku. Reprezentuje szczęście i przyjemność, pochodzące z wyjścia na zewnątrz i jednoczenia się z naturą.

Ogród jest związany z grupami ludzi; może oznaczać przyjęcie urodzinowe, koncert, sztukę albo wyjście do kina czy restauracji. Karta dotyczy wszelkich publicznych i prywatnych wydarzeń – od wypraw, zjazdów i przyjęć do konferencji, szkoleń i spotkań. Kiedy widzisz kartę Ogrodu, możesz ją powiązać z tłumem, zgromadzeniami ludzi, widownią, świętowaniem lub demonstracją.

Ogród to ładnie wypielęgnowana okolica, rezerwat przyrody i dobrze utrzymany krajobraz. Może oznaczać także obfitość, wielość i żyzny grunt.

 

 

Źródło: R. George

  • Lubię! 2
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...