Skocz do zawartości

Wypadek, urwany nos. Chęć wybudzenia się


arwil

Polecane posty

Śniło mi się, że mialam wypadek i jakims sposobem urwalo mi nos. Byłam zalamana i wrecz modlilam sie by to byl sen, jednak mialam przekonanie,.ze nie jest. Co to może oznaczac? Nos to w sumie oznaka intuicji

Btw dlaczego tak jest, ze czasem mamy sen z którego bardzo chcemy sie wybudzic a tak się nie dzieje, cos jakby na siłę nas tam trzyma?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że mialam wypadek i jakims sposobem urwalo mi nos. Byłam zalamana i wrecz modlilam sie by to byl sen, jednak mialam przekonanie,.ze nie jest. Co to może oznaczac? Nos to w sumie oznaka intuicji

Btw dlaczego tak jest, ze czasem mamy sen z którego bardzo chcemy sie wybudzic a tak się nie dzieje, cos jakby na siłę nas tam trzyma?

Może to zapowiedź jakichś problemów spowodowanych złymi decyzjami, Twoim niewłaściwym postępowaniem? Może Twoje wybory, które dokonałaś pod wpływem przeczuć/intuicji okażą się błędne? Zamiast zyskać, stracisz...?

Snami rządzi podświadomość i nawet jeżeli we śnie jakoś w miarę logicznie odpowiadamy, czy orientujemy się gdzie jesteśmy to i tak nie mamy zbyt dużego pola manewru. Świadomość jest zablokowana. Co innego, gdy śnimy świadomie, wtedy w każdej chwili możliwe jest przerwanie snu itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...