Skocz do zawartości

Wypadające zęby


Tefigi

Polecane posty

Śniło mi się dzisiaj że wypadły i 4 zeby z przodu na dole, poszłam do dentysty ale ona zajęła się leczeniem zęba dalszego, jakiejś 6 czy ,7. Wypadające zęby to chyba jakieś kłopoty?

Pomożecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawsze to znacza chorobę lub śmierc kogos z rodziny.Nigdy nie zapomne kiedy przed choroba i smiercia taty miałam prawie tak realne sny ,ze wypadaja mi wszystkie zęby , ze po obudzeniu biegłam sprawdzac, czy je jeszcze mam.Oczywiscie nie musi to samo oznaczac u ciebie ale ten sen raczej nie wrozy nic dobrego.Przynajmniej u mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojcu mojemu kolegi kiedys, gdy śniły mu się wypadajace zęby zle to wróżyło. Jednak kilka miesięcy temu, gdy mial okropne sny z wypadajacymi i zakrwawionymi zębami nic zlego się nie stało ;) nie ma co sie martwić na zapas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie trochę się jakoś dziwnie wewnętrznie czuję po tym śnie, od razu przypomniało mi się że w styczniu byłam u wróżki i powiedziała mi o śmierci starszego mężczyzny z mojej rodziny, ostatnio stawiałam sobie karty ogólny rozkład i tam też pojawił się spadek. Nie mam w rodzinie za dużo starszych mężczyzn a takich gdzie w grę moglby wchodzić spadek to tylko jednego. Mam nadzieję że to jednak nic nie znaczący sen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet jeśli, to kwestia zrozumienia, że każdy z nas ma swoje do przeżycia, każdy ma inną ścieżkę i widocznie tak ma byc ;) choć to nigdy łatwe w zrozumieniu nie bedzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tefigi zajrzyj tutaj, również jest o wypadających zębach viewtopic.php?f=247&t=3442

Dziękuję Mariko, wiele mi te wpisy wyjasnily <kwiatek><buziak>

Patrząc na Twój sen przez ten pryzmat (urwany kontakt), to może stracisz z kimś kontakt, ktoś odejdzie z Twojego życia, ktoś kogo o to nie podejrzewasz. Dentystka leczyła inne zęby, więc może prędzej spodziewałabyś się, że ktoś inny odejdzie, z kim nie jesteś w bliskiej relacji (jako 6,7 ząb). Te pierwsze zęby, mogą wskazywać na bliskie relacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...