Skocz do zawartości

21 Góra


Ismena

Polecane posty

21 Góra

21.jpg.35f2e4d721ea8750ec9b1ade79c65fbf.jpg

 

Troski i kłopoty. Branie na siebie zbyt dużej odpowiedzialności. Niepowodzenie. Możliwe urazy. Liczba 21 mówi o wygranej i szczęściu.Wskazuje na przeszkody w osiągnięciu celu W życiu rodzinnym reprezentuje ojca lub męża który nie interesuje się rodziną lecz tylko pracą. Karta ta wskazuje na wszelkiego rodzaju blokady i utrudnienia, wrogów, ludzi mało życzliwych, utrudniających nam życie i blokujących nasze inicjatywy, może oznaczać też góry , wysokość, wspinaczkę górską/ wszystko co się kojarzy z górami.

W sprawach zawodowych – dla poszukujących pracy – raczej brak zatrudnienia blokada, dla aktywnych zawodowo – wskazuje na osoby nieprzychylne, blokowanie inicjatyw, rozwoju; pracodawca może mieć też wygórowane żądania wobec nas, wskazuje na zawody takie jak badacz klimatu, ratownik górski, wspinaczka etc. Coś blokuje twoją karierę zawodową przy karcie pracy, zaprowadzenie zmian w życiu zawodowym wymaga zmian, odwagi, uporu, cierpliwości na szczyt kariery. Cel do osiągnięcia także.

W uczuciach wskazuje moment, w którym związek przestał się rozwijać, przynosi nam zmartwienia, jest dużo wrogości, barier, wieje chłodem . Coś nie tak w związku masz wrażenie że w związku czujesz się ograniczany, bezradny, jest to czas na zastanowienie się co dalej?

Cechy: osoba pełna blokad, dominująca, niewzruszona, niedostępna, zamknięta w sobie, uparta, zimna, wrogo do nas nastawiona, agresywna, złośliwa, krnąbrna.

Czas: styczeń lub brak rozwoju wydarzeń, próżnia, zawieszenie.

 

źródło: ezodar.pl

 

21 Góra

 

Na twojej drodze pojawią się przeszkody, których pokonanie będzie wymagało od ciebie wysiłku. Wylosuj następną kartę, żeby przekonać się, czego te problemy będą dotyczyły. Czasem karta ta symbolizuje tereny górzyste.

 

Wpływ fizyczny: Kości, czaszka. Sztywne usposobienie. Artretyzm i inne tego rodzaju choroby. W chorobie, karta ta wskazuje, że uzdrowienie napotyka na jakieś trudności, szczególnie w przypadku złamanych kości. Tendencja do przemęczania się. Pamiętaj o odpoczynku.

 

Słowa-klucze: Przeszkody, opóźnienia, blokady. Chłód. Wróg. Góra, kraj/okolica górzysta.

  • Lubię! 2
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 8 months later...
Syrena

Góra - jeżeli jest blisko, wróży mocnych wrogów, lecz jeżeli jest daleko - długotrwałą przyjaźń. Sosna symbolizuje odwagę i pokonanie trudności, bo śnieg to tylko przejściowe trudności

 

Grażyna Tutak

  • Lubię! 2
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 4 months later...

Przychodzę, aby przynieść Ci wyzwania i przeszkody wraz z oporami i blokadami. Sprawię, że spóźnisz się na swoją randkę, a moja oziębłość pozbawi Cię emocji. Zwracaj uwagę i bądź czujny, mogę być wrogiem w Twojej kryjówce.

 

Góra jest symbolem przeszkód na Twojej drodze. Jest ona po to, by ją pokonać, jak przekonujemy się patrząc na zwierzę, które ją pokonuje. Z pewnością znajduje się ona na naszej drodze. Góra wydaje się być niemożliwą do pokonania przeszkodą. Zgodnie ze swoim pochodzeniem jest to karta okrężnej drogi, która nas spowalnia. W rzeczywistości, kiedy występuje w połączeniu z innymi kartami, pokazuje nam, że możemy porzucić naszą zaplanowaną drogę, aby obrać inną ścieżkę. Góra w połączeniu z Wieżą (19) oznacza opóźnienie związane z działaniem organu rządowego, w połączeniu z Krzyżem (36) sugeruje natomiast bardzo ciężkie zmagania.

Inne karty o podobnym znaczeniu to Wybór (22), który przynosi raczej możliwość wyborów niż okrężnej drogi lub opóźnienia, a także Gwiazdy (16), które wiążą się z dobrymi możliwościami i "jaśniejszą" nawigacją.

 

Gilded Reverie - Ciro Marchetti

0099469.jpg

  • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 2 years later...
Syrena

Kiedy w rozkładzie pojawia się Góra, możemy spodziewać się zwłoki, przeszkód, odmowy, utknięcia w martwym punkcie. Trudno będzie zrealizować nasz cel. W relacjach międzyludzkich Góra wskazuje na chłód i dystans, obojętność, a nawet odrzucenie. Czasem oznacza wrogość ze strony osoby, która jest dominująca i ma silną pozycję w środowisku.

 

Jedyna rzecz, jaka nam pozostaje przy zetknięciu się z tą kartą, to spokój i cierpliwe oczekiwanie, aż znajdzie się możliwość obejścia Góry i pokonania przeszkód.

 

Górę uzupełnia Ósemka Trefl, która zwraca naszą uwagę na możliwość wypadku, zagrożenia i różnego typu trudności. Może też wskazywać problemy emocjonalne spowodowane brakiem pomysłu na wybrnięcie z kłopotów.

 

Przy pytaniach o czas Góra wskazuje na długi okres oczekiwania.

 

Połączenia Góry z wybranymi kartami:

Góra + Jeździec - długo oczekiwane wiadomości

Góra + Koniczyna - nowy start

Góra + Kosa - działania autodestrukcyjne

Góra + Lis - bezrobocie

Góra + Wieża - uwięzienie, zamknięcie, restrykcje prawne

Góra + Pierścionek - odpowiedzialność, zobowiązania

Góra + Księżyc - niedostępność emocjonalna, lęk przed bliskością

Góra + Kotwica - na zawsze, długotrwałe, nie do ruszenia

 

źródło: chomikuj.pl

  • Lubię! 2
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...
LordVoldemort

Ta karta zazwyczaj przedstawia dużą górę, ogromną skałę lub odległy, wysoki szczyt. Zawsze jest to jałowe, zimne i wyludnione miejsce. Czasami widzimy tu krajobraz górzystego regionu. Góra symbolizuje bezruch, opór, stanie w miejscu, wytrzymałość oraz blokady.

Karta Góry oznacza dużą przeszkodę, której pokonanie lub obejście zajmie wiele czasu. Jest to zapowiedź wszelkich wyzwań, opóźnień i przeciwności; to ostrzeżenie przed pułapkami i problemami. Góra najczęściej łączy się z frustracjami, zniechęceniem i komplikacjami, a także z niechcianymi obowiązkami i ciężarami. Reprezentuje okres impasu, choć nigdy nie jest czynnikiem całkowicie powstrzymującym przed działaniem. Pamiętaj: zawsze istnieje droga dookoła góry lub bezpośrednio przez nią. Traktuj Górę jako wyzwanie, aby gdzieś się wspiąć, jako problem, który da się rozwiązać, albo jako barierę, którą trzeba ominąć. Ta karta wiąże się z wszelkimi opóźnieniami, odroczeniami i odkładaniem spraw na później. Czasami Góra ostrzega też przed obecnością wroga, który blokuje twoje starania.

Ta karta może również oznaczać przyjemne wakacje w odległym regionie, ośrodek na szczycie jakiejś góry lub zaszycie się w dalekiej oazie spokoju.

 

 

Źródło: R. George

  • Lubię! 2
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...