Skocz do zawartości

22 Droga


Ismena

Polecane posty

22 Droga

22.jpg.8be3dbf98b3b895493e575cfcfc81bc2.jpg

 

Wybory, decyzje. Nowe rozwiązania alternatywne. Wielokrotności. Mediacje i dyskusji. Jesteś na rozstaju. Nowa droga. Ważna decyzja. Kobieta, która sieje niezgodę. Nieszczerość.Karta mówi o podróży , o dojściu do celu, dokonaniu wyboru, ważnej decyzji od której zależy przyszłość.Karta otwiera nowe perspektywy i możliwości.

W sferze uczuć może oznaczać kochankę.

Cechy: niezdecydowanie, chwiejność, upór.

 

źródło: ezodar.pl

 

22 Droga

 

Musisz podjąć decyzję, wybrać, którą drogą pójdziesz. Jeśli wylosowałeś Drogę jako drugą kartę, to poprzednia wskazuje dziedzinę życia lub szczegóły wymagające podjęcia decyzji. Możesz wylosować kolejną kartę, żeby sprawdzić, dokąd podjęta przez ciebie decyzja może cię zaprowadzić.

 

Wpływ fizyczny: Żyły, układ limfatyczny, krążenie krwi. Może wskazywać na wysoki poziom cholesterolu. Korzystne będą umiarkowane ćwiczenia, szczególnie spacery. Nie obawiaj się zmiany lekarza, jeśli obecne leczenie cię nie zadowala. Zasięgnięcie innej opinii będzie korzystne.

 

Słowa-klucze: Decyzje, alternatywy, dwa elementy, dwie osoby itd. Czasem podróż samochodem. Kobieta, przyjaciółka, krewna, rzadziej rywalka. Rozstaje, skrzyżowanie

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Ścieżki - bez chmur wskazują drogę wyjścia z obecnej trudnej sytuacji, na taki czas jak są blisko ciebie, lecz obecność chmur oznacza, że nie ma wyjścia. Rozstajne drogi mówią o niezdecydowaniu w zamiarach, o braku silnej woli i oparcia. Drogowskaz wskazuje, że rada zostanie Ci udzielona i nie powinieneś jej odrzucać. Kolory różowy i zielony jak i Dama Karo dają Ci nadzieję i młodzieńczy zapał. Jasne niebo mówi o przyszłości w dobrym, spokojnym znaczeniu.

 

Grażyna Tutak

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Decyzje i wybory to rzeczy, które ze sobą przynoszę. Zmiany kierunków są tym, co przepowiadam. Mówię wielorako i podwójnie, natomiast gdy jestem w związku, mogę być kłopotem.

 

Przychodzi czas kiedy ktoś musi podjąć wybór, którą drogą pójdzie - żadna z nich nie jest, ani zła, ani dobra, ale jedną trzeba wybrać. Na karcie mamy stopnie, które prowadzą nas w górę lub dalej w kierunku punktu rozważenia wyboru. Schody i stopnie są symbolem wznoszenia się do wyższego miejsca, znacznie lepszego miejsca, gdzie trafiasz poprzez drzwi, które prowadzą do gwiazd. Wtedy możliwości są nieskończone.

 

Gilded Reverie - Ciro Marchetti

28013_600.jpg

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Droga sygnalizuje nam konieczność podjęcia decyzji, dokonania wyboru. Zachęca do zastanowienia się i przemyślenia wszystkich "za" i "przeciw". Droga może wskazywać zarówno na konieczność ucieczki z trudnej sytuacji, jak i zachęcać do zmierzenia się z nią i szukania rozwiązań. Czasem symbolizuje podróż otwierającą nowe możliwości.

 

Niekiedy (w zależności od pytania), karta Droga może wskazywać, że ktoś prowadzi podwójne życie, ma dwóch partnerów/dwie partnerki, dwie prace etc.

 

Przy pytaniach dotyczących zagadnień prawnych, Droga symbolizuje mediacje.

 

Karcie Droga towarzyszy Królowa Karo - kobieta praktyczna, dbająca o rodzinę i dom, przyjazna światu i ludziom.

 

Wybrane połączenia innych kart z Drogą:

Droga + Statek - podróż wieloetapowa

Droga + Drzewo - związek karmiczny, podróż duchowa

Droga + Kosa - możliwość wypadku

Droga + Ptaki - mnogość spotkań i rozmów

Droga + Dziecko - bliźnięta, kuracja in vitro

Droga + Niedźwiedź - dochody z różnych źródeł

Droga + Gwiazda - lider, przewodnik, dowódca

Droga + Słońce - trafne wybory

Droga + Klucz - punkt zwrotny w życiu, przeznaczenie

Droga + Krzyż - pielgrzymka, kryzys wiary/wartości, bolesny wybór

 

źródło: chomikuj.pl

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Na tej karcie widzimy zazwyczaj skrzyżowanie wiejskich dróg, rozdzielające się na dwie lub trzy możliwe trasy. Rozstaje dróg symbolizują ważne w życiu decyzje. Karta wskazuje na wybór, jaki mamy i umocnienia, jakie daje nam podjęcie decyzji i przejęcie kontroli nad tym, w jakim kierunku zmierza nasze życie.

Drogi to karta absolutnej wolnej woli. Ścieżka, jaką będziesz podążać, zależy tylko od tego, jaką podejmiesz decyzję. Karta Dróg dotyczy podróży, które odbędziesz lub po prostu dróg, jakimi będziesz podążać. Mówi ona o różnych możliwościach i kierunkach. Symbolizuje niepewność w podejmowaniu decyzji, a także wątpliwości i wahania w obliczu skomplikowanego skrzyżowania dróg. Do trudnej sytuacji karta ta wnosi dodatkowe wybory i alternatywne opcje. Oznacza wtedy inny kierunek działania. Drogi wnoszą do rozkładu różnorodne czynniki, podwójne życie lub nieuczciwość:

List + Drogi = liczne oferty; wiele dokumentów.

Serce + Drogi = kilka romantycznych relacji; więcej niż jedno pożądanie.

Kwiaty + Drogi = różnorodne podarunki.

Bocian + Drogi = bliźniaki; wiele zmian na lepsze.

Lis + Drogi = więcej niż jedna praca.

Kosa + Drogi = liczne procedury.

Jeśli w rozkładzie dotyczącym związku karta Dróg pojawia się po jednej ze stron Kobiety lub Mężczyzny, może oznaczać niewierność partnera.

 

 

Źródło: R. George

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...