Skocz do zawartości

24 Serce


Ismena

Polecane posty

24 Serce

24.jpg.08b17e0e921ea92d2dce7d8a5968746d.jpg

 

Miły, uprzejmy, uczciwy młody mężczyzna. Hojność, wielkoduszność. Dobroć. Opieka sił wyższych. Karta miłości i szczęścia; oznacza miłą wizytę, szczęśliwie zbiegi okoliczności, nieoczekiwaną pomoc; radzi, aby iść dalej wcześniej wyznaczoną drogą, ponieważ prowadzi ona do szczęścia, spełnienia i miłości, serce, aorta, żyły, szczęście i sukces.

W miłości oznacza miłość, także krótką/ wakacyjną; mówi, że przyjaźń może przeistoczyć się w związek oparty na miłości. W związku obecne są romantyczne uczucia, głęboka tęsknota za partnerem.

W sprawach zawodowych daje informacje, że wykonujemy swój zawód i obowiązki z oddaniem, wkładając w to całe serce co poprowadzi nas do osiągnięcia zasłużonego sukcesu.

Cechy: osoba – pozytywnie do nas nastawiony młody mężczyzna, serdeczny, kochający, romantyczny.

 

źródło: ezodar.pl

 

24 Serce

 

W najbardziej ogólnym sensie, karta ta odnosi się do miłości. Może wskazywać na obecność przy tobie ukochanej i/lub kochającej cię osoby, serdecznego przyjaciela lub czegoś, co kochasz (np. pracę, podróże itp.). Warto skupić się na tym, co kochasz. Wylosuj kolejną kartę, żeby dowiedzieć się szczegółów.

 

Wpływ fizyczny: Serce, krew, krążenie krwi. Zwykle wskazuje na dobre zdrowie, jeśli jednak pytanie dotyczyło zdrowia, a przed lub za Sercem pojawi się karta problemów (np. Góra, Myszy, Chmury, Trumna, Kosa), warto zbadać serce i układ krążenia.

 

Słowa-klucze: Miłość, romans, uczucie, związek, flirt.

 • Lubię! 2
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 • 8 months later...
Syrena

Serce - niezawodny znak szczęścia i miłości. Serce mówi, że ktoś ofiaruje Ci swą miłość. Różyczki symbolizują spełnione nadzieje. Szarość otaczająca serce może symbolizować smutek, tęsknotę, zamyślenie. Kolor niebieski - czystość uczuć. Walet Kier - człowiek młody, namiętny, zakochany

 

Grażyna Tutak

 • Lubię! 3
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 • 4 months later...

Forma szczęścia i miłości jest prosto wrysowana w mój kształt. Jestem Twoimi uczuciami i emocjami. Jestem Twoją namiętnością i pożądaniem. Upewnij się, że dookoła nie znajdują się żadne złe karty, które mogą zepsuć czułość i uczucie.

 

Serce jest symbolem miłości i związku. Na tej karcie widzimy serce utworzone przez dwa łabędzie - ptaki, które są symbolem miłości dworskiej , monogamii i trwałego uczucia.

Serce jest kartą oznaczającą pożyteczne emocje. Połączenie karty Serca z kartą Koniczyny (2) i Pierścienia (25) przynosi miłość, szczęście, zobowiązanie i małżeństwo. Serce i Rózga (11) lub Kosa (10) może nie oznaczać ta szczęśliwego połączenia.

 

Gilded Reverie - Ciro Marchetti

28599_600.jpg

 • Lubię! 2
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 • 2 years later...
Syrena

Serce mówi przede wszystkim o miłości i szczęściu. Uczucia symbolizowane przez tę kartę są szczere, mądre i odwzajemnione. Serce pokazuje również wrażliwość na potrzeby innych ludzi, skłonność do zachowań altruistycznych, zdolność wybaczania, uczciwość, wykonywanie swoich obowiązków z zamiłowaniem. Kładąc tę kartę w centrum rozkładu możemy zapytać, co motywuje dwoje ludzi do bycia razem, ujawnić obecny status związku i przyszłość życia uczuciowego. Negatywne karty otaczające Serce ostrzegą nas przed brakiem prawdziwych uczuć.

 

Sercu towarzyszy Walet Kier - mężczyzna młody, pełen radości życia, dobry, czuły, odpowiedzialny, godny zaufania i szczery. Karta prognozuje romantyczne spotkanie i miłe znajomości, wskazuje drogę do sukcesu.

 

Połączenia z kartą Serce:

Serce + Jeździec - możliwość nowego związku, nowy kochanek

Serce + Koniczyna - szczęście w miłości

Serce + Statek - romantyczna podróż, miesiąc miodowy, związek z obcokrajowcem

Serce + Wąż - problemy w związku

Serce + Trumna - koniec miłości, związku

Serce + Rózgi - uzależnienie seksualne, pasja seksualna (w zależności od pytania)

Serce + Dziecko - niedojrzały partner, miłość szkolna

Serce + Bocian - planowanie rodziny

Serce + Ogród - tak zwany "związek otwarty"

Serce + Droga - separacja, kilku partnerów/partnerek

Serce + Myszy - relacja przynosząca straty, nerwową atmosferę i stres

Serce + Pierścionek - ślub, partner życiowy, związek

Serce + Książka - sekretne uczucie, miłość niespełniona

Serce + Lilie - dojrzały kochanek, długoletnia relacja

Serce + Księżyc - romantyczny związek

Serce + Krzyż - ból serca, ból emocjonalny

 

źródło: chomikuj.pl

 • Lubię! 3
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 • 1 year later...
 • 3 months later...
LordVoldemort

Ta karta zazwyczaj przedstawia piękne, czerwone serce; czasami jest ono otoczone pojedynczymi kwiatami, często są to róże, lub piękną kompozycją kwiatową. Serce od zawsze jest symbolem miłości, namiętności i oddania. Kochające się osoby żłobią serca w drewnie, rysują je na piasku, umieszczają wśród liter, utrwalają na swoim ciele w postaci tatuażu, a obecnie używają ich również w formie emotikonów, wysyłanych w wiadomościach tekstowych i na portalach społecznościowych. Serce wyraża uczucie trwające wiecznie, emocje oraz poczucie więzi między ludźmi. Niezależnie od sposobu przekazu, symbolu serca używamy, aby pokazać nasze uznanie i miłość do jakiejś osoby.

Karta Serca oznacza szczęście, radość, zadowolenie, satysfakcję, spełnienie, zaspokojenie, rozkwitanie, kwitnięcie, miłość i namiętność. W odczytach wnosi pokój, spokój, harmonię, zachwyt, przyjemność i radość w każdy aspekt relacji międzyludzkich oraz innych życiowych zamiłowań. Serce wyraża uczucie euforii, którego doświadczamy przy kończeniu jakiegoś projektu, uniesienie wynikające z przebywania z kimś ukochanym czy też satysfakcję z cieszenia się towarzystwem przyjaciela. Ta karta reprezentuje matczyną miłość oraz więzi między rodzeństwem. Wiąże się ona z prostą przyjemnością bycia w samotności i robienia wszystkiego, na co ma się ochotę. Serce wskazuje również na wszelkie działania uprzejmości: organizacje charytatywne, hojność czy gościnność w stosunku do przyjaciół i nieznajomych. Serce symbolizuje wszelkie aspekty miłości, we wszystkich jej formach i wersjach. Jest to karta, która wiąże się z różnymi uczuciami i emocjami, wraz z ich licznymi cechami oraz sposobami wyrażania.

Karta Serca wyraża uczucia, namiętność, pragnienia, sentymenty, upodobania, zamiłowania i sympatie, nigdy nie jest jednak oznaką zobowiązania. Aby w swoich rozkładach ustalić intencje i wierność danej osoby, będziesz musiał przyjrzeć się kartom sąsiednim. Trwałość i siłę oraz potencjał na stabilizację mogą reprezentować karty takie jak: Pierścionek, Kotwica, Klucz i Dom, a czasami również Wieża i Bocian.

 

 

Źródło: R.George

 • Lubię! 2
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
 • Utwórz nowe...