Skocz do zawartości

25 Pierścień


Ismena

Polecane posty

25 Pierścień

25.jpg.fb9b2c25427b44f56bb993d4ed4c3edf.jpg

 

Sukces. Pomyślność. Szczęście. Duże pieniądze. Spadek. Dziedzictwo. Małżeństwo, ślub. Powrót uczucia. Karta symbolizuje powiązania, umowy, partnerstwo, kręgi np. zainteresowań, związki/jako instytucje np. zawodowe SOLIDARNOŚĆ, małżeństwo, najczęściej interpretowana jest ta karta w połączeniu ze stałym związkiem, partnerstwem oraz łączącymi strony umowami – np. umowa o pracę, biżuteria.

W sferze uczuć wskazuje na małżeństwo, chęć połączenia/wejścia w związek; stabilny związek; małżeństwo.

W sprawach zawodowych wskazuje na podpisanie umowy o prace; pewne i stabilne miejsce pracy; ale także rutynę, czynności wykonywane w kółko.

Cechy: okrągły, związany, powtarzalny.

Czas: ciągle, na okrągło, ok. 7 lat, na wieczność.

 

źródło: ezodar.pl

 

25 Pierścień

 

Zwróć uwagę na zobowiązania w swoim życiu - może chodzić o kontrakty i umowy związane z pracą, ale także o relacje osobiste, oświadczyny, zaręczyny, ślub itp. Czasem ta karta oznacza powtarzającą się sytuację, w takim wypadku zwróć uwagę na schemat, któremu podlegasz. Następna karta powie ci więcej o rodzaju zobowiązań i/lub wskaże przyszłość relacji, o której mowa.

 

Wpływ fizyczny: Układ krążenia, choroba chroniczna, cykl menstruacyjny. Zwykle wskazuje na dobre zdrowie, jednak w połączeniu z kartami problemów (np. Góra, Myszy, Chmury, Trumna, Kosa) warto sprawdzić stan układu krążenia i/lub zwrócić uwagę na możliwość pojawienia się jakiejś chronicznej dolegliwości.

 

Słowa-klucze: Zobowiązania, związki, partnerstwo, kontrakty i umowy. Małżeństwo, zaręczyny, długotrwały związek. Sytuacja, której końca nie widać. Prawdziwy pierścionek, obrączka lub innego typu biżuteria.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Pierścień - jeżeli jest po twojej prawej stronie, oznacza szczęśliwe małżeństwo, lecz jeżeli jest po twojej lewej stronie i daleko od Ciebie, wróży nielojalność i bolesne rozstanie.

 

Grażyna Tutak

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Jestem drogocenną rzeczą, która przypieczętowuje małżeństwo oraz zobowiązanie. Przynoszę harmonię w związkach dopóki w pobliżu nie znajdują się negatywne karty. Jestem umową i obietnicą w partnerstwie i wyprawach. Jestem symbolem sfinalizowania umowy i formą wiecznego oddania

 

Widzimy tutaj rubinowy pierścionek symbolizujący poświęcenie. W tradycji ustnej jest gwarancją ekonomicznej stabilności, w niektórych kulturach był zakopywany w fundamentach budynku, aby zapewnić szczęście. Pierścień jest symbolem zobowiązania i może świadczyć o umowie zawartej pomiędzy dwiema osobami lub partnerami biznesowymi. Pierścień jest wartościowym przedmiotem dla tego, kto go nosi.

 

Gilded Reverie - Ciro Marchetti

28942_600.jpg

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Pierścionek symbolizuje wszelkiego typu kontrakty i umowy. W życiu osobistym prognozuje ślub lub stały związek. W obszarze zawodowym wskazuje na możliwość otrzymania propozycji, oferty, rozpoczęcia współpracy. Niezależnie od pytania Pierścionek zapowiada pozytywną odpowiedź lub korzystne rozwiązanie problemu.

 

Jeśli pytamy o stan cywilny danej osoby i zobaczymy w rozkładzie Pierścionek, może to być sygnał, że mamy do czynienia z kimś, kto jest "zajęty", a więc niedostępny w tym momencie dla pytającego. Podobnie jest, gdy pytamy ogólnie o bieżące sprawy uczuciowe, a karta Pierścionek ukaże się bezpośrednio za kartą osobową reprezentującą mężczyznę/kobietę, który/a nas interesuje. Przy pytaniach o przyszłość, Pierścionek prognozuje spotkanie odpowiedzialnego partnera.

 

Karcie Pierścionek towarzyszy As Trefl, który zwiastuje nagłe niespodziewane zdarzenie dobre lub złe, brak stabilności, zmiany w życiu, wiadomość, otwarcie drogi do celu, nowe pomysły.

 

Połączenia z Pierścionkiem:

Pierścionek + Jeździec - nowy partner

Pierścionek + Dom - transakcja kupna/sprzedaży/wynajmu

Pierścionek + Trumna - kontrakt anulowany, koniec związku

Pierścionek + Kosa - zerwanie umowy, rozwód

Pierścionek + Dziecko - adopcja

Pierścionek + Pies - stały partner, małżonek/ka

Pierścionek + Wieża - sąd, sprawa sądowa, więzienie (w zależności od pytania)

Pierścionek + Droga - separacja, podział

Pierścionek + Książka - śledztwo, raport, analiza

Pierścionek + List - umowa na piśmie

Pierścionek + Księżyc - więzi emocjonalne

Pierścionek + Klucz - bratnia dusza, związek karmiczny

 

źródło: chomikuj.pl

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Na tej karcie pokazany jest prosty, piękny i elegancki złoty pierścionek. Czasami jest w nim osadzony drogocenny kamień, otoczony artystycznymi wzorami. Pierścionek od zawsze był symbolem jedności, więzi, sojuszu i małżeństwa. Stał się on zarówno podarunkiem, jak i przysięgą, którą dajemy danej osobie, wyrażając głębokie uczucia oraz pragnienie trwania w wierności i oddaniu.

Karta Pierścionka wiąże się z wszelkimi związkami, zobowiązaniami, zaangażowaniem, zaręczynami, a także z różnego rodzaju zrzeszeniami i porozumieniami. Pierścionek to spoiwo i obietnica, pakt i kontrakt. Reprezentuje on partnerstwo, łączenie lub wspólne przedsięwzięcia. To karta, która oznacza solidną relację, poważny związek i silną więź. Pierścionek symbolizuje również rzeczy materialne: wartościowe towary, biżuterię, kosztowne prezenty, drogocenne przedmioty oraz wszystko, co jest związane z błyskotkami.

Poza tym Pierścionek symbolizuje zatoczenie kręgu, zakończenie, rozwiązanie i dopełnienie cyklu. Oznacza także kręcenie się w kółko, przebieg jakiegoś procesu lub nigdy nie kończący się cykl – na przykład ciągłe powtarzanie jakiejś czynności. Jest to karta potwierdzenia i zapewnienia.

Pierścionek to karta pozytywna, jednak bardzo znaczący wpływ mają na nią karty sąsiednie. Jeśli pojawia się on na lewo od karty Kobiety lub Mężczyzny, wskazuje to na jakieś przywiązanie. W przypadku gdy pytanie dotyczyło kwestii romantycznej, oznacza to, że ta osoba jest niedostępna albo zaangażowana w inną relację lub w związek małżeński. Jeśli Pierścionek znajduje się po prawej stronie sygnifikatora, to wskazówka, że dana osoba jest szczera i zamierza się ustatkować.

 

 

Źródło: R. George

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...