Skocz do zawartości

30 Lilie


Ismena

Polecane posty

30 Lilie

30.jpg.eadee78777e755a65b3301cbfd098af0.jpg

 

Prawnik. Mądry, wykształcony mężczyzna. Wygrany proces. Przyjemności. Pomyślne zakończenie spraw. Karta ta oznacza seksualność, harmonie między partnerami, ale również kochanka, utrzymanka; rodzina; zima

W sferze uczuć może wskazywać na rozwój romansu – można liczyć na coś więcej; w istniejącym związku panuje harmonia i zdrowa seksualność; rodzina.

W sprawach zawodowych informuje, że zostaniemy odkryci i awansowani, wskazuje na dobrą atmosferę w pracy; firma rodzinna; może także wskazywać na romans w pracy.

Cechy: harmonia, biały, szlachetny, rodzinny; osoba między 40 a 50 rokiem życia.

Czas: Zima

 

źródło: ezodar.pl

 

30 Lilie

 

Lilia jest kartą pozytywną, jednak jej znaczenie jest uzależnione od innych towarzyszących jej kart. Jej podstawowe znaczenia związane są z seksualnością, rodziną i harmonią.

 

Lilie + Pierścień: silny związek z rodziną

Góra + Lilia: problemy w życiu rodzinnym lub seksualnym

Myszy + Lilie: brak zainteresowania seksem

Kwiaty + Lilie: spotkanie rodzinne lub udane życie seksualne

Bocian + Lilie + Dziecko: ciąża

Jeździec + Lilia: liczne kontakty seksualne

Drzewo + Lilia: solidna, zdrowa rodzina

Ptaki + Lilia: kłótnie, nieporozumienia rodzinne

 

Wpływ fizyczny: Żołądek, układ hormonalny. Możliwe problemy seksualne lub choroby przenoszone drogą płciową.

 

Słowa-klucze: Seksualność, rodzina, harmonia. Mężczyzna (często starszy) ustabilizowany, opiekun, szef, lekarz, członek rodziny. Wsparcie. Kochanek. śnieg, mróz, zima.

  • Lubię! 3
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 8 months later...
Syrena

Lilie - nad Tobą świadczą o twojej cnocie, pod Tobą o Twojej popularności, blisko Ciebie oznaczają życie szczęśliwe, otoczone chmurami - kłopoty domowe. Lilie, tak jak Król Pik, wskazują życzliwego cichego przyjaciela lub adoratora

 

Grażyna Tutak

  • Lubię! 3
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 4 months later...

Spokój, pokój i łagodność to rzeczy, które propaguję. Twoi rodzice i przodkowie wiążą się z moim symbolem. Przynoszę mądrość i doświadczenie. Oznaczam długoterminowy związek lub czyjeś pochodzenie. Zadowolenie i satysfakcja są moimi motywami.

 

Lilia z pogańskiego punktu widzenia jest symbolem seksualności i namiętności, ale też czystości. Może także symbolizować macierzyństwo. W rezultacie, te spokojnie wyglądające kwiaty wraz z ich szkliście wyrytym tłem odzwierciedlają mnogość interpretacji. Kwiaty zarówno rosną, ale jednocześnie są też uchwycone w wygładzonym szkle. Wskazują one obie strony w cnocie. Można sugerować, iż niosą strefę emocji, seksualność, opiekuńczość lub są też znakiem wyciszenia emocji i życia w cnocie.

Karta ta czyni naturę kart znajdujących się dookoła niej czystą, prostą i pobudza je do działania. Połączenie takie jak Lilie i Niedźwiedź (15) może wprost wskazywać na siłę matki lub istoty macierzyńskiej w danej sytuacji w zależności od pytania.

 

Gilded Reverie - Ciro Marchetti

31094_300.jpg

  • Lubię! 3
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 2 years later...
Syrena

Lilie przynoszą spokój, zadowolenie, poczucie spełnienia. Zapowiadają satysfakcję z ukończonego zadania, zrealizowanego projektu, ale również osiągnięcie celów natury emocjonalnej. Dotyczą wszystkiego, co szlachetne, czyste i delikatne.

 

Lilie symbolizują dojrzałość i mądrość. Są znakiem, że osoba dysponuje doświadczeniem życiowym, które może oferować innym.

 

Przy pytaniu o czas, Lilie wskazują na porę zimową i prognozują bardzo wolne tempo w rozwoju sytuacji. Zwracają uwagę na konieczność skupienia się na rozwoju wewnętrznym w okresie oczekiwania.

 

Lilie również symbolizują naszych rodziców lub innych starszych ludzi z rodziny, a także sam proces starzenia się.

 

Lilie uzupełnia karta klasyczna Król Pik, który reprezentuje przedstawiciela prawa, osobę wpływową, człowieka w mundurze, kogoś, kto zawodowo zajmuje się innymi ludźmi, ogólnie sprawy urzędowe.

 

Wybrane połączenia:

Lilie + Jeździec - zmiana tempa rozwoju sytuacji dzięki nowym informacjom

Lilie + Koniczyna - pogodna emerytura

Lilie + Dom - stary dom, miejsce historyczne, dom spokojnej starości (w zależności od pytania)

Lilie + Dziecko - dojrzały nastolatek

Lilie + Lis - długoletni pracownik, doświadczenie w pracy

Lilie + Serce - romans w jesieni życia

Lilie + Pierścionek - późne zamążpójście (ożenek), długoletnie małżeństwo (w zależności od pytania)

Lilie + List - stare dokumenty, zdjęcia, archiwum

Lilie + Kotwica - dziedzictwo, fundusz, polisa na życie

 

źródło: chomikuj.pl

  • Lubię! 3
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 2 years later...
LordVoldemort

Na karcie Lilii zazwyczaj przedstawiona jest zwykła gałązka, z której wyrastają kwitnące lilie o pięknych, nieskazitelnie białych płatkach. Lilia to kwiat królewski (fleur-de-lis), oznaka szlacheckiej krwi, honoru i rodzinnego dziedzictwa. Zdobi wiele dworskich herbów i zbroi. Na przestrzeni wieków lilie stały się symbolem bladości, czystości, niewinności i dziewictwa. Nazywane były również kwiatami wiedzy i szacunku.

Karta Lilii reprezentuje dojrzałość i mądrość, starszą ciotkę czy wujka oraz starszych ludzi w ogóle. Może oznaczać kogoś o siwych włosach, kto ma wiele aspektów kojarzących się z mantrą Om – to człowiek z doświadczeniem i o przenikliwym umyśle, choć niekoniecznie uduchowiony. Ta karta oznacza także szczęście i ochronę. Karcie Lilii zazwyczaj przypisuje się starszego mężczyznę, jednak z mojego doświadczenia wynika, że karta ta może symbolizować również starszą kobietę. Lilie zawsze reprezentują moją ciocię, gdy wykonuję dla niej rozkłady. Ponadto, ze względu na powiązanie tej karty z dojrzałością, wiąże się ona z wszelkimi rzeczami, które potrzebują czasu, aby dojrzeć, rozwinąć się lub wzrosnąć – ciąża, akcje kapitałowe i obligacje, dojrzewające sery, wina oraz ogórki kiszone. Lilie symbolizują długi czas.

Lilie wnoszą w rozkład energię pokoju, ciszy i harmonii. Jest to karta, która ukazuje satysfakcję z naszych osiągnięć. Lilie zabierają nas do SPA, cichego miejsca gdzieś w górach, do holistycznego ośrodka medytacyjnego lub po prostu do fotela w naszym ogródku. Czasami odczuwam energię tej karty, gdy mogę odetchnąć z ulgą po uwolnieniu, porzuceniu i zniknięciu wszelkich moich kłopotów i zmartwień.

Karta Lilii w niektórych przypadkach oznacza naszą historię, doświadczenia oraz życiowe dokonania i osiągnięcia. Łączy się również z pochodzeniem, dziedzictwem i testamentami. Lilie reprezentują sławne i zamożne rodziny, a także szanowanych i wybitnych członków społeczności.

Lilie przypisane osobie opisują jej charakter i osobowość; przypisane do wydarzenia, charakteryzują jego rodzaj, atmosferę lub ramy czasowe. Wszystko zależy od kontekstu oraz istoty pytania; na przykład w pytaniu: „Czy wkrótce dostanę podwyżkę?” – Lilie oznaczają, że nie nastąpi to zbyt szybko. W pytaniu: „Jaki jest najlepszy sposób, aby załagodzić tę sytuację?” – karta Lilii mówi, aby pozwolić tej sprawie się rozwinąć, zrobić krok w tył, odetchnąć i zachować spokój. Jeśli natomiast Lilie opisują wakacje, możemy się spodziewać, że będą one bardzo relaksujące i satysfakcjonujące. Jak w przypadku każdej karty, ważny jest kontekst.

 

 

Źródło:  R. George

  • Lubię! 2
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...