Skocz do zawartości

31 Słońce


Ismena

Polecane posty

31 Słońce

31.jpg.f8ce365701b77e0ac745bcb95fe9f8cc.jpg

 

Wiadomość. Radość. Nowe uczucie. Narodziny dziecka. Nadzieja. Dalekosiężne plany. Karta bardzo pozytywna przynosząca szczęście i sukces! A nasze marzenia zostaną spełnione; słońce, ciepło, energia

W sferze uczuć oznacza nadejście nowego związku lub wskazuje na prawdziwą miłość. W związku panują ciepłe uczucia, jesteśmy szczęśliwi i pełni energii.

W sferze zawodowej oznacza sukces oraz nowe wspaniałe możliwości; satysfakcja z wykonywanego zawodu.

Cechy: osoba o jasnej cerze; wesoły, słoneczny, jasny, ciepły, pełen energii, aktywny.

Czas: lato, od wschodu słońca do południa, w dzień

 

źródło: ezodar.pl

 

31 Słońce

 

Jedna z najprzyjemniejszych kart w talii Lenormand. Spodziewaj się sukcesów, wsparcia i poprawy szczególnie w tych sferach twojego życia, których dotyczyło twoje pytanie. Nadszedł czas na realizację marzeń. Wzmocniony będzie twój związek, polepszy się sytuacja w pracy i w rodzinie. Uśmiechnie się do ciebie los - wylosuj następną kartę, żeby poznać więcej szczegółów:

Słońce + Dziecko: dziecko lub jakiś projekt będą źródłem radości

Słońce + Kwiaty: miłe spotkanie towarzyskie

Słońce + List: radosne nowiny

 

Wpływ fizyczny: Oczy, wzrok. Wyśmienite zdrowie, a w chorobie - rychłe i całkowite wyzdrowienie.

 

Słowa-klucze: Sukces, uśmiech losu, ciepło, pewność siebie, błyskotliwość. Energia, bezpieczeństwo, światło, elektryczność. Gorące miejsca, południe.

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Słońce - blisko osoby pytającej - promieniuje szczęście, życie i dobrobyt, lecz jeżeli jest daleko - przynosi niepowodzenia i niepokoje w twoich aspiracjach. Słońce XIX w kartach Tarota w całej okazałości podkreśla swoje bezpośrednie działanie, to symbol niewyczerpanej energii twórczej, rycerskości, altruizmu, uzdolnień artystycznych. Sprzyja szczęściu materialnemu - As Karo. Działa jak As Monet - zwany talizmanem.

 

Grażyna Tutak

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Jestem sukcesem, usłysz mój doniosły głos! Kontroluję Twoje ego i charyzmę, pobudzam Twoją pewność siebie i odwagę. Przynoszę zwycięstwo i chwałę, ale bądź ostrożny, abyś nie stał się zbyt pewny siebie lub abyś nie został pokonany przez swoją arogancję, tak jak Ikar.

 

Słońce, tak samo jak księżyc, który następuje po tej karcie, niesie ze sobą wyjątkową, błogosławioną naturę tej karty: sukces i wielkie szczęście. W tej karcie widzimy również przemijanie czasu. Wraz z tym jak Słońce porusza się i wyznacza czas, cień pada na numer 6 - liczbę solarną.

Słońce świeci i wszystko rośnie w jego świetle. Karty znajdujące się w pobliżu podczas odczytu zostaną zatem właściwie odczytane. Karta dobrze wróży także kartom znajdującym się na końcu linii kart.

Światło, które pochodzi od Słońca, wzmacnia i ożywia naturę. Może także oznaczać pewność wycofania się ze światła w związku z zaangażowaniem się w nowy projekt lub obraniem nowego kierunku drogi.

 

Gilded Reverie - Ciro Marchetti

31271_300.jpg

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Słońce przynosi szczęście, sukces, zwycięstwo, na które czekała osoba pytająca. Symbolizuje sławę, charyzmę, wielkość. Słońce jest silną kartą, która niesie ze sobą bardzo pozytywne przesłanie, prognozuje pokonanie wszelkich przeszkód i osiągnięcie celów. Niesie ze sobą męską energię skoncentrowaną wokół ego.

 

Przy pytaniu o czas zapowiada oczywiście porę letnią.

 

Kartę Słońce uzupełnia As Karo, który prognozuje realną szansę na spełnienie pragnień i życzeń, zabezpieczenie materialne, powodzenie w sprawach finansowych, a także nowe wiadomości, listy, e-maile, ważne rozmowy, zdane egzaminy.

 

Słońce wzmacnia znaczenie kart pozytywnych i ich przesłanie o szczęściu i pomyślności, a osłabia znaczenie negatywnych, zapowiadając pokonanie przeszkód i szczęśliwe zwroty losu.

 

źródło: chomikuj.pl

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

W centrum tej karty lśni jasny dysk słoneczny o jaskrawych promieniach, rzucających intensywne światło. Ludzkie cywilizacje od wieków czciły, celebrowały, szanowały i ubóstwiały słońce jako źródło życia. Symbolizuje ono nowy początek oraz jasny, nowy dzień. To znak życia, światła, ciepła i energii, a także sukcesu, chwały i zwycięstwa.

Karta Słońca wprowadza światło i entuzjazm w aktualne okoliczności pytającego. Rozświetla ona nasze niebo, ożywia serce i dodaje radości do każdej sytuacji. Słońce to nasze boskie światło, naturalnie więc karta ta oświeca naszą ścieżkę i prowadzi nas do sukcesu i zwycięstwa we wszelkich aspektach życia, czy to prywatnego czy zawodowego. Słońce zapowiada szczęście i radość, a także spełnienie naszych marzeń. To karta dająca odwagę i nadzieję, potrzebną nam do osiągnięcia i realizacji celów. Słońce rozwiewa ignorancję, brak świadomości i ciemność, rzucając światło na wszystko, co znajduje się w mroku. Karta Słońca to również symbol uznania, sławy oraz dobrej reputacji; ponadto oznacza ego, dumę i poczucie własnej wartości. Człowiek związany z tą kartą to ktoś o bardzo charyzmatycznej i zachęcającej osobowości. Słońce pokazuje energię, witalność i moc. Karta w dosłowny sposób reprezentuje także różne miejsca; kojarzy nam się ona z latem, słonecznymi plażami, wakacjami w tropikach i wszelkimi innymi gorącymi lokalizacjami.

Słońce wnosi pozytywną, optymistyczną wibrację do każdego rozkładu. Może oznaczać koniec kłopotów, szczególnie wtedy, gdy poprzedzają je karty negatywne; Słońce jest wtedy finałem i przerwaniem negatywnej energii tamtych kart. Słońce to karta o energii męskiej.

 

 

Źródło: R. George

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...