Skocz do zawartości

Ćwiczenie 11. - bohater filmu :-)


Syrena

Polecane posty

10 trefl - bohaterem jest starsza osoba, wydaje mi się, że płci męskiej. Może być negatywnie nastawiony do innych osób i w ogóle do wszystkiego. Trudny charakter.

Zadanie - Dama trefl. Hmmm, może chodzi o relacje z kobietą? Pomoc tej kobiecie lub ogólnie podjęcie jakichś kroków, aby te relacje naprawić? Albo to zadanie, to właśnie zmiana zachowania, postrzegania świata, innych ludzi poprzez opiekę nad tą osobą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim jest bohater filmu - 3 Monet myślę, że to mężczyzna, dojrzały, doświadczony?

 

Jakie ma za zadanie? Rycerz Pucharów myślę, że pojawia się w życiu kobiet, być może i szybko znika. Może ma im coś pokazać, jakieś inne wyjście, alternatywę. Jakoś mi się tak z miłością wszystko skojarzyło Ooo Może pokazuje im coś czego one same nie dostrzegają <myśli>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim jest bohater - walet kier - młody mężczyzna, o dobrym sercu, szlachetny, odpowiedzialny, godny zaufania.

2. Jakie ma zadanie - dama trefl, król pik, As pik.

Kojarzy mi sie że bohater ma chronić kobietę przed jakimś wysoko postawionym urzędnikiem, urzędem. Jest jakimś policjantem, agentem, ochroniarzem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Oczywiście, bardzo Was przepraszam, ale kompletnie zapomniałam o weryfikacji.

 

Doskonale pamiętam o jaki film mi chodziło, ponieważ to jeden z moich ulubionych.

 

Jest to film "Joe Black"

 

Wszyscy w jakimś sensie macie trochę racji. Film przedstawia młodego mężczyznę, który jest ...śmiercią. Przychodzi po pewnego bardzo bogatego Pana, ale w między czasie wydarza się parę sytuacji. Starszemu Panu pomaga wyjaśnić sytuację w firmie, jednocześnie zakochując się w jego córce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...