Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ismena

33 Klucz

Polecane posty

Ismena

33 Klucz

33.jpg.4072a0dbf7df3e642a403b44a363e19c.jpg

 

Przeprowadzka, nowe mieszkanie. Podejmowanie działania. Karta ta w pierwszej linii wskazuje na pewność zdarzeń, osiągnięcie celu; nowe możliwości stoją przed nami otworem, sukces

W miłości z całą pewnością pojawi się nowy związek, a nawet możemy liczyć, że istniejący związek zakończy się małżeństwem; pewny związek warty zaangażowania

W sferze zawodowej z tą kartą wszystko się nam uda, pojawią się przed nami nowe możliwości, otworzą się zamknięte dotąd ścieżki rozwoju, które należy wykorzystać

Cechy: bezpieczeństwo, stabilizacja, zadowolenie, sukces; osoba – pena siebie, dobra aura, z broda, solidny charakter, muskularny, dobrze zbudowany, silny

Czas: Listopad

 

źródło: ezodar.pl

 

33 Klucz

 

Klucz wskazuje na sprawy, które wkrótce staną się faktem, dlatego wylosuj kolejną kartę, żeby dowiedzieć się, co cię czeka i czego nie unikniesz. Kolejna karta może również ukazywać dziedzinę, w której odniesiesz sukces:

Klucz + Pierścień: nieuniknione zobowiązania; zaręczyny; udany kontrakt

Klucz + Serce: zakochasz się z wzajemnością

Klucz + Ryby: przypływ gotówki

Klucz + Rozstaje: podejmiesz słuszną decyzję

Klucz + Pies: niezawodny przyjaciel

Klucz + Myszy: nieunikniona strata (wylosuj kolejną kartę, żeby dowiedzieć się, co stracisz)

 

Wpływ fizyczny: Piersi, klatka piersiowa. Witaminy, pierwiastki śladowe. W chorobie - kolejna karta może wskazać kierunek leczenia. Pomyślny wynik leczenia.

 

Słowa-klucze: Bezpieczeństwo, mistrzostwo, pewność, wielki talent. Odpowiedź TAK!

  • Lubię! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syrena

Klucz - sugeruje sukces, jeżeli jest blisko, lub niepowodzenie

 

Grażyna Tutak

  • Lubię! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina

Odkrycia i rozwiązania problemów są moją mocną stroną. Znajdziesz mnie w synchroniczności, znakach i przeznaczeniu. Kiedy jestem blisko Ciebie, wiedz, że masz środki i odpowiedzi na sprawy, które Cię trapią. Spójrz, co leży po mojej prawej stronie, jest to bardzo ważne i powinno zostać wyjaśnione.

 

Jeżeli posiada się kartę Klucza, może zostać znalezione rozwiązanie problemu. Jej zdaniem jest zarówno odblokowywanie, jak i ochrona, a jest to zależne od tego, w którą stronę obrócona jest karta. Odpowiedź jest w Twoim zasięgu. Jest to karta wyzwolenia, choć może być także narzędziem niewoli. Złocona klatka ptaka nawiązuje do Ptasiego Pałacu, który może stać się więzieniem. Wewnątrz znajduje się róża, która symbolizuje tajemnicę. Tajemnicę, która wyjaśnia się, gdy klucz ją "otwiera". Jest to także oczywiście symbol miłości, najbardziej powszechnej ze wszystkich tajemnic.

Karta ta może oddziaływać na wiele spraw, obok karty Serca (24) może odblokować uczucia, które stają się kluczem do Twojego serca. Gdy znajduje się obok Księgi (26), może odblokować wiedzę itd. Jest to karta, która oferuje wiele możliwości i wiele nowych początków.

 

Gilded Reverie - Ciro Marchetti

32050_300.jpg

  • Lubię! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syrena

Klucz otwiera drzwi do tajemnic. Zapowiada, że lada chwila wydarzy się coś ważnego, zwrot losu, nieoczekiwane rozwiązanie trudnej sytuacji, uzyskanie odpowiedzi na pytanie. Klucz jest kartą przeznaczenia i kiedy pojawi się w rozkładzie, należy zwrócić uwagę na znaki i sygnały, które mogą zapowiadać zmaterializowanie się pragnień.

 

Kiedy pytamy o drugą osobę, Klucz jest informacją, że jesteśmy z nią w związku karmicznym i znamy się z poprzedniego życia. Może to być nasza bratnia dusza.

 

Przy pytaniach, na które chcemy uzyskać odpowiedź tak lub nie, Klucz odpowiada tak. Prognozuje, że sukces jest w zasięgu danej osoby. Należy bez wahania podążać wybraną ścieżką i realizować swoje marzenia.

 

Klucz odnosi się do spraw związanych z szeroko pojętą sferą życia duchowego - w przeciwieństwie do Krzyża, który dotyczy religii i wierzeń z nią związanych.

 

Kartę Klucz uzupełnia Ósemka Karo, która jest symbolem stabilizacji finansowej, zdolności do robienia interesów, uzyskiwania korzyści materialnych, przedsiębiorczości. Ósemka Karo zwiastuje spokój i pomyślność, docenienie, nagrodzenie, zdolność do intensywnej pracy. Może także zapowiadać pismo urzędowe, list, rozmowę.

 

Wybranie połączenia z Kluczem:

Klucz + Koniczyna - synchroniczność, szczęśliwe zdarzenie, pozytywny zwrot losu

Klucz + Drzewo - karma, duchowe doświadczenia, znaki

Klucz + Trumna - otarcie się o śmierć, podążanie niebezpieczną ścieżką, załamanie duchowe

Klucz + Pies - bratnia dusza

Klucz + Góra - zwłoka, opóźnienie losowe niezależne od nas

Klucz + List - ważne, "kluczowe" dokumenty, wiadomości mające wpływ na nasze życie

Klucz + Kotwica - duchowe dziedzictwo, duchowy styl życia

 

źródło: chomikuj.pl

  • Lubię! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...