Skocz do zawartości

Prośba o interpretację - pierwszy samodzielny rozkład


Ag.

Polecane posty

Dzień dobry,

Bardzo mi miło, że mogłam tu zagościć . . .

Jestem bardzo początkująca . Niedawno, po długich przemyśleniach, przeczytaniu miliona stron z opisami Tarota, próbami interpretacji, rozkładami, zakupiłam swoją pierwszą talię. Dużo czytałam o kartach. Dziś postanowiłam je rozłożyć . Na razie na próbę, zgodnie z książką .

Rozlozylan roskład "Partnerski II", gdzie karty mają poszczególne znaczenia ( obok znaczeń poszczególnych kart, podam, karty, które mi wyszły).

 

1. Jak ja widzę związek - PAŹ MIECZY

2. Jak partner widzi związek - RYCERZ BULAW

3. Jak widzą nas ludzie - VIII DENAR

4. Co nas połączyło - IV MIECZY

5. Co nas łączy dzisiaj - KRÓL KIELICHÓW

6. Przyszłość w związku - VII DENAR

7. Czego nie widzę - PAŹ BUŁAW

8. Czego nie chcę widzieć - VII MIECZY

9. Rada, co należy zrobić - Tej karty w rozkładzie nie było - Na grafice w książeczce .

Dodam,że podczas tasowania kart wypadła mi jedna karta - VIII BUŁAW. Nie wiem, czy to ma znaczenie . .

 

 

Czuję się <bezradny> bardzo bezradna ... nie wiem, jak zinterpretować mój pierwszy rozkład . Nie wiem, czy to za wcześnie... Czy się do tego nie nadaję...

 

Jednak proszę o pomoc w interpretacji .

 

Z góry serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję zagościć tu na dłużej!

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ag. miło, że dołączyłaś do nas i jesteś na forum, ale mamy tutaj pewne zasady, do których użytkownicy powinni się stosować. Rozumiem, że jesteś początkująca, ale zgodnie z Regulaminem najpierw wymagana jest Twoja interpretacja, w takim stopniu ile potrafisz wyczytać viewtopic.php?f=193&t=1189 Na forum mamy znaczenia kart, więc działy mogą okazać się pomocne. Ponadto każdy nowy użytkownik forum powinien przywitać się z innymi, już obecnymi użytkownikami. Powitalny temat założony przez nowego użytkownika, to nie tylko okazanie szacunku i kultury osobistej, ale i informacja, że forum zostało przeglądnięte i użytkownik zapoznał się z poszczególnymi działami i zasadami, w tym Regulaminami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję i przepraszam. Już spieszę się przywitać. Tak strasznie przybił mnie brak rozumienia moich kart, że zapomniałam o tak podstawowej rzeczy, jaką jest przywitanie się.

Spróbuję także coś "wyczarować" ze swoją interpretacją. Może Karty tym razem do mnie przemówią? :)

Zaraz wszystko nadrobię. Dziękuję! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak ja widzę związek - PAŹ MIECZY - niepewność, strach, zmiany

2. Jak partner widzi związek - RYCERZ BULAW - zbroja - zamknięcie się na ten związek

3. Jak widzą nas ludzie - VIII DENAR - dużo pracy ciężkiej trzeba włożyć, by było dobrze.

4. Co nas połączyło - IV MIECZY - samotność?

5. Co nas łączy dzisiaj - KRÓL KIELICHÓW - kamienny tron kojarzy mi się z silną relacą, jednak jest ona na wodzie - tonąca.

6. Przyszłość w związku - VII DENAR - jest roślina, bujna .. I troszczący się o nią, jednak smutny ogrodnik. Czy trzeba troski, ciepla, dbania, by kwitło i rosło?

7. Czego nie widzę - PAŹ BUŁAW - Sam paź. Zadowolony. Czyżby tego, że on chce samotności?

8. Czego nie chcę widzieć - VII MIECZY - kłamstw, nieszczerości? Czy może tego, że powinnam iść do przodu i nie oglądać się za niedobrą przeszłością.

9. Rada, co należy zrobić - Tej karty w rozkładzie nie było - Na grafice w książeczce .

Dodam,że podczas tasowania kart wypadła mi jedna karta - VIII BUŁAW. Nie wiem, czy to ma znaczenie . .

A może to oznacza, że walczę pomimo przeciwności losu?Na przekór wszystkiemu? Bez przemyślanego działania...

:)

 

Moja próba interpretacji powyżej w pogrubieniu ..

 

Mogłabym poprosić, by ktoś się do tego odniosł?

Dziękuję..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

1. Jak ja widzę związek - PAŹ MIECZY - niepewność, strach, zmiany

2. Jak partner widzi związek - RYCERZ BULAW - zbroja - zamknięcie się na ten związek

3. Jak widzą nas ludzie - VIII DENAR - dużo pracy ciężkiej trzeba włożyć, by było dobrze.

4. Co nas połączyło - IV MIECZY - samotność?

5. Co nas łączy dzisiaj - KRÓL KIELICHÓW - kamienny tron kojarzy mi się z silną relacą, jednak jest ona na wodzie - tonąca.

6. Przyszłość w związku - VII DENAR - jest roślina, bujna .. I troszczący się o nią, jednak smutny ogrodnik. Czy trzeba troski, ciepla, dbania, by kwitło i rosło?

7. Czego nie widzę - PAŹ BUŁAW - Sam paź. Zadowolony. Czyżby tego, że on chce samotności?

8. Czego nie chcę widzieć - VII MIECZY - kłamstw, nieszczerości? Czy może tego, że powinnam iść do przodu i nie oglądać się za niedobrą przeszłością.

9. Rada, co należy zrobić - Tej karty w rozkładzie nie było - Na grafice w książeczce .

Dodam,że podczas tasowania kart wypadła mi jedna karta - VIII BUŁAW. Nie wiem, czy to ma znaczenie . .

A może to oznacza, że walczę pomimo przeciwności losu?Na przekór wszystkiemu? Bez przemyślanego działania...

:)

 

Moja próba interpretacji powyżej w pogrubieniu ..

 

Mogłabym poprosić, by ktoś się do tego odniosł?

Dziękuję..

Kobietki drogie.... pomożecie? Proszę? ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak ja widzę związek - PAŹ MIECZY - są obawy, o nieszczerość, jakieś podejrzenia? Pomimo tego gotowość do wymiany informacji, kontaktu, rozmowy, wyjaśniania i naprawy błędów. Próba zrozumienia postępowania partnera, tego co się dzieje.wiara w poprawę.

2. Jak partner widzi związek - RYCERZ BUŁAW - nie liczy się z twoją opinią, potrzebami? Patrzy przez pryzmat swoich potrzeb. Niecierpliwość, niechęć do rozmowy. Dążenie do dominacji. Związek na drugim miejscu? pierwsze miejsce sprawy zawodowe?

3. Jak widzą nas ludzie - VIII DENAR - widzą potencjał, ale obłożony ciężką pracą. Ich zdaniem należałoby poświęcić sporo czasu, żeby była pomiędzy wami harmonia.

4. Co nas połączyło - IV MIECZY - samotność, czas po zakończeniu poprzednich relacji

5. Co nas łączy dzisiaj - KRÓL KIELICHÓW - przyjaźń, przyzwyczajenie?

6. Przyszłość w związku - VII DENAR - wzajemna pomoc, wsparcie, przyjaźń. Jeden z partnerów może wziąć za dużo na swoje barki, więcej dawać, nie chcąc nic w zamian.

7. Czego nie widzę - PAŹ BUŁAW - nowych możliwości, szansy dla siebie. Czegoś co wniesie odmianę.

8. Czego nie chcę widzieć - VII MIECZY - nowego życia, innego życia. Możliwość przełamania schematów, odejście od tego co stałe, pewne. Wybór nowej drogi.

VIII BUŁAW - ruch, porzucenie ograniczeń, zastoju. Rozpoczęcie nowej podróży, nowe kontakty, nowe drogi itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...