Skocz do zawartości

Czarne oczy i krysztaly


Krysztalowa

Polecane posty

Witam wszystkich. To będzie mój pierwszy post gdyż w żadnym z wątków nie znalazłam niczego podobnego.  Jeżeli coś przeoczyłam proszę o podpowiedź.  

W moim życiu wydarzyło się wiele nietypowego ale jedno zdarzenie jest dla mnie większą zagadka niż inne. Może ktoś umie to z czymkolwiek powiązać,  docenię każdy trop.

Jest takie miejsce, chata w lesie. Bez prądu beż wody beż zasięgu.  Lichtarze pod sufitem czasami same zaczynają się kręcić dookoła własnej osi a pies zawsze szczęka na ruinę domu obok.  Bywam tam często i wiem że cokolwiek tam jest nie zagraża mi ani nie życzy źle.  

Pewnej nocy ok 3 obudziłam się i zauważyłam, że  mój partner zasnął na kanapie więc poszłam go obudzić i zabrać do sypialni. Świece już dawno zgasły.  Gdy spojrzałam w jego Twarz zobaczyłam czaszkę obciągnięta skóra i wielkie czarne cienie w miejscu oczu brwi i części policzków.  Wiedziałam że się rusza å jednak czulam że jest w pewnym stopniu martwy albo połączony z czymś martwym, sama nie wiem jak opisać to odczucie. Czulam że jest groźny i straszny ale się nie bałam i nie czułam potrzeby ucieczki jednak Wiedziałam że to niewłaściwe by trwać w tym stanie zbyt długo. Po chwili powiedziałam że ma przyjść spać do sypialni i poszłam.  Rano żadne z nas nie wspomniało o tym wydarzeniu  jednak kilka dni później zaczęliśmy o tym rozmawiać  i usłyszałam co on widział. 

Stałam nad nim promieniując własnym światłem a w okół głowy unosiło się siedem kryształów.  Wiedział że widzi coś bardzo unikalnego i dobrego. I Miał poczucie że znajdujemy się na jakiś granicach.

Od tamtej pory próbuje to rozszyfrować ale to chyba rzeczywiście unikalne.

Czy ktoś ma jakieś pomysły co to znaczy?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...