Skocz do zawartości

Dziwny sen


Gosiak12

Polecane posty

Obudziłam się z koszmaru

We śnie myślałam że się obudziłam, lekko przygluchawa na jedno ucho, wybiegłam z łóżka i przeszłam przez drzwi, na drzwiach był dziwny wzorek który rzucił mi się dość mocno w oczy, pobiegłam przed siebie do łazienki tam stała moja siostra i smażyła jajecznice, miałam oczy w kolorze czerwonym i spostrzegłam że jest to czerwony w czarne kropki dziwnie się czułam siostra stwierdziła że trzeba to zdjąć i oderwala lekko kropkę co naruszylo moje oko zaczęło boleć i nagle jakby nadprzyrodzona siła mnie podniosła po czym zwymiotowalam czymś białym dostrzegając że napisał do mnie mój były nie widziałam dokładnie co ale pamiętam jedno było coś na temat minęło troche czasu...co do moich uczuć.... I sie obudziłam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pogodziłaś się już z rozstaniem z tym mężczyzną? Jeżeli nie, jeśli nadal żywisz do niego uczucia, masz nadzieje na powrót, to ten sen może wskazywać na zaprzestanie! Całkowite odcięcie i powrót do tu i teraz, żeby na nowo budować sobie życie. W tym śnie, Twoja siostra chce dla Ciebie dobrze, odrywa kropkę. Pokazuje, że może istnieć coś innego, nawet jeżeli boli. Tu również może być nawiązanie do poprzedniego Twojego związku - oderwania się od tego co było i pokazanie, że Twoje życie może być jeszcze piękne i najpiękniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...