Skocz do zawartości

Ręka Fatimy


Marika

Polecane posty

Przed chwilą, Koniczyna napisał:

wierzysz w te całe magię? Czerwone wstążki? Dla nie proszonych gości znam receptury..... przywiązać rumianek do karnisza nad oknem pod zasłonką....

Czy wierzę? 

Wiesz to symbole 

A czerwona nic to kabała chasydzka..... Kiedy odchodzilam w Nowy Rok od ściany płaczu podszedł do mnie żyd... Nasz jak to my mówimy zapytał się skąd jestem powiedziałam że z Polski zobaczył później mojego nazywanego... Jego babcia była z Polski.... Zawiązać nam nic na zdrowie, i na dobry rok.... Ja ją sobie noszę... 

Ale od dawien dawna mam 3 chińskie monety.... I one zawsze są u mnie w portfelu związane specjalnie wstążka 🎀 to zrobiłam kilka lat temu... Ot tak by obudzić energię.... 

Szeptuchy są na Ukrainie ja... Nie lubię magii.... A nawet się jej wystrzegam. 

Więc... Tak jest ze mną 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję ,,Karty Losu " dłuższy czas,czytam wasze posty,tutaj na tym forum ech lubię , polubiłam was macie bagaż doświadczeń,fajne zwas dziewczyny 

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koniczyna napisał:

Jesteś osobą bardzo naiwną wierzysz ludziom nie wyśmiewam w tym momencie z Ciebie próbujesz być miła nie daj się wykorzystywać nigdy w życiu 

@Koniczyna

Taaaaa k byłam naiwna.... Czy jestem naiwna czasami muszę być. 

Ja jestem miłą jak chce być miła.... Tu na forum pokazałem jaka jestem i jestem różna ale.... 

Naiwna..... Dałam się już wykorzystać nie raz nie dwa..... W normalnym życiu.... Jestem no właśnie kim ja jestem? 

Pomagam jak chce 

Boję się być żona 

Nie wiem czy dalej powinnam pisać.... 

Czuje ze musze uciekać a Polska to kraj urodzenia... Wspomnień dobrych i złych.... 😘 💕 a czy będą mnie wykorzystywać w życiu pewnie tak obym ja tego nie przyplacila swoim życiem..... 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Koniczyna napisał:

Obserwuję ,,Karty Losu " dłuższy czas,czytam wasze posty,tutaj na tym forum ech lubię , polubiłam was macie bagaż doświadczeń,fajne zwas dziewczyny 

Bo by wszystkie fajne jesteśmy 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Batyam napisał:

Czy wierzę? 

Wiesz to symbole 

A czerwona nic to kabała chasydzka..... Kiedy odchodzilam w Nowy Rok od ściany płaczu podszedł do mnie żyd... Nasz jak to my mówimy zapytał się skąd jestem powiedziałam że z Polski zobaczył później mojego nazywanego... Jego babcia była z Polski.... Zawiązać nam nic na zdrowie, i na dobry rok.... Ja ją sobie noszę... 

Ale od dawien dawna mam 3 chińskie monety.... I one zawsze są u mnie w portfelu związane specjalnie wstążka 🎀 to zrobiłam kilka lat temu... Ot tak by obudzić energię.... 

Szeptuchy są na Ukrainie ja... Nie lubię magii.... A nawet się jej wystrzegam. 

Więc... Tak jest ze mną 

W portfelu mam żabkę, nie chcę krakac na kasę  nie narzekam szczególnie na drobniaki  czytaj monety...

  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koniczyna napisał:

W portfelu mam żabkę, nie chcę krakac na kasę  nie narzekam szczególnie na drobniaki  czytaj monety...

A czym się zajmujesz branża jaka? Żaba jest ok 👌 masz good żabę.... 😘 💕 długo tutaj jesteś tzn w Polsce..... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Koniczyna napisał:

Obserwuję ,,Karty Losu " dłuższy czas,czytam wasze posty,tutaj na tym forum ech lubię , polubiłam was macie bagaż doświadczeń,fajne zwas dziewczyny 

@Koniczyna

Najważniejszy jest komfort psychiczny.... Emigracja to trudna rzecz bardzo... Bardzo. 

Dobrze ze z nami Ci ok 👌 

Jakoś sama wiele razy dostrzegłam że mam tu wsparcie humor tzw dobry wstrząs bo czasami odplywam to znaczy brak wiary..... A wiara to moc.... Wiara w siebie to miałam na myśli.... Forum dziewczyny facet nasz rodzynek jest good bardzo good miło że i ty dolaczylas @Koniczyna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Koniczyna napisał:

Jesteś osobą bardzo naiwną wierzysz ludziom nie wyśmiewam w tym momencie z Ciebie próbujesz być miła nie daj się wykorzystywać nigdy w życiu 

Ja może głupia nie umrę.... 

Obym głupia nie umarła 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Batyam napisał:

@Koniczyna

Taaaaa k byłam naiwna.... Czy jestem naiwna czasami muszę być. 

Ja jestem miłą jak chce być miła.... Tu na forum pokazałem jaka jestem i jestem różna ale.... 

Naiwna..... Dałam się już wykorzystać nie raz nie dwa..... W normalnym życiu.... Jestem no właśnie kim ja jestem? 

Pomagam jak chce 

Boję się być żona 

Nie wiem czy dalej powinnam pisać.... 

Czuje ze musze uciekać a Polska to kraj urodzenia... Wspomnień dobrych i złych.... 😘 💕 a czy będą mnie wykorzystywać w życiu pewnie tak obym ja tego nie przyplacila swoim życiem..... 

 

Wszystko to wychodzi od naszego rodzinnego domu jak byliśmy wychowani jakie priorytety nam wpajaliji rodzice itp.. daję przykład na sobię w dzieciństwie byłam gwałcona przez kilkanaście lat  nie potrafię na dzień dzisiejszy nawiązać bliższej relacji z mężczyzna,nie wiem co to jest miłość .... Co to jest związek mężczyzna z kobietą...

  • Smutek 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Batyam napisał:

Ja może głupia nie umrę.... 

Obym głupia nie umarła 

Nie mów nigdy tak o sobie glupia.... Całe życie mamy przed sobą wystarczy musimy wygodne buty założyć tyle w życiu mamy do przejścia

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koniczyna napisał:

Wszystko to wychodzi od naszego rodzinnego domu jak byliśmy wychowani jakie priorytety nam wpajaliji rodzice itp.. daję przykład na sobię w dzieciństwie byłam gwałcona przez kilkanaście lat  nie potrafię na dzień dzisiejszy nawiązać bliższej relacji z mężczyzna,nie wiem co to jest miłość .... Co to jest związek mężczyzna z kobietą...

Miłość to coś co ja przeżyłam co odtracam bo nie mam dobrych skojarzeń. Więc rozumiem. Mój dom był wymagający ale ja mam duuuuzo szczęścia. 

Tak dużo opieki ktoś widzi i czuwa... Głupoty też robię.... 

Każdy robi głupoty 

Ale..... 

Uważam że 

Naiwność to moja karma.... Była 

Teraz od dawna walczę o siebie..... 

Wiesz co 

Kiedyś z humorem patrząc na swoje znaki zodiaku.... Planety w znakach powiedziałam o sobie ze chyba ja jestem ryba mordercą..... 

Tak wiem że gdyby ktoś coś mi takiego zrobił nie zawachalabym się minuty.... Wiem że jestem odważna..... 

Istnieje takie powiedzenie w Izraelu o polskiej kobiecie że jest gorsza niż pitbull tak ja nie odpuszczam wrogowi... Wrogowi a jak odpuszczam to jest prawo litości.... Lwie litości 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Koniczyna napisał:

Nie mów nigdy tak o sobie glupia.... Całe życie mamy przed sobą wystarczy musimy wygodne buty założyć tyle w życiu mamy do przejścia

Ja byłam i naiwną i głupia 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Batyam napisał:

Miłość to coś co ja przeżyłam co odtracam bo nie mam dobrych skojarzeń. Więc rozumiem. Mój dom był wymagający ale ja mam duuuuzo szczęścia. 

Tak dużo opieki ktoś widzi i czuwa... Głupoty też robię.... 

Każdy robi głupoty 

Ale..... 

Uważam że 

Naiwność to moja karma.... Była 

Teraz od dawna walczę o siebie..... 

Wiesz co 

Kiedyś z humorem patrząc na swoje znaki zodiaku.... Planety w znakach powiedziałam o sobie ze chyba ja jestem ryba mordercą..... 

Tak wiem że gdyby ktoś coś mi takiego zrobił nie zawachalabym się minuty.... Wiem że jestem odważna..... 

Istnieje takie powiedzenie w Izraelu o polskiej kobiecie że jest gorsza niż pitbull tak ja nie odpuszczam wrogowi... Wrogowi a jak odpuszczam to jest prawo litości.... Lwie litości 

Czujesz się silna kobieta to dobrze pokazujesz na zewnątrz a w środku serce krzyczy,znam Twoje problemy czytam wasze posty prośby o wróżbę 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Koniczyna napisał:

Czujesz się silna kobieta to dobrze pokazujesz na zewnątrz a w środku serce krzyczy,znam Twoje problemy czytam wasze posty prośby o wróżbę 

Ja krzycze..... Wiele razy na siebie też jestem za surowa wobec siebie. Czy jestem silna.... Jeśli żyje i nie jestem w więzieniu lub psychiatryku to znaczy że.... Mi się udało..... 

Przetrwać walczę...... Co zrobię jeszcze.... Mam nadzieję że pomogę kiedyś komuś... Może wielu..... 

Ale muszę jeszcze powalczyć i uczyć się.... To muszę 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Batyam napisał:

Ja krzycze..... Wiele razy na siebie też jestem za surowa wobec siebie. Czy jestem silna.... Jeśli żyje i nie jestem w więzieniu lub psychiatryku to znaczy że.... Mi się udało..... 

Przetrwać walczę...... Co zrobię jeszcze.... Mam nadzieję że pomogę kiedyś komuś... Może wielu..... 

Ale muszę jeszcze powalczyć i uczyć się.... To muszę 

My kobiety jesteśmy silniejsze od mężczyzn psychicznie dużo znosimy,bagaż doświadczeń,dasz radę i Życzę Tobie aby było po Twojej myśli z ex facetem

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koniczyna napisał:

Czujesz się silna kobieta to dobrze pokazujesz na zewnątrz a w środku serce krzyczy,znam Twoje problemy czytam wasze posty prośby o wróżbę 

Tam gdzie są emocje... Serce krzyczy buntuje się. Brak emocji..... To stan dobry ale.... Uważam że każda emocja jest po coś.... Każda.... Jest też powodowane czymś..... Ja nauczyłam się nie płakać z bezsilności.... Uczę się panować są porażki... Ale coraz mniej. 

Fizyka kwantowa 

Nic czego się w tym życiu nauczyłam co doświadczyłam nie pójdzie na marne..... Karma zawsze wraca. Wyzwania życie daje..... Po co? 

Głupi tego nie zrozumie.... Kiedy ja tego nie rozumiałem miałam żal... Teraz powoli powoli docieramy po co były mi te wyzwania trudne bardzo. 

Oczy życie mi otworzyło 

Nic nie jest przypadkiem. 

Dusza sama wybiera sobie rodzinę..... By realizować cele jako człowiek. 

Porażka może być zwycięstwem... @Koniczyna

Tak porażka może być zwycięstwem 

  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Batyam napisał:

Tam gdzie są emocje... Serce krzyczy buntuje się. Brak emocji..... To stan dobry ale.... Uważam że każda emocja jest po coś.... Każda.... Jest też powodowane czymś..... Ja nauczyłam się nie płakać z bezsilności.... Uczę się panować są porażki... Ale coraz mniej. 

Fizyka kwantowa 

Nic czego się w tym życiu nauczyłam co doświadczyłam nie pójdzie na marne..... Karma zawsze wraca. Wyzwania życie daje..... Po co? 

Głupi tego nie zrozumie.... Kiedy ja tego nie rozumiałem miałam żal... Teraz powoli powoli docieramy po co były mi te wyzwania trudne bardzo. 

Oczy życie mi otworzyło 

Nic nie jest przypadkiem. 

Dusza sama wybiera sobie rodzinę..... By realizować cele jako człowiek. 

Porażka może być zwycięstwem... @Koniczyna

Tak porażka może być zwycięstwem 

Silna z Ciebie kobita i wyjątkowa... Wytrwałości i dążeniu do celu to najważniejsze...ja też nie jestem idealna uczę się na swoich błędach całe życie.

  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Koniczyna napisał:

Silna z Ciebie kobita i wyjątkowa... Wytrwałości i dążeniu do celu to najważniejsze...ja też nie jestem idealna uczę się na swoich błędach całe życie.

Buziaki 😘 wiem 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Batyam napisał:

@Syrena

Pisałaś że masz kolczyki 

Weź jak mogę doradzić agrafka i wbijaj ja do spodni lub innej garderoby po lewej stronie.... Kolczyk to też agrafka. 

A jeszcze pytanie te kolczyki maja wyrzezbione oko proroka to palce muszą być ku górze nie mogą być skierowane na dół..... 😘 💕 no teraz to cie 🐺 wilk nie zje..... 😘 💕 buziaki 

@Batyam, ale ja przez przypadek kupiłam te kolczyki<sarkazm>Jak już mam to noszę, bez zastanawia i sie nad znaczeniem. A jak przy okazji ma chronić przed gamoniami to ok, nie będę gardzić <sarkazm>

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Syrena napisał:

@Batyam, ale ja przez przypadek kupiłam te kolczyki<sarkazm>Jak już mam to noszę, bez zastanawia i sie nad znaczeniem. A jak przy okazji ma chronić przed gamoniami to ok, nie będę gardzić <sarkazm>

Pewnie nos.... Tylko niech łapki będą ku górze..... 

Niech cię chroni przed... .. 😘 💕 buziaki 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem dziewczyny, że każdy z nas jest wyjątkowy na swój sposób. Trzeba jedynie to odkryć w sobie i siebie samego kochać. Jeśli sami siebie szanujemy i myślimy o sobie dobrze to i żyje się trochę łatwiej. Niestety niektórzy mają bardzo ciężkie lekcje doprzerobienia i wiem, że z niektórymi jest bardzo ciężko żyć. Ale może chociaż część z nich z perspektywy czasu maja jakieś drugie dno, jakieś pozytywy. Może nie te radykalne, o których piszecie tu, ale i te o lagodniejszym wydźwięku? 

P. S. Moja propozycja jest taka, aby stworzyć miejsce niedostępne dla ogółu, gdzie ktoś kto potrzebuje będzie mógł się uzewnetrznic przy bardziej kameralnym gronie. Pozdrawiam Was 

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Syrena napisał:

Ja Wam powiem dziewczyny, że każdy z nas jest wyjątkowy na swój sposób. Trzeba jedynie to odkryć w sobie i siebie samego kochać. Jeśli sami siebie szanujemy i myślimy o sobie dobrze to i żyje się trochę łatwiej. Niestety niektórzy mają bardzo ciężkie lekcje doprzerobienia i wiem, że z niektórymi jest bardzo ciężko żyć. Ale może chociaż część z nich z perspektywy czasu maja jakieś drugie dno, jakieś pozytywy. Może nie te radykalne, o których piszecie tu, ale i te o lagodniejszym wydźwięku? 

P. S. Moja propozycja jest taka, aby stworzyć miejsce niedostępne dla ogółu, gdzie ktoś kto potrzebuje będzie mógł się uzewnetrznic przy bardziej kameralnym gronie. Pozdrawiam Was 

Dziękuję rybko.Nie tylko samego siebie kochać przede wszystkim umieć wybaczać sobie i innym iść z uśmiechem przez zycie,czasami jest ciężko ale małymi kroczkami powoli do celu.Nie od razu Rzym zbudowali.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Koniczyna napisał:

Dziękuję rybko.Nie tylko samego siebie kochać przede wszystkim umieć wybaczać sobie i innym iść z uśmiechem przez zycie,czasami jest ciężko ale małymi kroczkami powoli do celu.Nie od razu Rzym zbudowali.

Kochać siebie to i umiejętność wybaczania dla swojego zdrowia. Oczywiście, że nie od razu, ale warto każdego dnia tą cegiełkę dokleić :*

  • Dziękuję! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Dnia 4.03.2019 o 00:48, Syrena napisał:

Mam kolczyk w uchu właśnie ręką Fatimy:) noszę go od 2 dni. Zobaczymy czy rzeczywiście jakoś zadziała. U mnie powinni być szybko widoczna zmiana, ponieważ dużo wokół mnie zazdrośników<dobre>

@Syrena. Jak amulet.... Zdaje egzamin? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.03.2019 o 00:48, Syrena napisał:

Mam kolczyk w uchu właśnie ręką Fatimy:) noszę go od 2 dni. Zobaczymy czy rzeczywiście jakoś zadziała. U mnie powinni być szybko widoczna zmiana, ponieważ dużo wokół mnie zazdrośników<dobre>

I jak @Syrena.... Działa.... Amulet???? 

Reka Fatimy czy też Miriam (u Żydów)  przyszla do mnie " sama" ... 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...