Skocz do zawartości

Numerologiczna27/9a liczba 5 i 8


Batyam

Polecane posty

Witam jestem Numerologiczna 27/9 z daty 23.02.1973. Zajmuje się projektowaniem wnętrz, jaką nazwę firmy powinnam wybrać czy powinnam dopasować nazwę do liczby 7czy 6lub 3.jestem obecnie w 1roku osobistym i zbliżamy się do trzeciego szczytu który mam w liczbie 5. Wiem że ważne są też liczby z imienia i nazwiska Agnieszka rodowe Janeczko, po pierwszym mężu Litwinczuk po drugim Gołębiewska, z tym ostatnim nazwiskiem mocno się identyfikuje jest ono po ex mężu, zanosi się że będę mieć trzeciego i licząc liczby z ewentualnego przyszłego nazwiska Niezabitowska doszłam do wniosku że coś podświadomie mi karze dodać je do obecnego. Z mojego małego doświadczenia ciąży mi w mojej dacie ta 7 i 2 z liczby 27.a żeby było śmiesznie to za każdym razem zmieniając nazwisko po jakimś czasie starałam się trochę inna osobą. Jeśli ktoś by mógł popatrzeć w moją numerologicznej liczby i pomógł by mi z uprawnień się 5 co mam zrobić by je wyciszyć i pomógł by mi z ustaleniem nazwy mojego imienia i nazwiska bo tu jest chyba coś nie tak.atrzac się na czarne szczyty w mojej piramidzie zastanawiam się nad cyframi w tym nad liczba zero. Powracając do firmy to wspomnę tylko że jako wolny strzelec pojawiały się propozycje jako działalność pod szyldem firmy było ciężko. Gdyby ktoś popatrzył co mi tak ciąży bo moje nazwisko Gołębiewska to 8,a z 9moze to tu jest klucz. Jestem na początku numerologii stąd prośba o radę. Pozdrawiam Batyam :):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...