Skocz do zawartości

Wróżby z bazgrołów


Alicja
 Share

Polecane posty

Wróżby z bazgrołów

Gdy rozum śpi, budzą się demony podświadomości. A co robi podświadomość, kiedy rozum jest zajęty i pracuje na najwyższych obrotach? Chcesz wiedzieć? Przyjrzyj się swoim bezwiednym rysunkom.

 

Zdarzyło ci się podczas rozmowy przez telefon czy na zebraniu machinalnie rysować różne wzory? Podczas gdy lewa – racjonalna – półkula mózgu pilnie słucha i zapamiętuje, prawa – emocjonalna – wymyka się spod kontroli i zaczyna żyć własnym życiem. Nie znaczy to, że twoją rękę prowadzi jakiś duch albo inna istota nadprzyrodzona. Najczęściej do głosu dochodzi wtedy twoja podświadomość. Warto jej posłuchać, bo aż 90 procent naszych myśli i uczuć kłębi się właśnie tam! Z tych bazgrołów możesz się zatem wiele dowiedzieć o sobie samej, o swoich potrzebach, emocjach i ukrytych lękach.

 

imie2.jpgOzdobne podpisy - Gdy piszesz swoje imię i nazwisko, ozdabiając je wymyślnymi zawijasami, to znak, że masz dość monotonii i pragniesz, by wreszcie zaczęło się dziać coś ciekawego.

 

serce2.jpgSerca -Świadczą o romantycznej naturze. Jesteś osobą emocjonalną, przyjazną i łagodną. Im bardziej okrągłe serca, tym czujesz się szczęśliwsza i bardziej zrelaksowana. Ostro zakończone mówią o obawach. Im więcej serc, tym bardziej pragniesz miłości. Rysowanie serca w sercu może świadczyć o tym, że niedawno przeżyłaś zawód miłosny i obawiasz się ponownego zranienia.

 

kwadracik2.jpgFigury geometryczne - Kwadraty, prostokąty, trójkąty i romby, czyli wszystkie kanciaste kształty zdradzają ukrytą agresję. Jesteś nerwusem, który wkurza się o byle co. I chociaż starasz się panować nad sobą, nie zawsze ci się to udaje. Natomiast koła i elipsy mówią o tym, że lubisz wymądrzać się na każdy temat, lecz twoja wiedza jest powierzchowna.

 

Untitledlinie2.jpg Linie krzywe, arabeski, szlaczki - Jeśli przeważają formy zamknięte, czujesz się przygnębiona, samotna i nierozumiana. Im więcej otwartych kształtów, tym lepiej. Świadczy to o twojej otwartości na innych ludzi i nowe pomysły. Masz dar zjednywania sobie sympatii i potrafisz cieszyć się życiem.

 

strzaka2.jpgLinie proste, strzałki - Takie wzory rysują ludzie odważni, aktywni i zdecydowani. Jesteś pełna energii, zawsze cię widać i słychać. Lubisz być w centrum uwagi i wydawać rozkazy. Nie brakuje ci też ambicji i siły przebicia. Masz predyspozycje do bycia szefem, bo potrafisz podejmować szybkie i trafne decyzje. Uważaj tylko, by nie iść po trupach do celu.

 

szachownica2.jpgSzachownice, mozaiki - Masz praktyczny umysł, dużą wiedzę, jesteś pracowita i dobrze zorganizowana. Nie znosisz prowizorki i improwizacji, wszystko musisz mieć dokładnie zaplanowane. Bardzo ważne jest dla ciebie poczucie bezpieczeństwa, także materialnego. Dlatego nie wydajesz pieniędzy na byle co.

 

kwiat2.jpgMotywy roślinne, kwiaty - Masz twórczą wyobraźnię i talenty artystyczne. Jesteś wrażliwa na piękno i sztukę, a przy tym lojalna i godna zaufania. Mimo to masz niewielu przyjaciół, bo trudno ci się otworzyć przed innymi ludźmi – zachowujesz dystans, masz naturę samotnika, ale dobrze się czujesz sama ze sobą.

 

buzia2.jpgTwarze - Jesteś bardzo towarzyska i wesoła. Potrafisz śmiać się nawet z samej siebie. Nic więc dziwnego, że wokół ciebie jest pełno ludzi. Chętnie zapraszasz ich do domu, sama także jesteś bywalcem imprez, nie znosisz samotności. Duże oczy na twoich rysunkach zdradzają inteligencję i zmysł obserwacji, długi nos – cięty dowcip, a duże usta – zamiłowanie do zmysłowych przyjemności.

 

opracowanie: Katarzyna Owczarek

rys. Joanna Podgórni

Źródło: Wróżka nr 1/2012

  • Lubię! 1
  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...